Štýlový a módny prekryvný náter

Nadrozmerný plášť srsti je kombináciou ženskosti a praktickosti v jednom produkte, čo ho robí jedným z najmódnejších členov vrchného ošatenia v roku 2019. Napriek svojmu neobvyklému strihu sa takýto výrobok harmonicky hodí do každého luku a je vhodný pre ženy všetkých vekových kategórií. Preto, ak ste ešte nezískali model srsti, ktorý je dnes taký naliehavý, odporúčame vám preskúmať najnovšie trendy, ako aj najmodernejšie štýly tejto sezóny, ktoré sú uvedené ďalej v článku.

Šedá nadrozmerná srsť

Vlastnosti štýlu

Samotný nadrozmerný štýl znamená objemný strih, ktorý na ženskej strane vytvára efekt, že výrobok je väčší o niekoľko veľkostí. Okrem toho má nadrozmerná srsť aj iné vlastnosti, ktoré sú pre ňu jedinečné:

 • rovný, rovný rez bez zložitých častí;
 • hlboké alebo náplasťové vrecká;
 • široké, rovné rukávy;
 • hlavné zameranie sa sústreďuje priamo na tvar výrobku;
 • široké klopy a veľký golier.

Objemový kokonový povlak

Zaujímavé! Spočiatku boli vytvorení návrhári zámorských kabátov, aby ženská postava bola ešte krehkejšia a elegantnejšia vďaka objemným a trochu nerozumným formám tohto produktu, s ktorým tiež uspeli.

Extra objem zdôrazňuje štíhlu číslicu

Tento náter je vhodný pre takmer všetky ženy. Tenké zástupcoviaspravodlivého pohlavia, pomáha ďalej zdôrazňovať malú postavu postavy a úplne korigovať jej proporcie a maskovať nedostatky. Prekrytia sú tiež uprednostňované tehotnými ženami, pretože vám umožňujú vždy vyzerať štýlovo aj napriek miernemu nárastu objemov v páse. Okrem toho nebráni pohybu vôbec a vďaka použitiu kvalitných materiálov je vynikajúcim „ochrancom“ pred počasím.

Verzia nadrozmernej krátkej plodiny

Zaujímavé: Ako spojiť špičku s kabátikom: tajomstvo

Dôležité! Nosenie nadrozmernej srsti pre ženy so širokou líniou ramien by malo byť veľmi opatrné, pretože tento štýl môže ďalej túto nevýhodu zdôrazniť.

Venujte pozornosť materiálu

.

Najnovšie módne prehliadky predstavovali nadrozmerné kabáty z rôznych tkanín, od klasickej rúšky až po veľmi futuristické plastové predmety. Spomedzi nich sme si vybrali tie najvhodnejšie možnosti, ktoré boli uvedené nižšie.

Modely objemného dutika na móle

 • Vlna. Môžu to byť látky, a to ako úplne prírodný pôvod vo forme tvídu, kašmíru alebo bobra, as prímesou syntetických vlákien. Hlavnou výhodou nadrozmerného plášťa vlny je, že „dýcha“ a zároveň dokonale udrží teplo. Okrem toho sa takýto výrobok vôbec nevracia a má malú hmotnosť.

Monochromatický umelá kožušina

 • Boucle. peknýhrubá tkanina s malými uzlinami na povrchu, ktorá opticky vytvára efekt, ako keby sa srsť pletila. Tento produkt je viac ako demi-season voľbou a je vhodný na nosenie v teplom jesennom období. V kompozícii je však už dosť často možné stretnúť sa s rôznymi nečistotami, čo umožňuje v chladnejšom počasí nasadiť si srsť.
 • Plevel. Nadmerne veľké kožušiny napodobňujúce stonky sú teraz absolútnym trendom súčasnej sezóny. Môžete ho nosiť v období demi sezóny a navyše s teplou podšívkou aj v mrazivých zimných dňoch.

Umelé kožušiny

Dôležité! Čo sa týka farieb, v roku 2019 budú najvýznamnejšie nadrozmerné farby čiernej, šedej, béžovej, bledoružovej a mliečnej. Ale v prípade výtlačkov je lepšie dávať prednosť floristickým motívom a klietke vyrobenej v jasnejších farbách.

Módne obrazy s objemným plášťom

Zaujímavé: Kabát s kožušinovým golierom: módne štýly

Módne štýly

\ t

Vďaka rôznym dizajnovým riešeniam a „hre“ s rezom sa okrem klasiky dnes prezentuje niekoľko rôznych štýlov nadrozmerných kabátov, ktoré sa už stali populárnymi u moderných módnych žien.

Svetlé nátery na jeseň a na jar

 • „Cocoon“. Originálny model, ktorý sa stal hlavným lídrom medzi najnovšími módnymi trendmi. Jeho charakteristickými vlastnosťami sú orezané rukávy a mierne zúžené.na spodok rezu. Nosenie takéhoto štýlu by malo byť v chladnom období s dlhými rukavicami z tenkej kože a teplé s farebným golfom.

Kukla s krátkym rukávom

 • „Dva v jednom“. Jedná sa o klasický nadrozmerný štýl srsti, ktorý dizajnéri mierne upravili a doplnili k jeho kapucni. Môže byť buď presný alebo jednoduchý, alebo odnímateľný. Okrem toho sú takéto modely často zdobené okrajom kožušiny, čo vo všeobecnosti robí obraz drahším a elegantnejším.

Nadmerný kabát s kapucňou

Dôležité! Analógom nadrozmernej srsti „dva v jednom“ bol rovnaký model so šatkou-LIC v súprave, ktorá sa v prípade potreby ľahko transformuje na kapotu.

 • Dvojradový. Tento model nadrozmernej srsti je teraz viac ako kedykoľvek predtým v móde. Dokonca aj keď sa mierne líši od klasického štýlu alebo „kukly“, tento produkt vo vzťahu k jeho „predchodcom“ výrazne vyváži proporcie ženskej postavy, čím sa stáva elegantnejším.

Rozmanitosť modelov nadrozmerných kabátov

 • So zníženými ramenami. Novinkou sezóny, ktorá je nielen štýlovým doplnkom akéhokoľvek oblečenia, ale je aj vizuálne schopná robiť už ramená, čo umožňuje ženám s trojuholníkovým typom tela nosiť takúto srsť. Pokiaľ ide o samotný výrobok, ramená v tomto prípade môžu, ako to bolo, mierne spadnúť a dokonca dosiahnuť líniu lakťa.

Štýlový nadrozmerný šek

Dôležité! Okrem štandardnej mini a midi dĺžky vtrendové a ultra dlhé výrobky, ktoré dokážu dosiahnuť kosti nohy a úplne uzavrieť topánky.

Z ktorých materiálov sa vám páči viac?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Zaujímavé: S tým, čo v zime nosiť dámsky bundový park: foto

Čo nosiť

Nadrozmerná srsť je tak univerzálna, že ju môžete doslova nosiť s čímkoľvek. Na základe najnovších trendov v rokoch 2019-2019 sme si však vybrali základné kombinácie, ktoré vytvoria módne luky, ktoré budú s týmto reprezentantom vrchného oblečenia vyzerať perfektne.

S tým, čo nosiť svetlý objemný kabát

 • Každý deň. V tomto prípade by sa mal hlavný dôraz klásť na praktickosť, takže rovné džínsy, topánky s pevnou pätou alebo silnou podrážkou a svetlý pulóver sa tu zmestí.

Neformálny vzhľad

 • Úrad. Kabát v zámorí tiež harmonicky dopĺňa a prísne obchodný štýl. Biela blúzka, ceruzková sukňa alebo šaty s vysokými podpätkami budú perfektným „spoločníkom“ na taký vrchol.

Štýlový oblúk pre kanceláriu

 • Romantické. To je miesto, kde by sa mali uprednostniť najhrubšie a objemné produkty vo forme kukly midi alebo maxi length.Je lepšie ho kombinovať so svetlými šifónovými alebo hodvábnymi šatami, ako aj topánkami alebo vysokými podpätkami.

Romantický obraz s objemnou srsťou

Dôležité! Tento kabát dokonale zapadá do štýlu ako športový šik, preto ho môžete bezpečne nosiť s teniskami a pletenými klobúkami.

Čiernobiely luk s kabátom

Nadmerná srsť je hitom jesennej zimnej sezóny 2019-2019, ktorá sa dnes nachádza takmer vo všetkých fotografiách s príkladmi módnych lukov. Napriek svojej hrubosti a určitej nezrovnalosti je to originálny a zároveň praktický zástupca vrchného ošatenia, ktorý čo najviac zdôrazňuje krásu ženskej postavy a jej krehkosť.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené11/15/2018Štítky: