Štýlové rámy na okuliare 2019

Okuliare na zrak môžu a mali by byť v módnych rámoch a my vám teraz povieme o najaktuálnejších trendoch pre rok 2019. Takže pre tie dámy, ktoré nosia okuliare, odporúčame odložiť všetky ich záležitosti a venovať trochu času nášmu preskúmaniu.


Ako vybrať správne okuliare?

A začať rozhovor o rámoch by mal byť z tejto časti, pretože bez znalosti pravidiel, ktoré by sa mali dodržiavať pri výbere okuliarov, riskujete, že si kúpite príslušenstvo, ktoré vás nepáči.

 • Okuliare by ste mali kúpiť len na lekárske alebo špecializované predajne. Znížite tak riziko nákupu nekvalitného produktu, ktorý môže poškodiť vaše zdravie.
 • Rám by mal byť zvolený podľa tvaru tváre. A čo je najdôležitejšie, pamätajte na jedno pravidlo tu: okuliare musia zapadnúť do vášho obrazu harmonicky. Nemôžu nenápadne stáť na tvári, alebo sedieť zle. Všetko by malo byť veľmi prirodzené.

Zaujímavé: Ako si vybrať tvar rámu okuliarov - vyberte si štýlový doplnok

 • Dievčatá s trojuholníkovou stranou, ktorá má úzku bradu a široké čelo, by mali nosiť okuliare s predĺženou spodnou časťou a pokiaľ možno bez rámu.
 • Farba ráfika by sa mala zvoliť na základe farby kože, základnej farby luku, ktorú uprednostňujete, alebo make-upu a farby nechtov. Dodržiavaním tohto pravidla budete vždy vyzerať štýlovo.
 • Módne ženy s oválnym tvarom tváre sú najjednoduchšie vyzdvihnúť okuliare, pretože nie sú takmer žiadneobmedzenia. A hlavným kritériom v ich prípade bude iba pohľad.

 • Pre majiteľov okrúhlej tváre by módny rám okuliarov na videnie mal mať štvorcový tvar s rovnými čiarami. A to je skvelé, pretože v roku 2019 to bude veľmi populárne. Ale od okrúhleho tvaru týchto dievčat lepšie navždy odmietnuť.

Dôležité!Len tak sa stalo, že v roku 2019 móda nepripravila žiadne veľké zmeny pre tých, ktorí radi nosia okuliare. Preto, ak ste už dlho sledovali nejaké neobvyklé formy okuliarov, ale neodvažujete sa to vyskúšať, teraz je na to čas.

Módne rámy na okuliare v roku 2019

Ako sa hovorí, nie je veľa bodov. Dobre zvolený štýlový rám okrem toho pomôže, aby bol váš obraz jasný, nezabudnuteľný a priniesol jeho zvýraznenie. A aké formy by mali byť v tomto roku uprednostňované, môžete zistiť práve teraz.

Sklá bez okrajov

Myslíte si, že tento trend, ktorý pred niekoľkými rokmi zachytil módu Olympus, sa vzdá svojej pozície? Rozhodne nie! A ak ste jeho fanúšik, potom môžete bezpečne pokračovať v nosení bezrámových okuliarov, nebáť sa vyzerať módne. Toto príslušenstvo vyzerá veľmi ľahko a bez tiaže. Najmä to bude vyhovovať dievčatá s jemnými funkciami. Okuliare s bezrámovými objektívmi sú ideálne na trvalé opotrebovanie. A absolútne nepreťažujú obraz. A nebojte sa, že takéto okuliare budú menej praktické akoobyčajný. V skutočnosti sú ich šošovky držané na veľmi silných, aj keď miniatúrnych držiakoch z kovových zliatin.

Zámorské poháre

Samotný nadrozmerný štýl je veľmi žiadaný a jeho trendy sa dajú chytiť doslova vo všetkom: vrchné oblečenie, tašky, topánky, večerné šaty a teraz okuliare. Hoci by to bolo divné, keby sa tento megapopulárny módny trend vôbec nedotýkal príslušenstva. Teraz o hlavnej veci: neobvykle veľké okuliare na tvári vyzerajú veľmi expresívne. Zdôrazňujú krehkosť rysov tváre, čo dotvára obraz. Masívne sklo tiež dobre chráni oči.

Krásna a neobvyklá verzia rámu

Dôležité!Nadrozmerné okuliare s masívnymi ráfikmi vyzerajú trochu extravagantne. Zároveň však omladzujú. Preto si môžu ľahko vybrať ženy, ktoré chcú vyzerať mladšie.

Zaujímavé: Módne okuliare na okuliare-2018 pre víziu (s fotografiami súčasných formulárov)

Kolo

Dobrá voľba pre dievčatá, ktoré dávajú prednosť retro štýlu. Ale, ako sme povedali vyššie, tento tvar rámu je absolútne kontraindikovaný pre dámy s okrúhlou tvárou. Ale majitelia kosoštvorcovej alebo oválnej tváre, to je veľmi vhodné. Najslávnejší typ okrúhlych okuliarov - "John Lennon". Treba však chápať, že nie každý ich bude môcť nosiť. Aj keď, ak ste jedným z tých ľudí, ktorí môžu dovoliť túto nezvyčajnú formu, potom zvážte šťastie, pretože môžete vytvoriťskutočne netriviálnym spôsobom.

Dôležité!Na okrúhlych okuliaroch, tmavé šošovky s dioptrií, ktoré chránia pred slnkom, budú vyzerať skvele. Módne odtiene siahajú od tmavozelenej po svetlohnedú.

Štvorcové body

O niečo vyššie sme už povedali, že v roku 2019 by boli vysoké okuliare vysoké. Táto forma bude dávať tvár závažnosť a expresivitu, a obraz - sexualita. To je dôvod, prečo mnoho žien módy pre niekoľko sezón v rade vybrať len štvorcové okuliare, ako je na fotografii nižšie.

Body - letci

Doteraz výlučne pánske okuliare, ktoré nosili len vojenskí piloti, sa teraz stali skutočným módnym trendom modernej doby. Ženy všetkých vekových kategórií radi dopĺňajú svoje zbierky s nimi. Nastal čas, aby sme o nich hovorili podrobnejšie. Charakteristickým znakom letec okuliarov je tenký rám, ktorý im dodáva eleganciu a štýlový vzhľad. Sú vhodné pre ženy módy s takmer akýmkoľvek typom osoby. Šošovky v týchto sklách môžu byť klasické aj farebné, čo ochráni vaše oči pred jasným svetlom.

Dôležité!Najčastejšie je rám pre okuliare letec vyrobený zo špeciálnej zliatiny kovov. Môže však spôsobiť alergickú reakciu. Existuje drahšia možnosť - od titánu, ale nie každý si to môže dovoliť. Najuniverzálnejší a najekonomickejší variant moderného života je plastový rám. Plast je hypoalergénny a významneľahšia ako kov.

Oči mačky

Už v sedemdesiatych rokoch minulého storočia sa stali módne okuliare s okom „mačacieho oka“. Samozrejme, čas od času ich popularita zmizla, ale teraz sme svedkami jej ďalšieho rastu. "Mačka oko" - to je jeden z najviac módne rámy pre dámske okuliare na pohľad v roku 2019. Pozrite sa na fotografiu, aká je veľkolepá a zaujímavá. Charakteristickým znakom takýchto okuliarov je široký prípad, ktorý sa zužuje do horného rohu. Mnoho dievčat si tento model vyberá aj preto, že vyzerá veľmi hravo. Farbenie rám môže byť akýkoľvek, podľa vášho uváženia.

Úzke okuliare na videnie

Zúžené poháre v tejto sezóne sa tiež úplne nevzdajú svojich pozícií. Samozrejme, že ich popularita trochu vybledla na pozadí všetkých tých istých dohadov alebo letcov, a majú svojich vlastných fanúšikov. Samotné úzke okuliare pre víziu vyzerajú dômyselne. Z určitých dôvodov však mnohé módne ženy uprednostňujú nosenie výlučne v teplej sezóne, vzhľadom na to, že užší rámec zimy nie je praktický.

Okuliare s dreveným okrajom

Skutočným trendom v roku 2019 bol drevený rám. A pretože v móde je teraz túžba po všetkom prirodzenom, nie je prekvapujúce, že okuliare v drevenom puzdre začali používať zúrivý dopyt. Treba však okamžite poznamenať, že takéto príslušenstvo bude drahé. Po prvé, pretože je to výlučne ručná výroba, a po druhé, vytvoriťPre vysoko kvalitné a odolné proti vlhkosti sa používajú nasledujúce druhy dreva: javor, santalové drevo, čerešňa.

Dôležité!Ďalšou novinkou sezóny je okraj s vodnými škvrnami svetlomodrej farby. Zvlášť dobré body v takomto dizajne budú vyzerať v teplej sezóne.

Ktorá možnosť sa vám páčila viac?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Módne farby pre rámy

Nemali by ste prehliadnuť a módne farby. Tak o nich teraz hovoríme. Takže, najviac módne farby pre okuliare v roku 2019 sú nasledujúce možnosti.

 • Klasika . Čiernobiele ráfiky, ktoré budú stále žiadané.

Klasický ráfik

 • Neónové ráfiky . Jasný a nezvyčajný trend, ktorý bude skutočným darčekom pre tínedžerov. Samozrejme, takéto okuliare nie sú pre školu veľmi vhodné, ale dieťa ich bude nosiť na prechádzku s radosťou.

 • Červený okraj . A toto je výber štýlových a odvážnych dievčat, ktoré sa neboja pritiahnuť pozornosť na seba.

 • Farba zvierat . Okuliare v ráme leopard - čo by mohlo byť v tejto sezóne relevantné?

 • Rám pre farbu oblečenia : zelená, modrá, žltá - jedným slovom, okuliare pre všetky príležitosti.

Dôležité!Okrem vyššie uvedených možností, ktoré sú najviac žiadané, môžete tiež nájsť okuliarové rámy s kamienkami, vo farbách ombra, a dokonca vykladané zlatom.

V tomto bode sa naša revízia módnych rámov okuliarov v roku 2019 skončila. Ako vidíte, monotónnosť tu jednoducho nie je šanca. A voľba každej ženy módy je taká veľká, že môžete meniť body, ak chcete, aspoň každý deň.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Publikované1/16/2019