Ako nosiť objemný sveter: módne možnosti, foto

Problémom jesene je číslo jedna - čo v tom čase nosiť objemný sveter, ako je to v šatníku takmer každej ženy módy. Stylisti odporúčajú „pripraviť sane“ a začať s prípravou jesenného šatníka. Nebojte sa pletený sveter. S rýchlym pohybom zápästia sa môže zmeniť na štýlový šatník, ktorý vás robí vizuálne tenším. Zoznámený s naším článkom, môžete ľahko naučiť kombinovať objemové hornej a dolnej časti.

džínsy: dokonalý „partner“ pre sveter

Neviete, čo nosiť veľký pletený sveter s? Vyberte si "perfektné" pár džínsy pre neho. Široká škála modelov vám umožňuje vybrať si pre každú dievku tie najvhodnejšie nohavice. Aj pod podmienkou, že jej postava je ďaleko od uznaného ideálu.

Džínsy sú dobré, pretože sú univerzálnym predmetom ženského šatníka. Medzi najobľúbenejšie modely dnes:

  1. Orezané džínsy.
  2. Priateľov s manžetami.
  3. Chudé džínsy.

Snažte sa zachovať proporcie. Postava by nemala vyzerať ako vrece.

V prípade tenkých dievčat sa odporúča, aby sa stylisti pokúsili nosiť sveter zastrčený do nohavíc. K tomu potrebujete nohavice s vysokým pásom.

Takéto oblečenie umožní každému dievčaťu vyzerať neuveriteľne sexy a ženský. Pre kancelárske džínsy a sveter - presne to, čo potrebujete. S niekoľkými pármi džínsových nohavíc v šatníkuNikdy nebudú problémy s tým, čo nosiť top.

Pohodlie predovšetkým: sveter a nohavice

Ďalšou vhodnou súpravou na báze objemného sveter je nohavice. Existuje mnoho variácií, ako ich nosiť s sveter. Rovnako ako v džínsoch, top je zastrčený do nohavíc alebo nosí, ako to je.

Kancelária bude vyhovovať súprave nohavíc, svetrov a košele. Ten sa nosí pod sveter a uvoľňuje podlahy a manžety.

Upozornenie. Farba košeľa by mala zodpovedať farbe sveter.

Čo iného môžete nosiť s veľkým pleteným sveter, ale s úzkymi nohavicami? Pozrite sa na fotografiu. Úzke nohavice a objemné top sú klasikou, ktorú môžete vždy poraziť vlastným spôsobom. Objemné svetre, blúzky a ďalšie - všetky tieto prvky šatníka dávajú dievčaťu jedinečnú príležitosť ukázať svoju postavu iným v priaznivom svetle. Každá postava pre nich získava nové obrysy - silueta sa stáva štíhlou a formy - výraznejšie.

Stylisti odporúčajú kombinovať podpätky s sveterom a nohavicami. Ploché topánky "uzemnené" image.

Po správnom výbere nohavíc je ľahké skryť nedokonalé boky a oblasť brucha. V tomto prípade je na sebe objemný sveter stojaci s modelmi ako:

  1. Chinos.
  2. Sukne.
  3. Nohavice.

Módne ženy s niekoľkými kilami by mali prijať tento malý trik.Vyššie uvedené modely nohavíc sú schopné dať dievčaťu možnosť vizuálne vyzerať štíhlejšie as iným vrchom, okrem sveter. Hlavná vec je, že vrch by mal byť väčší ako dno.

Holiday Edition: Brocade alebo šifónová sukňa a sveter

Pred niekoľkými sezónami sa v zbierkach moderných módnych návrhárov prakticky nedalo nájsť rozsiahly sveter. Tento kus oblečenia bol považovaný za nevhodný na publikovanie - nepopierateľný a úplne necitlivý. Už nejaký čas sa „rozkazy“ vo svete módy zmenili k lepšiemu pre pletený sveter. Teraz tento prvok šatníka možno ľahko nájsť na spoločenských podujatiach. Fashionistas sa naučili na to pozerať novým spôsobom. Samozrejme, nie bez pomoci stylistov a dizajnérov.

Sukňa z brokátu alebo tylu je niečo na nosenie s objemným sveterom na spoločenské podujatia. Pozrite sa na fotografiu. Sveter vyzerá na modeli ako rukavica. A to všetko vďaka dobre zvolenému dnu.

Upozornenie. Pod týmito sukňami by ste nemali nosiť ani ten najtenší pás. To komplikuje obraz. Cibuľa by mala byť jednoduchá a stručná. Pridajte svoje topánky na topánky s podpätkami.

Zo šperkov používajte požadované minimum. Ak dávate prednosť sukni s jiskrami alebo kamienkami, snažte sa použiť čo najviac lesklých dekorácií vo svojom vzhľade.

Ako správne nosiť orezaný sveter?

V nadchádzajúcej módnej sezóneVeľmi populárny je aj orezaný sveter. Venujte pozornosť. Sveter nesmie mať rukávy. Pre takéto modely je ľahké vybrať dno so zameraním na jeho dĺžku.

Módne ženy, ktoré sa v období pred jesenným obdobím už podarilo získať objemný krátky sveter, by mali prísť na to, čo ho nosiť. Kombinácia sveter a krátkeho nadýchaného sukňa je vhodná ako pre kanceláriu, tak aj pre stretnutie s priateľmi. Je žiaduce mať pevnú základňu.

Tie dievčatá, ktorých podoby nie sú dokonalé, by mali mať v šatníku niekoľko širokých pásov. Určite sa hodia, aby skryli „nepresnosti“. Takýto pás napríklad doplní súbor svetrov a sukní. Široký opasok s veľkou prackou je presne to, čo potrebujete.

Vo všeobecnosti môže byť sukňa takmer akejkoľvek dĺžky kombinovaná s krátkym sveterom. Najvhodnejšími možnosťami sú sukňa s kolenami a sukňa maxi.

Vyzerá to veľmi krátky sveter a voľné nohavice rovný strih. Ak je ulica stále dostatočne teplá, aby sa chválila v orezaných nohaviciach, neváhajte ich nosiť pod orezaným svetrom. Pre chladné ráno, táto súprava je vec. Pokiaľ ide o spodnú časť tkaniny, môže mať vzor a tlač.

Topánky musia byť trvalo udržateľné. Topánky so stabilnou pätou dopĺňajú ženský vzhľad na základe skráteného sveter.

Snažte sa, aby bol váš luk harmonickejší. Za tým účelom by spodná časť nemala byť objemnejšia ako vrch.

Čo môžem nosiť s jedným ramenom?

Na jeseň av zime je všetko rovnaké.zaujímavé je schovať pod silnou vrstvou oblečenia. Pohľadný muž v kancelárii alebo na párty s priateľmi už nie je zasiahnutý elegantne nahými členkami alebo hravým výstrihom. Zahrievanie "od" a "do", dievčatá už vyzerajú ženský. Ale nie v prípade sveter na jednom ramene.

Objemný sveter na jednom ramene je darom pre tých, ktorí sa ani s nástupom chladného počasia nie sú ochotní rozlúčiť so svojou sexualitou. Táto časť dámskeho šatníka je ľahko kombinovateľná s inými základnými vecami, ako je sukňa alebo nohavice. Napríklad s sveter na jednom ramene, krátka kožená sukňa, špicaté topánky a spojka vyzerajú pôsobivo.

Pre dievčatá, ktoré uprednostňujú nohavice namiesto sukní, stylisti odporúčajú nosiť nohavice na sveter v tartane alebo chudom. Ideálne, ak je denim chudý s čipkou vložky.

Osobitná pozornosť by sa mala venovať výberu spodného prádla. Jeden pásik podprsenky bude viditeľný. Vyberte si jednoduchý model s popruhmi bez nadmernej dekorácie. Môžete tiež nosiť podprsenku bez popruhov alebo odstrániť, ak to zvolený model umožňuje.

Ak sa dievča cíti nepohodlne vo sveter s holým ramenom, stylisti odporúčajú nosiť na sebe bundu alebo sveter. S týmito prvkami šatník móda bude cítiť pohodlne a teplo za každého počasia.

Nie je potrebné kombinovať topánky s nízkym podpätkom s sveter na jednom ramene. Z topánok s nízkymi podrážkami by ste mali dávať pozor na podvaly,mokasíny alebo tenisky. Dievčatá žijúce v rytme modernej metropoly by mali určite mať aspoň jeden takýto pár vo svojom šatníku na výber.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené08/03/2018