Čierne tričko: fotografie krásnych obrázkov

Tento materiál sa bude zaoberať tým, čo sa nosí s dámskou čiernou košeľou - aj taký základný prvok šatníka vyžaduje chuť a správnu kombináciu. Čierne košele dokážu vytvoriť lakonické aj luxusné slávnostné obrazy. A bonus k tomu je, že sú veľmi tenké - takže ich popularita medzi módy nie je prekvapujúca.


Zaujímavé:S tým, čo je módne nosiť dlhé košele

Aký je trend?

Po prvé, pozrime sa na módne trendy - ktoré košele sa v tejto sezóne nazývajú trendové košele a čo nám módni návrhári ponúkli.

  • Materiál.Okrem klasických bavlnených alebo ľanových košieľ možno nájsť mnoho zaujímavých variácií. Napríklad, čierne džínsové košele sú veľmi praktické a pohodlné modely. Jemnejšie obrazy sa získajú z výrobkov z hodvábu a saténu.

Neprehliadame módnu priesvitnosť. Košele z organzy a šifónu dokonale podčiarkujú zvodnosť postavy - najmä v kombinácii s krásnou bielizňou. Pre kancelárske luky, samozrejme, nebude fungovať, ale pre publikáciu práve.

Aby ste sa vyhli nahote, môžete vždy nosiť čierny vrch. Niektoré modely môžu mať jednoducho priesvitné vložky z ľahkých tkanín. Aj v zbierkach módnych návrhárov sú aktívne zastúpené košele s guipure alebo čipkou.

  • Módny štýl . Medzi najrôznejšími čiernymi tričkami nájdete aj vybavené anadrozmerných modelov. V tejto veci sa riadi vlastnou chuťou a tvarom. Košele "s niekým iným na ramene" v tejto sezóne, čiastočne zastrčené do nohavíc alebo sukní - predné alebo bočné.

Dizajnéri často experimentujú s tvarom rukávov a ponúkajú ženám módu nielen klasický strih, ale aj rukávy, zvončeky. Rukávy v dĺžke ¾ sú tiež veľmi populárne.

  • Možnosti dekorácie.Môžu to byť rôzne druhy výšiviek, nášivky, mašle, korálky, kovové časti, originálne farebné gombíky - čokoľvek. Takéto prvky vynikajúco riedia pevnú čiernu farbu, najmä ak je spodná časť obrazu tiež lakonická. Košele s kvetinovou výšivkou na hrudi sú v tejto sezóne veľmi relevantné. Alebo veľmi veľký luk, zviazaný vo forme kvetu.

Štýlové čierne košele sú ideálne pre každodenné nosenie a hlučné párty. No, kancelárske oblečenie je vo všeobecnosti na obrátke! Aj takéto košele sú na ramene mestských obrazov, ležérne, dandy, grunge, čierny celkový vzhľad.

Zaujímavé:Čierne džínsy: s oblečením v roku 2019

V našom výbere s fotografiami predstavíme v tejto sezóne najmodernejšie možnosti, čo sa nosí s dámskou čiernou košeľou. Takéto kombinácie sú pomerne jednoduché a existuje mnoho z nich, ale vybrali sme pre vás najmodernejšie a najatraktívnejšie luky.

A šaty a tričko v jednej fľaši

Podlhovasté čierne košele dokonale zakrývajú chyby na obrázkoch a robia siluetu ženskejšou. V roku 2019 odporúčajú stylistinosia dlhé dámske košele ako samostatné jednotky av kombinácii s nohavicami alebo džínsami.

Môžete zanechať obrázok v štýle nedbanlivosti v dohľade a môžete zvýrazniť pás tenkým popruhom. Topánky sú jednoducho zladené - od pätiek až po klasické biele tenisky.

Čierna spolu - vzhľad

Čierne košele sú vždy dobrým zápasom so spodnou časťou rovnakej farby. Napríklad, s mierne zúženými nohavicami alebo šortkami - obraz skutočnej kočičky! Sexy, odvážne, ale zároveň nie príliš chytľavé. A mimochodom, nie je vôbec pochmúrny. Nezabudnite, že čierna je vždy veľmi štýlová a elegantná.

Môžu to byť jednoduché košele s gombíkmi alebo viac originálnych štýlov, napríklad s vertikálnym rezom na hrudi. Doplňte luk elegantnou kabelkou na reťaz - a budete neodolateľní! Ak si želáte, môžete si vybrať kontrastnú farebnú kabelku - napríklad červenú. Ale topánky sú stále lepšie nechať v čiernej farbe, bude vizuálne predĺžiť nohy.

Univerzálne obrazy s denimom

Denim sa často kombinuje s akýmkoľvek oblečením - a čierne košele nie sú výnimkou! A rôzne farby sú vítané. Môžu to byť sivé, modré, modré džínsy. Ak je to čierne džínsy, potom košele možno ľahko zriediť s akoukoľvek aplikáciou a iné dekor.

Klasické modely a módne roztrhané džínsy sú perfektné. Aj z topánok vyberte možnosťpodľa vášho vkusu - baletné byty, vlásenkové alebo stabilné malé päty. Zaujímavé doplnky dodávajú hravosť takýmto diskrétnym lukom - napríklad spojka v elegantnej leopardej farbe.

Jemné modely so šnúrkou v tandeme s hrubými džínsy priateľského priateľstva vyzerajú obzvlášť elegantne. Tento eklektický! Podľa týchto obrázkov žiaduce päty.

Zaujímavé:Módne džínsové bundy 2019

Mimochodom, čo iné môžete nosiť s dámskymi čiernymi košele, tak je to s džínsovými šortkami. Letné luky sú jednoducho nepredstaviteľné bez nich. Vyzdvihnúť pravidelné čierne tričko zadarmo silueta (je lepšie odmietnuť z viac transparentné modely), nechajte koketný výstrih na hrudi, a vyhrnúť rukávy na kratšiu verziu. A voila! Najvýraznejšia vec na takýchto obrazoch tiež vyzerá ako päta - najmä s tenkým popruhom alebo väzbou okolo členka.

Zaujímavý letný vzhľad s džínsovými šortkami a čiernou košeľou

Hra o kontraste

Takéto modely sú dokonale kombinované s bielymi nohavicami - tieto obrazy sú veľmi účinné. Experimentujte so štýlmi, napríklad môžete nosiť čierne letné tričko s megastyle culottes. Kabelka sa zvyčajne volí vo farbe blúzky - perfektne vyniká oproti bielemu pozadia nohavíc.

Pre podnikateľku

Čierna košeľa je vždy vhodná na obleky. Doplňte tieto trendy vzhľad s podpätkami a nízkymi podpätkami topánky. Ale farby môžu byť najviacrôzne - od pastelových tónov až po hlboké a nasýtené. Víťaznou výhrou je kombinovať také košele s ceruzkovými sukňami rôznych dĺžok. Tu je lepšie obliecť aspoň malý kolík.

Podnikové luky možno vytvoriť aj pomocou obyčajných béžových nohavíc - veľmi bežnej kombinácie. Malý luk v páse urobí obraz ženskejším a tento dekor nebude pre štýlový kancelársky výtvor. V lete si vyberte skrátené nohavice, hlavne v módnej dĺžke ¾.

Jasné výtlačky

Vďaka vyhradenej farbe samotnej blúzky si môžete vybrať veľmi jasné a pútavé veci ako spodok. Naopak, budú vyvážiť obraz tak, aby sa stal ešte harmonickejším! Oceníte napríklad, ako sú tieto blúzky príjemne kombinované s kvetinovou potlačou na nohaviciach alebo sukni.

V tejto sezóne sú neuveriteľne obľúbené rôzne druhy geometrie. Módna klietka rôznych farieb - husa nohy, Prince of Wales, Berbery. Vyzerá elegantne v jasnej farbe klietky, vyrobené v štýle ceruzky sukne. Mimochodom, červená, je jednou z najvhodnejších farieb pre čierne tričko.

Môže to byť aj pásik - vertikálny aj horizontálny. Veľmi moderná letná mašľa bude dodávaná so skrátenými voľnými šortkami so zvislými čiarami, spojkou a čapom.

Nezabudnite ani na trendy hrach. Dokonca aj nohavice v takejto tlači vyzerajú veľmi štýlovo. Doplňte obraz elegantným pásomčierne a podpätkové topánky. Výtlačky sú veľmi populárne v tejto sezóne, takže perfektný doplnok k luku s košeľou budú nohavice v odvážnych leopardových farbách.

Aké čierne košele dávate prednosť?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Textúra hry - kombinácia s kožou

Brilantné prekrytie koženého materiálu dokonale doplní ľahké a rafinované blúzky. Najmä možnosť trendu je kombinovať kožené nohavice alebo sukne s priesvitnými šifónové košele (nie nevyhnutne transparentné po celej dĺžke, ako možnosť - len na rukávoch). Pre umiernenejšie luky si môžete vyskúšať klasickú bundu alebo sako.

Štýlový obraz s čiernou priesvitnou košeľou a koženými nohavicami

A môžete ísť ešte ďalej v modernom mixe štýlov a textúr - a vybrať si biele tenisky alebo tenisky ako topánky pre takýto outfit.

Mimochodom, koža nemusí byť čierna. V tejto módnej sezóne sú vítané aj iné farby - béžové, bordové, modré a dokonca aj pastelové.

Dodávame, že tieto košele sú tiež kombinované s inými sukňami, nohavicami a šortkami - rôznymi štýlmi, farbami, dĺžkami. Možnosti sa jednoducho nepočítajú, ale v tejto zbierkeidentifikovali pre vás najmodernejšie obrázky. Teraz už viete, čo nosiť s čiernou dámskou košeľou v tejto sezóne - táto všestranná maličkosť môže skutočne vytvoriť úžasné oblečenie aj pre tie sofistikované módy.Materiál, ktorý pripravili redaktori webovej stránky outletvoderady.sk


Vydané13.3.2019Štítky: