Módne slnečné okuliare 2019

Jeden z najdôležitejších prvkov ženského príslušenstva možno nazvať módne slnečné okuliare, v roku 2019 dizajnéri predstavili množstvo nových produktov a zaznamenali kľúčové trendy. Takéto okuliare nielenže ochránia vaše oči pred vystavením škodlivému slnečnému žiareniu, ale tiež zdôraznia váš individuálny štýl - urobia z luku jasnejší a plný.


Správne výber pohárov

Ak si nekupujete okuliare len ako estetický detail, venujte osobitnú pozornosť otázke kvality. Vykonajú svoju ochrannú funkciu v plnej miere? Sklá s nízkou kvalitou môžu poškodiť vaše oči - prenášajú škodlivé UV žiarenie. Kategórie bodov na ochranu pred slnkom sú iba štyri. Od začiatku sa úroveň ochrany zvyšuje. Štvrtá kategória bodov vám ušetrí oči.

Úzke okuliare v retro štýle

Dôležité! Skutočnosť, že vyberiete najtmavšie šošovky okuliarov, neovplyvní ich ochrannú funkciu. Toto nie je zárukou ochrany pred škodlivými účinkami ultrafialového žiarenia, ktoré môže viesť k poškodeniu zraku. Venujte pozornosť kategórii bodov.

Módne okuliare s farebnými okuliarmi

Okrúhle okuliare s rôznymi typmi rámov

Pri výbere vhodného modelu zohráva dôležitú úlohu pohodlie. Nie je potrebné kupovať okuliare, ktoré sú príliš tesné s myšlienkami "áno, sú rozšírené." Rám je naozaj trochu deformovaný, ale to neznamená, že bude ideálne sedieť na tvári ako výsledok. Pri otáčaní hlavy a chôdzi nie sú okuliareby mali spadnúť alebo sa plaziť.

Módne okuliare s prechodom farebných odtieňov

Dokonca aj tie najmodernejšie slnečné okuliare v roku 2019 by mali byť perfektne prispôsobené vašej tvári. Pekná voľba pre fotografiu na internete alebo z módnych časopisov nezaručuje, že je to pre vás to pravé. Nenechajte si slepo objednať vizuálne príjemný doplnok - musíte si vyskúšať okuliare pred zrkadlom. Len tie pravé okuliare urobia z vášho luku výhru.

Zaujímavé: Štýlové rámy na okuliare na rok 2019

Chanel

Poďme sa rýchlo pozrieť na zodpovedajúce okuliare pre rôzne tvary tváre:

 • Oválna plocha sa považuje za najuniverzálnejšiu pre výber bodov. Tak šťastie, že môžete venovať pozornosť absolútne akejkoľvek forme okuliarov - od úzkych až po nadrozmerné.

Vlastníci oválnej tváre môžu experimentovať s akýmikoľvek trendmi

.

 • Okrúhla plocha musí byť vizuálne „vytiahnutá“ - štvorcové okuliare, dohľad alebo oči mačiek vám pomôžu dokonale. Pre celú tvár sa nehodí tenké ráfiky - urobia to ešte viac.

Okuliare so zrkadlovými okuliarmi

Štýlové veľké okuliare

 • Trojuholník dokonale hladké okrúhle alebo oválne okuliare. Prísne kontraindikované okuliare vo forme motýľa.

Športové okuliare

 • Oválne alebo mierne zaoblené rámy sú vhodné na štvorcovú plochu. Zjemnia tvar tváre.

Kreatívna forma príslušenstva a neobvyklý dekor rámu

Najviac trendových možností

Módne dámske slnečné okuliare sú cenným atribútom na vytvorenie módneho obrazu v roku 2019. Či už je to výlet do kancelárie, na pláž alebo na romantické stretnutie, nezáleží na tom - môžete vytvoriť svoj ohromujúci luk a zároveň zdôrazniť rysy tváre. Najvýznamnejšie modely boli nazvané:

 • Body s masívnym okrajom rohov - trendom a dobre zavedenou možnosťou medzi trendmi. Neprekonateľná paleta tvarov a farieb vám umožní vybrať si toto príslušenstvo úplne pre akýkoľvek štýl.

Extravagantné rámy

 • Úzke okuliare sa stali nesporným trendom tejto sezóny, čo potvrdzujú aj módne prehliadky a mašle modelov. Zvlášť výrazný futuristický model v štýle Sci-fi. To je naozaj ako hrdinka "Matrix"! Perfektné prispôsobenie sebavedomým dievčatám, ktoré sa nebojí experimentov. Ak však nie je spochybnená relevantnosť takéhoto príslušenstva, mali by ste uvažovať o praktickosti ... Príliš úzke sklo môže oslabiť jeden z najdôležitejších účelov okuliarov - ochranu pred slnkom. Buďte pozorní.

Módne úzke okuliare s čiernymi okuliarmi

 • Zámorské krajiny sú naďalej populárnym trendom v móde aj pri výbere slnečných okuliarov. Tu si môžete vybrať z rôznych tvarov - štvorcových, okrúhlych, motýľov a ďalších zaujímavých možností. Veľmi praktické príslušenstvo, ktoré dokonale chráni vaše oči pred slnkom, vetrom, pieskom alebo prachom. Mimochodom, na úkor veľkýchokuliare táto forma okuliarov pomôže vizuálne omladiť tvár.

Zaujímavé: Ako si vybrať tvar rámu okuliarov - vyberte si štýlový doplnok

Veľké poháre, ktoré pokrývajú polovicu tváre

 • Okrúhly tvar okuliarov sa stal jedným z najaktuálnejších trendov v roku 2019. Niekedy sa nazývajú okuliare "Harry Potter". V tomto prípade môžete venovať pozornosť veľkým rámom a rafinovanejším možnostiam. Farba skla môže byť absolútne ľubovoľná - od transparentných až po svetlé odtiene. Pamätajte si, že okrúhle okuliare sa vyznačujú zvláštnou "vrtošivosťou" a nie sú ani zďaleka vhodné pre každú tvár.

Okrúhle poháre s jemnou výzdobou

 • Leteckí dopravcovia alebo kvapky v tomto roku vždy vyhrajú sympatie dievčat na celom svete. Obzvlášť obľúbené objektívy rôznych svetlých farieb. V poslednej dobe sa niektoré modely letcov stali ešte zaujímavejšími - dostali dvojitý ráfik, gradientový efekt a transparentné šošovky.

Štýlové letectvo

 • Mačacie oko okuliare - výber z mnohých módy v novej sezóne vytvoriť jedinečné luky. Zriekajú každý každodenný vzhľad dotykom hravosti a koketovania, pridávajú sa k tvári ženskosti. Často sú zdobené kameňmi, korálkami a ďalšími prvkami.

 • Motýle - vo svojej forme sa skutočne podobajú na tieto krásne svetlo okrídlené hmyzy. Tento model rozšíril kolekciu svetových značiek ako Prada, Michael Kors, Valentino. Masívne motýľ rámy vyzerajú veľmifuturistický.

 • Slnečné okuliare s dreveným rámom sú skvelým spôsobom, ako rozšíriť svoje bohatstvo príslušenstva. Kvalitné drevené okuliare sú považované za veľmi trvanlivé a vynikajú vlhkosťou a vlhkosťou. Okrem toho sú pochopiteľne nazývané ekologické príslušenstvo. Zvyčajne je taký rám vyrobený z javora, slivky, čerešne, santalového dreva a iného dreva.

Najtradičnejším trendom v roku 2019 bude chýbajúci okraj

.

Farebné rámy a poháre

Pri výbere módneho rámu by ste mali dávať pozor na svetlé a nezvyčajné farby - modrú, červenú, zelenú, ružovú a ďalšie. Fotografie z módnych prehliadok potvrdzujú, že zvieracie výtlačky ako krokodíl, leopard, python sú späť v móde.

Čo sa týka šošoviek, veľmi štýlovým riešením je vybrať si kombináciu niekoľkých farieb s plynulým prechodom. Ombre okuliare vyzerajú nezvyčajné a originálne. Pre tých najodvážnejších si všimneme, že okuliare s červenými šošovkami sa stali obzvlášť dôležité aj v sezóne 2019.

Zaujímavé: Módne doplnky Jeseň-Zima 2018-2019

Jasne červené rámy

Športové ráfiky

Môžete sa bezpečne pozerať na niekoľko modelov, ktoré sa hodia do jedného alebo druhého luku. Štýlové slnečné okuliare sa stali skutočným stožiarom pre vytvorenie akéhokoľvek obrazu nielen v lete, ale aj v zime.

Aký je váš rámec viac?

 • \ t

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Nebojte sa experimentovať a vyskúšať si okuliare s najneobvyklejším a odvážnejším tvarom, farbou a rámom, na ktoré sa predtým pozeralo s neuveriteľnosťou. Možno je táto možnosť ideálna pre funkcie vašej tváre a radikálne zmení váš obraz. Rôzne módne dámske slnečné okuliare 2019 oslovia aj tých najnáročnejších módy.Materiál vypracovali redaktori webovej stránky outletvoderady.sk


Uverejnené01/18/2019Štítky: