Štýlové sukne

Sukňa s vôňou sa vrátila do módneho podstavca! Neverte? Potom sledujte predstavenia z minulej sezóny. Nikto, ale niekoľko svetových dizajnérov naraz z neho urobil skutočný vrchol programu. A nie je nič prekvapujúce. Opotrebovaná sukňa je štýlová, nová, všestranná, praktická a relevantná. Je čas premýšľať o tom, že vo vašom šatníku je ešte jedna sukňa.

Zaujímavé : Šaty s vôňou: módne novinky a trendy

Čo je zápach?

Všetko je tu jednoduché. Vôňa - to je vlastnosť strihu, keď je jedna tkanina navrstvená na druhú. A vytvoriť v tomto prípade niečo originálne je oveľa jednoduchšie ako pri štandardných riešeniach. To je dôvod, prečo všetky šaty s vôňou, či už sukňa, kabát alebo blúzka, vyzerajú oveľa zaujímavejšie ako ich klasické "bratia".

Je v šatníku miesto na zábal?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Ako si vybrať tú správnu sukňu?

Je nevyhnutné, aby sa šatník správne nosil. Koniec koncov, malo by to čo najlepšie skryť všetky chyby postavy a klásť veľký dôraz na zásluhy. Ozdobná sukňa nie je výnimkou. Cez zdanlivú jednoduchosť, táto zákerná vec môže pekne pokaziť váš obraz. Ale nasprávny prístup, v ktorom budete neodolateľný.

Pamätaj si teda na niekoľko jednoduchých pravidiel.

 • Ak máte príliš úzke boky, vyberte model s flounces. Sú to oni, ktorí dodajú vašej postave pod pás potrebnú okázalosť.

Štýlový model s flouncesami

 • S nedostatočným rastom môžete nosiť ovinutú sukňu, ktorá má svetlý okraj na leme.
 • Aby boli boky štíhlejšie, pomôže vysoký pás a rovná silueta.
 • Mierne rozšírená sukňa je ideálna pre ženy s uniformami.
 • Dievčatá, ktoré sú nespokojné so svojimi nohami, ich môžu schovať pod dlhý model. Okrem toho, maxi pridá intrigy k vášmu obrázku.

Modely sukní rôznych dĺžok

\ t

Dôležité! Ak ste si zakúpili zabalenú sukňu, ale jeden z jej pohlavia je príliš odhalený, čo ukazuje, čo by ste chceli skryť, uchýli sa k trikom. Zložiť neposlušné tkaniny s tlačidlami, gombíky, háčiky alebo dokonca zips. Tým sa vytvorí ďalší dekor.

Populárne štýly sukní

\ t

Nehýbajme sa okolo kríka, ale ideme rovno k najzaujímavejšej časti nášho prehľadu - módne trendy. Práve teraz vám povieme o najrelevantnejších modeloch sukní s vôňou a ich vlastnosťami, aby bolo pre vás jednoduchšie rozhodnúť, čo by ste si mali vybrať pre seba.


 • Zabalená tulipánová sukňa . Toto je jeden z najpopulárnejších modelov spomedzi tých, o ktorých dnes diskutujeme. Samotná sukňa tulipánov vyzerá veľmi ženská a vôňa sa k nej pridávazvodný výstrih a plátok sexuality. Okrem toho, štýl v podobe tulipánu dokonale zdôrazňuje pas a vizuálne koriguje boky. Najmä vyberavý ženy módy budú môcť vybrať možnosť s vysokým alebo nižším fit.

Zaujímavé : Tulipánová sukňa - ako si vybrať a čo si oblečiť v roku 2018 (s fotografiou)

 • Zabalená ceruzková sukňa . Je jednoducho nemožné preceňovať zvodnosť svojho obrazu, keď máte tento model na vás! Koniec koncov, tesná ceruzka sukňa je neuveriteľne pôsobivá a atraktívna pre mužov. A ak sa tu pridá vôňa, ktorá otvorí vaše kolená svetu (alebo o niečo vyššie), potom bez nadšených komplimentov, nech ste kdekoľvek, jednoducho neopustíte. Samotná ceruzková sukňa je v roku 2018 obzvlášť obľúbená u žien. A s prekrytím to bude vyzerať ešte zaujímavejšie.

Dôležité! Ak vezmeme do úvahy skoršie štýly zábalových sukní, potom vidíme, že rez bol hlavne na boku. Ale dnešné inovácie sú pre oko príjemné tým, že rez je umiestnený pred nimi.

 • Trapézová obruba . Toto je aktuálny trend sezóny. Môže to byť mini aj midi, alebo maxi dĺžka, ktorá nemá vplyv na jeho základné funkcie. Faktom je, že „lichobežník“ je najúspešnejším štýlom, čo znamená, že môže ľahko nastaviť akýkoľvek typ postavy. Treba si však pamätať jeden dôležitý detail. Trapézová sukňa vyzerá dobrelen z drahej tkaniny. Pokiaľ ide o kombináciu, ovinovacia sukňa bude vyzerať skvele s klasickou blúzkou. Široký opasok vám pomôže urobiť luk ešte módnejším.

Zaujímavé : Slnková sukňa: čo nosiť, fotografie módnych kombinácií

 • Ochutená slnečná sukňa . Áno, toto je len letná verzia, ale v tejto sezóne je taká rada žien módy, že sa s istotou presťahoval do roku 2019. Najlepšie zo všetkého je, že sukňa-slnko, šité z tečúcej látky prekrývajúce, vyzerá v dlhej verzii. Možno, že medzi všetky sukne s vôňou tento model možno nazvať najkrajšie.

Dôležité! Ako sme už povedali, všetky sukne sú univerzálne. Ak však hovoríme konkrétne o "solárnom" modeli, potom je najvhodnejšie pre dievčatá s úzkymi ramenami.
 • Šortky sukne.Ďalšia letná možnosť, ktorá môže príležitostne vyzerať veľmi expresívne. Ak sú vaše nohy štíhle a považujete ich za dôvod hrdosti, vo všetkých ohľadoch dávajte pozor na mini verziu tejto sukne. Ak si trochu komplikujete, môžete si vždy zvoliť priemernú dĺžku.

 • Koža obalená sukňa.Koža je štýl, drzosť a pohodlie. Všetko je vyrobené z kože, vrátane sukní. A samozrejme budú s vôňou. Tento model je schopný transformovať akýkoľvek obraz. Farebná paleta vám umožní vybrať si sukňu nielen v tvare, ale aj v nálade. Pamätajte, že trend nie je sám klasický čierny ahnedej farby. Kožené sukne sukne v bordovej, béžovej, tmavomodrej, tyrkysovej, oranžovej, striebornej, zlatom a khaki budú vyzerať skvele. Takže je tu na výber!

Zaujímavé : Skladaná sukňa: čo nosiť, módne nápady, foto

 • Obaly pre obézne ženy . To je skvelá príležitosť skryť všetky najzreteľnejšie chyby. Už sme spomínali o niečo vyššie, že svetelný štýl tu bude vyzerať najrelevantnejšie, najmä spolu s ľahkou tkaninou. Skvelým doplnkom k obrázku budú zvislé pruhy, ktoré vizuálne urobia siluetu štíhlejšou.

Dôležité! Ak máte veľké boky a nie celkom dokonalý pás, potom sa opatrne vyvarujte tesne priliehajúcich modelov zábalových sukní, ako aj jasných farieb. To všetko priláka zbytočnú pozornosť na ďalšie centimetre na vašom tele.

Zaujímavé : Kožená sukňa - vytvoriť jasný obraz!

 • Sukňa s asymetrickým zápachom.Netreba dodávať, že tento model bude vyzerať veľmi originálne. Urobte jedno poschodie o niečo kratšie ako ostatné a uistite sa, že váš obraz je absolútne jedinečný.

 • Teplé sukne s vôňou.A to je možnosť pre jeseň a zimu, ktorá je relevantnejšia ako kedykoľvek predtým. Teplá sukňa môže byť vyrobená zo zamatu, ktorý je neuveriteľne módny, z vlny (úplet) alebo semiša. Okrem toho, teplá sukňa s vôňou môže mať kožušinové detaily, napríklad vrecká, ako dekor. Z hľadiska kombinácie s "veteránmi"chladné počasie - kabát a topánky - je bezchybná. Vytvorenie ideálneho obrazu s ním je teda jednoduché.

Teplá sukňa s vôňou textílie

Zaujímavé : Módna sukňa s vysokým pásom v roku 2018 je dôležitá a žiadaná

 • Ochutená sukňa, zdobená čipkou.A tento model je určený pre romantických ľudí. Výtlačky z čipky vám dokonale pomôžu vytvoriť veľmi ženský a ľahký luk.

Nuž, dúfame, že ste dnes videli, že nie je toľko sukní a hlavne sukne. Pozrite sa na fotografiu z našej zbierky. Aký harmonický a prekvapivo atraktívny každý z modelov. Úplne všetky majú jedinečné zvýraznenie, ktoré môže priniesť niečo nové do vášho obrazu.


Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Vydané11.11.2018Štítky: