Módne šatky 2018-2019

Módne trendy z roku 2019 robia šatky povinným atribútom, ktorý by mal byť prítomný na jeseň (pozri foto). Tento praktický doplnok je nevyhnutnou súčasťou nadchádzajúcej sezóny. Koniec koncov, nielenže zdôrazní vašu individualitu, ale aj teplo za zlého počasia.

Štýlová a teplá šatka na jeseň-zima

Zaujímavé! Stylisti odporúčajú kúpiť niekoľko modelov šatiek na vytvorenie rôznych obrázkov.

Neviete, čo si vybrať? Nebojte sa. Spoločne sa pozrieme na aktuálne možnosti, ktoré ponúkajú dizajnéri módnych domov.

A ako dlho dávate prednosť šatke?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

V tejto sezóne boli na lávkach prezentované mnohé zaujímavé a originálne modely, ktoré by boli relevantné aj v každodennom živote. A špeciálne miesto medzi nimi zaujímajú remeslá.


Zaujímavé! Ak šikovne pracujete s pletením a priadzou, potom vytvorenie štýlového vzhľadu nie je pre vás problém. Vyzbrojte sa svetlými vláknami a vytvorte si svoj exkluzívny šatku.

Takéto výrobky sú dokonale kombinované s pletenými svetrami, kabátmi a vestami. Populárne sú aj šatky z prírodnej alebo umelej kožušiny. Ale mali by ste byť s nimi opatrní, pretože v tandeme s kožušinami z ovčej kože alebo kožušinami vyzerajú nevhodne. Používajte ichbundy alebo kabáty.

Štýlové šatky z rôznych materiálov

Zaujímavé : Ako módne uviazať šatku okolo krku v roku 2019 (s fotografiou)

Najobľúbenejšie materiály sú:

  • Ovčej alebo ťavej vlny.
  • Velvet.
  • Velor.
  • Cashmere.
  • Alpaka.

Dobre vás zahrejú v chladných zimách.

Štýlové šatky - príklady od Kim Kardashiana

Ak hľadáte niečo menej chytľavé, pozrite sa bližšie na svetlejšie verzie šatiek. Napríklad z hodvábu, saténu alebo šifónu. Takéto modely sú vhodné pre bundy "kožené bundy" a pod kabát, vyrobené v klasickom štýle. Toto príslušenstvo dodá každému obrazu trochu tajomstva a šarmu.

Módne ľahké šatky na jeseň

Moderná móda ponúka veľmi originálnu verziu - šatku s lemom. Ale ak minulú sezónu to bolo len na okrajoch, potom tento rok zdobí celé plátno. Takéto šatky prezentovali viacerí dizajnéri, konkrétne Alexis Mabille, Dondup, Ralph Lauren. Fotografie z ich vystúpení sú uvedené nižšie. Ukázalo sa to veľmi zaujímavé obrazy, nie?

Fringed šatka

Zaujímavé : Pletenie šatky s pletacími ihlami je veľmi jednoduché!

Prešívané šatky sa aj na jeseň zlomili. Ich tvorcom sa stala Demna Gvasalia. Bol to on, kto prvý navrhol vytvoriť módne luky pomocou takýchto neobvyklých modelov.

Štýlová prešívaná šatka

Osobitosťou takýchto šatiek je skryté tlačidlo, na ktoré sa zapínajú. CS jeho pomocou, niektoré modely môžu byť zviazané s krásnym a elegantným lukom na krku. Navyše sa neboja dažďa alebo vetra, čo z nich robí skutočný prínos pre daždivý jeseň.

Prešívané šatky

Módne farby a dekoratívne prvky

\ t

Módne trendy jeseň-zima 2019-2019 nám v tomto ohľade poskytujú obrovský výber. V roku 2019 budú šály módne vo farbách ako biela, žltá, oranžová, smaragdová, elektrická, červená, vínová, levandulová, akvamarínová a horčica.

Jasné farby a štýlové farby

Relevantné budú nielen monofónne modely, ale aj svetlá, nezvyčajná tlač, a preto si môžete vybrať šatky s bodkami, klietku, geometriu, kvetinový vzor, ​​abstrakciu alebo jednoduché vzory.

Vytvorte štýlový obraz a bask

Ani hladký sklon nezostáva. Prechod môže byť v rámci rovnakej farby aj niekoľkých. A aké obrázky môžete vytvoriť pomocou tohto príslušenstva, pozri nižšie.

Šál s gradientom

Camouflage šatky budú tiež populárne tento rok na jeseň. Obraz dobre dopĺňajú a vyzerajú celkom originálne.

S maskovacou potlačou

Okrem tradičných bambuliek a strapcov používajú ako dekor aj korálky, nášivky, umelé a prírodné kožušiny, rôzne pruhy, korálky, kamienky.

Šál s pompami

Zaujímavé! Pletené modely tiež nezostávajú bez ozdôb. Iba v ich úloheExistuje nezvyčajné párenie vo forme vrkôčikov, zložitých vzorov, komplexných väzieb a aranov.

Aké materiály sa používajú?

Krásne dámske šatky sú vyrobené z rôznych textílií. Ak si vyberiete z drahších modelov, môže to byť vlna z alpaky. Jeho zvláštnosťou je, že je veľmi teplá a má neuveriteľnú hladkosť, hodvábny lesk a navyše je príjemná na dotyk.

Módny a teplý šál alpaky z vlny

Kašmírové šatky vyzerajú veľmi luxusne. Ich výhodou je, že sú vhodné pre každého bez výnimky, pretože nespôsobujú alergie a sú veľmi mierne.

Kašmírová šatka

Obzvlášť teplé oblečenie sa získava z vlny Angorských králikov. Toto príslušenstvo je ideálne pre drsnú ruskú zimu.

Angorská šatka

Zaujímavé! Takéto šály niekedy spôsobujú alergické reakcie, a preto s nimi buďte opatrní.

Svetlé saténové šatky a šatky budú relevantné aj v zime. Vytvárajú dokonalý tandem s večernými šatami a krásnym elegantným kabátom.

Ľahké šatky na pláštenku alebo kabát

Skutočným hitom tejto sezóny sa stali veci transparentného, ​​ale veľmi hustého hodvábu s dodatočným dekorom vo forme kožušiny. Samozrejme, takéto modely sú vhodnejšie pre oslavy ako pre každodenný život. Ale sú stále skvelí.

Ľahký šál vyrobený z potlačeného priesvitného hodvábu

Aký modelvybrať?

V tejto sezóne sa prezentuje toľko výrobkov, že pri výbere je celkom možné sa stratiť. Ale aby sme sa tomu vyhli, zvážme najkrajšie a najobľúbenejšie dámske šatky.


Pred niekoľkými ročnými obdobiami sú dlhé šatky stále na vrchole popularity. Môžu byť nosené rôznymi spôsobmi. Napríklad, jednoducho ho hodíte okolo krku, čím demonštrujete celú dĺžku, alebo mierne navíjate sa okolo krku a nechávate konce visiace na kolenách.

Štýlové obrazy s dlhým šatkou

Zaujímavé : Naučíme sa krásne uviazať šatku!

Niektorí odborníci hovoria, že čím dlhšie je šatka, tým je obraz štýlovejší. Tento trend podporujú dizajnéri z módnych domov Sibling, ADEAM, Tommy Hilfiger, Just Cavalli.

Dlhé šatky z módnych lávok

Široké šatky tiež nezostávajú pozadu. Takéto výrobky si vyberajú takmer všetci milovníci klasického štýlu. Nosenie tohto modelu je jednoducho hodené cez ramená, čo vám umožní vytvoriť naozaj elegantný vzhľad. Môžu byť tiež kombinované s večernými šatami.

Módne obrázky so stolom

Zaujímavé : Ako nosiť a krásne kravatu tippet - tradičné a originálne spôsoby

Zaujímavé modely predstavovali ochranné známky Back a Eudon Choi.

Štýlový široký šál Eudon Choi

Takýmto výrobkom, ako sú napríklad pletené šatky, by sa však mala venovať osobitná pozornosť, keďže ide o jedno z najobľúbenejších a najrelevantnejších doplnkov pre jeseň a zimu.v tomto roku. Obaja zachránia chlad a zdôraznia váš vkus a osobnosť.

Módne šatky pre sezónu 2019-2019

Stylisti radia modely merino vlny. Takéto objemné šatky vyrobené s prelamovanými vzormi predstavia akýkoľvek jesenný vzhľad s nehou, rafinovanosťou a romantikou.

Vlnené šatky Merino

Nižšie uvedená fotografia ukazuje pletené šatky, ktoré nám ponúkajú módne trendy pre rok 2019. Sme si istí, že si z nich budete môcť vybrať niečo pre seba. Hlavná vec je nebáť sa experimentovať s jasnými farbami a vzormi.

Módne pletené šatky

Buďte neodolateľní na jeseň!


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené10/23/2018Štítky: