Štýlové a módne dámske bundy pre rok 2019 (s fotografiami)

Park už niekoľko rokov neopustil módne pódiá. Ak to bolo pôvodne len znakom zimného šatníka, teraz sú tieto bundy nelehké a dokonca bez rukávov sa nosia nielen na jeseň a na jar, ale aj v lete. Prvý park bol navrhnutý ako uniforma pre amerických pilotov, bol veľmi teplý, odolný voči vetru a nebránil pohybu. Ako základ, dizajnéri vzali horné oblečenie Eskimáci, ktorí namočili materiál s rybím olejom, aby bol odolný voči vode. Módne dámske bundy na bundu pre rok 2019 sú tradičnými štýlmi a farbami, rovnako ako odvážne, neštandardné riešenia z hľadiska odtieňov, výtlačkov, doplnkov a samotného strihu. Poďme zistiť, čo sa nosí s takou vecou, ​​ktorá má byť v trende.

Pozrite si fotografie štýlových jesenných a zimných modelov s rôznymi povrchmi:

Zimná bunda Parka - Módne doplnky pre ženy

Klasická verzia dámskych zimných bundy parky - model v strede stehna na prešívanej podšívke so syntetickým plnivom alebo na výstelke z umelej kožušiny. Výrobok má vysoký stojací golier, ktorý v prípade potreby pokrýva časť tváre, kapucňu, náplasťové vrecká, vnútorné vrecká a často ďalšie vrecko na rukáve. V moderných módnych verziách sú mnohé časti odnímateľné - kapucňa, teplá podšívka a dokonca aj rukávy, ktorých „demontáž“ mení bundu na štýlovú vestu. Niekedy je kapucňa pre ženy vybavená vertikálnym zipsomrozdeľuje ho na dve polovice, po ktorých sa táto časť stáva obojkom. Šnúrka bola položená pozdĺž pásu v tradičných parkoch, ktorá bola dotiahnutá, čím sa znížilo vetranie výrobku a dávali silueta tvarované tvary.

Fotografie parkov pre zimné bundy pre rok 2019 ukazujú dlhotrvajúce modely, ktoré v silnom mraze budú súťažiť s dôverou s bundou. Kožušinová bunda s kožušinou dodá vojenskému športovému vzhľadu dotyk elegancie a luxusu. Kožušinou zdobená kapucňa okamžite indikuje sezónnu príslušnosť veci, takéto výrobky s polovičkovou obuvou pri nízkej rýchlosti vyzerajú skvele, na vrchole ktorej sú tiež zdobené kožušiny. Moderné farby parkov v tomto roku sú všetky odtiene olivových a močiarnych, kamuflážnych farieb, rovnako ako tmavo modré, tmavo šedé a zvieracie výtlačky, ktoré sú pre takéto oblečenie neobvyklé. Štýlové bundy parky na zimu 2019 dokonale zapadajú do vytvorenia obrazu vo vojenskom štýle v kombinácii s vojenskými topánkami so šnúrkami, ako aj nepostrádateľnými pre športový štýl - v tomto prípade môžete nosiť špičkové tenisky a legíny alebo tesné džínsy.

- 48%
Aliexpress.com
Dámske zimné kabátové bundy Frisky kvalitné veľké ...
6 130rub.3,187 rub.
Aliexpress.com
Dámske zimné bundy a kabáty 2017 parky pre ženy 13 farieb vatové bundy ...
1 275 rub.
aliexpress.com
Dámske zimné bundy a kabáty Parka hrubé, zvlášť ženské ženy ...
3 601 tr.

Bunda z jesennej parky - športová elegancia

Jesenné parašutistické bundy sa zvyčajne vyrábajú bez podšívky alebo na tenkej podšívke. Pôsobia ako demi sezóna, len reprodukujú inú štýlovú orientáciu. Čo nosiť s bundou park v offseason? Vynikajúcu kombináciu je možné vyrobiť pomocou šortiek v štýle safari, retro-inšpirovaných džínsových šortiek alebo módnych šortiek. Krátka džínová sukňa je o nič menej dobrá voľba, chýba jej športová elegancia štýlu. Sú vhodné pre všetky druhy vrchného oblečenia v akomkoľvek dizajne, voľné svetre, tesné roláky, košele a dokonca aj blúzky - prosté, ale krásne oblečenie v príležitostnom štýle. Park s elegantnou potlačou je dokonalým doplnkom k ceruzkovej sukni a lakonická bunda s minimom dekoratívnych detailov urobí príjemný komplet s malým plášťom. Kompletný vzhľad s šatkou, vysokými vlasmi a stredne veľkým náušnicami.

Dámsky jesenný bundový park vyzerá rovnako harmonicky s topánkami a nízkymi topánkami, s oxfordmi a brošňami, papučami a teniskami, s elegantnými topánkami a elegantnými pumpy na bodce. Nosiť dámske miniatúrne topánky, uistite sa, že oblečenie nie jepríliš objemné. Je lepšie si vybrať model bez podšívky a kravatu ju šnúrkou v páse.

V dnešnej dobe sa efekt vrstvenia ľahko vytvára pomocou podobného vrchného oblečenia - kombinujú park bez rukávov s hrubou textíliou, ktorá sa nosí na vrchu, alebo si vyberie tradičný štýl sako, ktorý kombinuje s džínsovou letnou sukňou, pod ktorou sa nosí blúzka alebo rovnaká vesta. Dať na nízke topánky a krátke šortky, pridajte ozveny preppy štýl na obrázku, výber tesné koleno-highs alebo kolena-highs. Na fotografii jesenné bundy-parky môžu byť videné voľným okom, ako pohodlné a pohodlné modely v týchto šatách. Mierne brutálny štýl a hrubý výkon zdôrazňujú krehkosť tenkého dievčaťa a dámy s ladným parkom pomôžu skryť tie kilá v páse a bokoch.

Parka priznáva a dokonca víta svetlý make-up, takže ho nemôžete nazvať unisex variantom - ide o úplne univerzálny model oblečenia pre každú sezónu.

- 48%
aliexpress.com
Dámske zimné kabátové bundy Frisky kvalitné veľkoplošné ...
6 130trie.3,187 rub.
aliexpress.com
Dámske zimné bundy a kabáty 2017 Parky pre ženy 13 farebných vatových bundy ...
1 275 rub.
aliexpress.com
Dámske zimné bundy a kabátyHrubá Wadded Zvlášť Žena Žena ...
3 601 rub.

Autor: Marina Laktionova


Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Vydané07/08/2018
]