Týždeň módy v Miláne 2019

Podľa tradície koncom septembra sa v Miláne koná Fashion Week, ktorý začína hneď po tom, čo sa objavia New York a Londýn. 2018 nie je výnimkou. Modely, defilné na mólach, prispeli k módnym trendom na jar-leto 2019.

Milan Fashion Week - jedna zo štyroch hlavných udalostí vo svete módy

Týždeň módy v Miláne

Fashion Week, ktorý sa koná v Taliansku, už dlho získal štatút najluxusnejšieho a najnáročnejšieho charakteru, najmä kvôli zoznamu účastníkov. Koniec koncov, toto je miesto, kde Dolce & Gabbana, Roberto Cavalli, Versace, Gucci a mnoho ďalších slávnych dizajnérov prezentovať svoje zbierky.

Milan Fashion Week - kolekcia jar-leto 2019

Módne ženy z celého sveta dvakrát do roka prichádzajú do Milána, aby sa ako prvé dozvedeli o všetkých nových produktoch a trendoch pre nadchádzajúce sezóny. Zbery uvedené v rámci Týdňa jari Móda hovoria o trendoch na jeseň-zima 2018-2019, jesenná móda ukazuje predvádzanú módu na jar-leto 2019.

Ktorý týždeň módy sa vám páčil viac?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

V dňoch prehliadky sa Milan transformuje, naplnený ženskosťou, milosťou a krásou. Drahé tkaniny, originálne strihy, vynikajúci dekor - to všetko nájdete na lávkach slávnych couturierov. Niet divu, že Milan Fashion Week 2018 zhromaždil tisíce fanúšikov z celého sveta.

Módna transformácia Milána

Pozrime sa na hlavné trendy pre nadchádzajúcu sezónu, pozrite si fotografie a dozviete sa o nových produktoch a originálnych nápadoch zo slávnych módnych domov.

Alberta Ferretti

V rozhovore pre novinárov Alberta Feretti pripustila, že chce vytvoriť dokonalú symbiózu pouličného štýlu a niečoho poetického. Tieto slová dokonale opisujú to, čo bolo prezentované na móle - ľahké siluety šifónových šiat, svetlých farieb a farieb, ako je akvarely, oblečenie pripomínajúce tetovanie a iné originálne riešenia, ideálne pre vytváranie každodenných obrázkov.

Alberta Ferretti - štýlové a ľahké obrazy

Spoločnosť Feretti nezostala bez pozornosti a trendovej stratifikácie a dohľadu. V zbierke boli prezentované skôr diskrétne a opatrne vo forme krátkych svetelných sak, bund, tričiek a oblekov v štýle safari.

Alberta Ferretti - dámske luky

Medzi módne doplnky značky Alberta Ferretti patria prútené tašky. Na budúce leto by ste mali zvoliť objemové modely na dlhých rukovätiach. Pre úplnosť sú pre také vrecúška perfektné ľahké prútené topánky.

Alberta Ferretti - štýlové prútené tašky

Zaujímavé : New York Fashion Week 2018

Fila - značka špecializujúca sa na športové oblečenie

Tento týždeň módy sa stal významným pre zástupcov Fily, pretože známa značka sa po prvýkrát za 100 rokov svojej existencie stala účastníkom Týždňa módy.V rámci veľkého predstavenia boli prezentované mužské a ženské snímky. Zvolená farebná schéma bola pre Filu tradičná - modely na móle boli pošpinené v šatách čiernej, striebornej, červenej, modrej a bielej farby.

Fila - značka športového oblečenia

Hlavným znakom predloženej kolekcie je prítomnosť pôvodných siluiet, agresívnych, jasných, geometrických línií. Voľné vetrovky, čiapky, tričká a športová obuv s logom - to všetko bolo prezentované ako súčasť zbierky Fila.

Štýlové obrázky od Fily

Prada

Prada pokračuje v triedení vecí v kufríku, odložených späť do vzdialených 90. rokov. Trblietky v tkaninách, siluety v tvare písmena A, dvojradové kabáty, bicykle so svetlou potlačou, päty neobvyklého tvaru - to všetko bolo na pódiu.

Štýlové obrázky Prada

Obzvlášť zaujímavé boli topánky, ktoré skôr pripomínali klipy používané pri zraneniach.

Svetlé šortky a originálne topánky - štýlové obrazy z Prady

Max Mara

Zbierka Maxa Maru bola pozoruhodná tým, že na pódiu sa neobjavili také slávne modely ako Irina Shayk, Gigi Hadid, Joan Smalls a Christina Gricaite. Všetky výstupy boli doplnené gréckymi motívmi a obrazmi ženských bojovníčok.

Módne trendy od Maxa Maru

Zaujímavé : Max Mara: Fall-Winter Collection 2018-2019

Paleta a strih sa tiež nelíšili v jemnosti a ľahkosti. Štýlovým lukom Maxa Maru dominovali rovné čiary a ostré siluety, mierne rozšírené.ramená v kabátoch a bundách, ako aj neobvyklé kombinácie šiat a sukní s pevnými nohavicami. Čo sa týka farebnej škály, prevládali zdržanlivé tóny - hnedé, čiernobiele.

Hrachová tlač

Najpozoruhodnejšie modely boli vyrobené z lesklej kože, ktorá pre svetlú jarno-letnú sezónu „oblečená“ v štýlovom hrachu. Taktiež je nemožné nehovoriť o asymetrii oblečenia, o prítomnosti Baskov a guipure hrách, ako aj o skutočnom hite kolekcie od Max Mara - transparentné rukavice.

Štýlové priehľadné rukavice a asymetrický strih

Značka GCDS

Značka GCDS prekvapila divákov svojím vystúpením na Milánskom týždni módy 2018. Samotná show bola skutočným šokom. Zakladatelia kolekcie Calz brothers vydali na pódiu trojitý model s hrudníkom! Takže dizajnéri chceli ukázať rýchly vývoj a vývoj ľudstva, ukázať zmenené formy, ktoré sa podľa ich názoru môžu čoskoro objaviť na Zemi.

Trojradové modely značky GCDS

Philipp Plein

Budúci rok 2019 oslávi značková značka svoje 20. výročie. Philip Plein sa však k výročiu nevenoval. Uprednostnila sa iná, nemenej významná udalosť - šesťdesiate narodeniny Michaela Jacksona. To vysvetľuje prítomnosť na lávkach orezaných nohavíc, kožených plášťov, lesklých košieľ a štýlových močiarov so snehovo bielymi ponožkami.

Philipp Plein - kolekcia k výročiu Michaela Jacksona

Giorgio Armani

Nová kolekcia Armani na jar - leto 2019 bola pozoruhodná svojou ľahkosťou a vzdušnosťou - odtieňmi tyrkysového a vychádzajúceho slnka, oblečenia z organzy, hodvábu a šifónu, topánok s jiskrami a tkaných sáčkov pripomínajúcich rybárske siete.

Giorgio Armani - štýl, neha a ženskosť

Zdá sa, že žena Armani žije v blízkosti oceánu, a možno ona sama je.

Giorgio Armani - Námorná zbierka

Missoni

Missoni - zber jubilea

Rozpoznateľný štýl Missoni bol prítomný na obrázkoch každého z modelov poškvrnených na móle - pletených predmetov, geometrických vzorov a motívov hippies, flitrov a Lurexov, vrstiev a prispôsobených siluiet. Takže si pamätáme na módne obrazy od známej značky.

Missoni Lightness and Lightness

Marni

Ukázalo sa, že zbierka Marni je nezvyčajne jasná a zaujímavá. Prezentované na pódiu obrazy poslal divákov do rôznych epoch, od staroveku až po pop art.

Štýlová a ženská zbierka Marni

Originalita sa dotkla a farby, zatiaľ čo väčšina módnych domov uprednostnila akvarely, Marni maľovala svoje modely v odtieňoch šťavnatej kvaš.

Marni - svetlé farby na jar 2019

Roberto Cavalli

Integrácia štýlu ulíc do drahých obrazov luxusného segmentu - zdá sa, že je hlavným cieľom každej módnej značky. Kolekcia Roberto Cavalli nie je výnimkou. Bicykle s výšivkou, kombinácia šortiek s elegantnými bundami a zlomyslnýmihodvábne plodiny.

Roberto Cavalli a jeho štýlové bicykle

Ako povrchová úprava sa použili reliéf kože, perforácia a vzorovaná väzba.

Roberto Cavalli a reliéfna kožená bunda

Zaujímavé : Zbierka Chanel Autumn-Winter 2018-2019

Dolce & Gabbana

Najviac „talianska“ a veľkolepá show v rámci jesenného Fashion Week 2018 v Miláne bola rezervovaná na posledný deň. Slávna značka Dolce & amp; amp; Gabbana.


V každej show sa dizajnéri nespoliehajú na módne trendy, ale na svoju vlastnú víziu, pričom ako model vyzývajú tých, ktorí ich inšpirovali k vytvoreniu konkrétneho obrazu, ako aj ich najvernejších fanúšikov a klientov.

Tentoraz vystupovali na mólach Monica Bellucci, Carla Bruni, Helena Christensen a mnohí ďalší.

Monica Bellucci vo svetlých šatách v hrách z Dolce a Gabanna

Nová kolekcia sa vyznačuje veľkým množstvom kvetinovej tlače, výšiviek, čipiek a šiat v pyžamovom štýle.

Carla Bruni

Nemôžete ignorovať štýlové doplnky od spoločnosti Dolce & amp; Gabbana. Náhrdelník z paradajok a plechoviek, kvety v účesoch a koruny za skutočné princezny sa stali skutočným hitom.

Štýlové obrazy princezien z Dolce a Gabanna

Hlavné zistenia z výstav v Miláne

\ t

Zhrňte to, čo sme videli, a vyberte niekoľko módnych trendov pre nadchádzajúce jarno-letné obdobie 2019:

  • Giorgio Armani ponúkanosiť podväzky dozadu;
  • Donatella Versace, Miuccia Prada a Paul Andrew ponúkajú rôzne možnosti pre saténové červené kabáty;
  • Moschino, Missoni a Giorgio Armani sa vo svojich zbierkach zamerali na štýlové výtlačky pripomínajúce detské akvarely;
  • Etro a Emilio Pucci ponúkajú mody na pripomenutie 70-tych rokov s pestrými odtlačkami a svetlými siluetami;
  • svetlé odtiene, kvetinové motívy a kvetinové výtlačky sú skutočným výkrikom pre budúcu sezónu;
  • Takmer všetky talianske výstavy sa zbiehali do minimalizmu a stručnosti, upokojujúcich, ale hlbokých odtieňov, ktoré budú jednoducho nevyhnutné v každodenných mestských lukoch.

Milan Fashion Week, ktorý sa konal v septembri 2018, ako obvykle, potešil divákov svetlými a nezvyčajnými obrazmi, ktoré sa zozbierali pod svojimi „strešnými“ známymi dizajnérmi a celebritami, ktorí nie sú ľahostajní k móde. Teraz čakáme na novinky z Parížskeho týždňa módy, ktorý bude finále v sérii vystúpení pripravených na nosenie.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené27.9.2018Štítky: