Módne šatky pre dievčatá 2019 - štýlové a romantické

Šatky po dlhú dobu nahradili módne šatky a kravaty pre ženy módy, ale dnes sa dizajnéri rozhodli, že šály budú v móde vo svojom hlavnom cieli. Šikmý vreckovka ochráni pred vetrom a chladom a zároveň sa stane štýlovým doplnkom romantického vzhľadu. Módne šaty pre dievčatá na rok 2019 prezentovali ako módne guru ako Dolce & Gabbana, Kenzo a mnoho ďalších.


Často sa dievčatá obávajú, že v šatke zviazanej pod bradou budú vyzerať ako rozprávka Alyonushka. Ak sa vám takéto trendy trendy zdajú byť príliš odvážne, vyberte si iný, viac známy spôsob nosenia tohto obľúbeného doplnku dnes. Poradenstvo stylistov o tom, ako uviazať šatky na hlave a čo ich nosiť na jar av lete, pomôže vyzerať štýlovo a romanticky.

Pozrite sa na fotografiu modelov módnych šatiek pre dievčatá pre rok 2019 - vyhodnoťte rozmanitosť výtlačkov a farieb:

Štýlové farby a výtlačky pre šatky v roku 2019 (s fotografiami)

Na módnych prehliadkach v roku 2019 existuje trend, ktorý je charakteristický pre takmer akýkoľvek druh pokrývok hlavy. Čiapka, čiapky, čiapky alebo v našom prípade je šatka vyrobená v rovnakej farbe ako zvyšok oblečenia. Ak máte na sebe čierne šaty, doplňte luxusný vzhľad čiernou čipkou. Ak chcete, aby oblečenie nemyslel na smútok, patrí svetlé alebo svetlé detaily v luku - kabelka, topánky, opasok. Tiež nezabudnite na veľkolepý make-up a úprimný úsmev. Štýlové farbya výtlačky na šály, vzory a vzory na plášte, plášte, šaty, saká, obleky na nohavice. Ide o pestrú abstrakciu, univerzálne kvetinové motívy a dravé výtlačky, ktoré nemôžu opustiť módne pódiá. Pre obyčajné šaty alebo sveter v pastelových odtieňoch, vyberte si šatku v rovnakej farbe, ale s obvodovým ornamentom. Tento prístup bude originálny aj relevantný.

- 49%
Aliexpress.com
Dámska módna hodvábna šatka jarná 2017 šifónová šálka geometrická tlač ...
330trie.168 rub.
- 30%
aliexpress.com
[Zhshwj] Doprava zdarma 90 * 90 cm Módne dámske topánky šály krásne ...
264trie.185 rub.
- 14%
aliexpress.com
Letné slnečné okuliare Summer Summer American and Europe Candy Hot Scarf ...
117trieť.101 rub.

Pozrite si fotografie, kde nájdete príklady štýlových výtlačkov a farieb:

S tým, čo nosiť šatky na jar av lete

Na začiatku jari môže byť vonku chladno, takže šatka dokonale zvládne svoju hlavnú úlohu - ochranu pred chladom. Šál, zviazaný pod bradou, tesne prilieha k hlave, chráni uši a krk pred vetrom. Ale satén alebo šifónová šatka sa môže stať ibadekoratívnym prvkom luku, pridaním jasných farieb do obrazu alebo vytvorením harmonického a vyváženého oblečenia. S tým, čo nosiť šatky na jar av lete 2019 tak, že celkový luk bol originálny a štýlový? S ľahkými letnými plášťami, vestami a tenkými bundami, nosenými cez jednoduché topy alebo blúzky, ako aj šaty a šaty.

Šál sa hodí aj na nohavicový oblek, ako aj súprava so sukňou. Obraz s vreckovkou je jemnejší a elegantnejší, používa sa v rámci štýlu country, safari, štýlu mora, retro štýle. Šál je možné prispôsobiť klasickému štýlu, ako aj ležérnemu štýlu. Šály nie sú vždy vhodné na oblečenie s objemným golierom komplexnej architektúry, ale srsť s kožušinovým golierom a hodvábnym šatkom bude vyzerať skvele spolu.

Pozrite sa na fotografické príklady lukov - s tým, čo nosiť módne šatky v lete 2019:

Ako viazať šatky na hlave a na krku

Po výbere farby, materiálu a veľkosti šátku ste sa rozhodli pre to, čo budete nosiť, musíte zvážiť, ako sa toto príslušenstvo nosí. Je to jednoduchšie ako jednoduché - kravatu pod bradou, ale táto metóda nie je vhodná pre každý ovál tváre a nie pre akýkoľvek účes. Ako zviazať šatky viac univerzálne? Snažte sa dať na šatku ako bandana, zviazať konce na zadnej strane krku. Ak je veľký koniec príliš dlhý, môžete ho uvoľniť na hrudi a hodiť ho cez rameno. Krátke okraje malého šáluMôžete skryť pod ním, otáčaním príslušenstva na elegantný klobúk. Môžete si hodiť veľkú šatku cez hlavu ako kapucňu, prekrížiť konce pod bradou a vytiahnuť ju späť, viazanie v zadnej časti hlavy. To je neuveriteľne romantický a veľmi praktický spôsob, ako nosiť šatku, najmä vo veternom počasí. Môžete doplniť slnečné okuliare.

Ak budete používať šatku výlučne na dekoratívne účely, uviazajte ju v štýle pin-up. Prevlečte šatku tak, aby ste získali široký pás látky. Pripevnite stred pásky k zadnej časti hlavy a prilepte okraje koketným uzlom na čele alebo mierne na boku. Ďalším retro spôsobom nosenia šatky je hodiť šatku ako kapucňu, viazať uzol nie na zadnej strane hlavy, ale v oblasti chrámu. Ak sú konce šatky dosť dlhé, otočte ich do zväzku a zvinujte ich do špirály - dostanete druh kvetu. Môžete nosiť šatku a krk - na typ pionierskej kravaty, kovbojského šálu alebo arafatky. Zaujímavá možnosť - náhrdelník z šatky. Roll látky závoj v páse a zviazať niekoľko objemných uzlov - budú napodobňovať korálky. Teraz stačí pripojiť "náhrdelník" na hrudi a kravatu na zadnej strane hlavy.

- 49%
aliexpress.com
Dámska módna hodvábna šatka jarná 2017 šifónová šálka geometrická tlač ...
330tr.168 rub.
- 30%
aliexpress.com
[Zhshwj] Freelodné 90 * 90 cm módne dámske topánky krásne ...
264 .185 rub.
- 14%
aliexpress.com
Letné slnečné okuliare Summer Summer American and Europe Candy Hot Scarf ...
117 .101 rub.

Šál je nevyhnutným doplnkom pre každú módnu ženu, ktorá sa rešpektuje. Či už si vyberiete šatku od známeho dizajnéra alebo dostanete cenovo dostupnejšiu variantu, nevadí, hlavná vec je vytvoriť uvoľnený, štýlový vzhľad.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené26.11.2018Štítky: