Štýlové šaty pre obézne ženy

Majitelia nádherných foriem sú často zmätení výberom oblečenia, ktoré skryje nedostatky ich postavy a čo najviac zdôrazní ich výhody. V roku 2019, mnohé zbierky majú módne šaty pre obézne ženy, medzi ktorými každá žena si môže vybrať možnosť, aby vyhovovala jej vkusu.


Ako si vybrať dámske šaty pre obézne ženy?

Takáto šatníková skriňa ako slnečné okuliare má nepochybné výhody. Je schopný vizuálne roztiahnuť siluetu a urobiť ju tenšou. Aby dievča v nej vyzeralo čo najviac harmonicky, pri výbere je potrebné venovať pozornosť niektorým bodom.

 • Rez . Odporúča sa dávať pozor na jednodielne výrobky, v ktorých nie je žiadna línia strihu v páse, takže obrázok nie je vizuálne rozdelený na kusy. Tento štýl je ideálny pre ženy s typom postavy "obrátený trojuholník" alebo "obdĺžnik".

Ak však príroda udelila dievčaťu postavu presýpacích hodín, môže si dovoliť opačnú možnosť alebo klásť dodatočný dôraz na opasok pásom.

 • Farba . Veľmi dôležitá je správna voľba farieb. Je lepšie upustiť od svetlých tónov a dávať prednosť tmavým farbám. Pomocou jednej alebo inej kombinácie farieb môžete vizuálne korigovať chyby na obrázku.

Napríklad na zníženie masívneho vrcholu je potrebné vyzdvihnúťvýrobok s tmavším vrchom a svetlým dnom. Ak príroda obdarila ženu veľkými boky, potom by ste mali použiť opačnú kombináciu.

 • Vekové charakteristiky . Vyzdvihnutie konkrétneho modelu je založené na veku. Tak, ženy 50 rokov a staršie by mali venovať pozornosť elegantné sundresses klasického štýlu. Ideálnym riešením pre nich bude prípadový štýl. Farebná schéma by mala byť obmedzená a pokojná.

Štýlové šaty

Ak hovoríme o mladých dievčatách, potom si môžu dovoliť svetlé prevedenie, čím sa obraz zvýrazní.

 • Decor . Aby bola silueta vizuálne štíhlejšia, môžete použiť určité dekoratívne prvky, ktoré majú vertikálne usporiadanie. To môže byť kontrastné tmavé vložky umiestnené na bokoch, had-zips, ktorý ide po celej dĺžke výrobku alebo sériu tlačidiel od zhora nadol.

 • Materiál . Ak hovoríme o teplých sundresses na zimu, potom môžu byť vyrobené z hustých tkanín, ako je tvíd, pleteniny, denim. S pomocou dobre zvoleného strihu sú tieto materiály schopné dobre sedieť na obrázku.

 • Výrez na hrudi . Je to veľmi dobrý detail, ktorý sa odporúča použiť pri výrobe slnečných hodín. Jednou z výhod celej postavy je nádherné krásne prsia, ktoré je možné ďalej zdôrazniť oválnym alebo trojuholníkovým výrezom. Jeho hĺbka však musí byť nastavená nafunkčné veci. Ak ho plánujete využiť na výlety do kancelárie, je lepšie sa zdržať veľmi hlbokého strihu.

 • Draperie . Táto konštrukčná technika je najlepší spôsob, ako odvrátiť pozornosť od problémovej oblasti v pásovej oblasti a skryť vyčnievajúce brucho.

Perfektné šaty pre plné módy

Modely letných sarafánov sa najlepšie vyberajú z materiálov, ktoré majú tvar. Dokonale prispôsobený ľan a bavlna, tesný úplet, denim. Je lepšie upustiť od veľmi ľahkých a vzdušných možností, ako je šifón, hodváb, organza, pretože môžu zdôrazniť problémové oblasti.

Ak sa pozriete na fotografiu dievčat pre obézne ženy, ktorá bola prezentovaná v našom prehľade, môžete si predstaviť, ktoré modely by ste mali venovať pozornosť.

Skutočné módne trendy

Majitelia veľkolepých foriem z prezentovanej palety modelov si budú môcť vybrať pre seba vec, v ktorej budú nielen vyzerať štíhlejšie, ale zároveň získajú štýlový vzhľad. Dizajnéri vám odporúčajú venovať pozornosť súčasným trendom tejto sezóny.

 • Prípad . Pre obézne ženy je to víťazný štýl. To je rozumne považované za univerzálnu možnosť, pretože to bude vyzerať dobre na takmer akékoľvek číslo. Model je ideálny pre prácu, ale sú tu aj každodenné variácie dizajnu, napríklad sú to džínové sarafany, doplnené množstvom tlačidielvpredu.

Zaujímavé:Večerné šaty pre tukové ženy 2019

 • Trapezium . To je jeden z najúspešnejších štýlov pre plné. Vizuálna korekcia hodnoty sa dosiahne rezaním, ktoré sa rozkladá smerom dole od hrudníka. Táto technika vám umožňuje zakryť dve problémové oblasti naraz - vyčnievajúce brucho a široké boky.

 • Tričko . Táto možnosť je vhodnejšia pre mladých módy, ide o štýlové novinky z posledných ročných období. Pri výbere tohto modelu je však potrebné brať do úvahy vlastnosti celého čísla a nezastaviť pri krátkych možnostiach. Je lepšie uprednostniť dĺžku midi alebo maxi.

 • Empire . Takáto vec sa týka najúspešnejších štýlov sundresses pre obézne ženy s bruchom. Výrobok má vysoký pás, ktorý sa nachádza pod prsníkom. Počnúc touto zónou sa rez rozťahuje, čím prekrýva vystupujúce brucho.

 • Slnečné okuliare v klietke . Model je prítomný na všetkých módnych mólach a odkazuje na trendy tejto sezóny. Avšak, pri výbere, stojí za to zvážiť, že plné ženy sa odporúča vybrať diskrétne mäkké farby, ktoré nebude upozorňovať na chyby v obraze.

Bunka môže mať klasické usporiadanie a musí byť diagonálna, pripomínajúca kosoštvorec. Druhá možnosť je ideálna pre obézne ženy, pretože viac ťahá siluetu a dáva štíhlosť.

 • Šaty s vôňou . Taký strihpomôže, aby bol pás štíhlejší, najmä ak je vôňa kombinovaná so závesom. Okrem toho bude zdôrazňovať svieža hrudník. Na jar roku 2019 je tento štýl veľmi obľúbený medzi férovým sexom. Zápach je možné upevniť na pás pomocou pásu alebo gombíkov.

Najlepšie fotografie sarafánskych modelov pre obézne ženy nájdete v našom článku a vyberte si najlepšiu možnosť, aby ste vždy vyzerali módne a štýlovo.

Zaujímavé:Šaty Polka Dot pre tučné ženy

Ktoré šaty nie sú vhodné pre plné ženy?

Napriek tomu, že výber štýlov pre majiteľov nádherných foriem je obrovský, existujú modely, ktoré sú pre nich kategoricky kontraindikované. Patrí medzi ne:

 • letné šaty so sukňou-slnkom , ktoré budú klásť väčší dôraz na široké boky;

 • mini-sundressje pre obézne ženy absolútnym tabu. Výnimkou sú dievčatá, ktoré príroda obdarila štíhlymi krásnymi nohami;
 • Napríklad veľké svetlé výtlačkysú červené kvety nachádzajúce sa na povrchu výrobku, ktoré upozorňujú na nadmernú plnosť;

 • šaty z vzdušných tkanín . Aj keď je táto možnosť ideálna pre horúce leto, plné ženy sa ho musia zdržať;
 • horizontálne pruhy , čím sa obraz stane vizuálne širším a väčším;

 • viacvrstvový . Ak sa letné šaty skladajú z niekoľkých horizontálne usporiadaných úrovní a detailov, vizuálne rozdelia postavu na časti a zamerajú sa na problémové oblasti;
 • prítomnosť ozdôb a ruche . Táto voľba je kontraindikovaná pre plné ženy, najmä ak sa kudrlinky nachádzajú v spodnej časti, čím sa zväčšujú a bez veľkých bokov.

Zaujímavé:Móda pre obézne ženy 2019

Zároveň, ak sa na dekolte zdobia volány, pomôže to zdôrazniť bujné krásne prsia.

A aké je vaše letné šaty?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

V roku 2019 ponúkajú dizajnéri pre obézne ženy rôzne štýly módnych sundresses, čo je možné vidieť v našej fotoreportáži. Ak sa správne priblížite k výberu modelu, ktorý je vhodný pre konkrétny tvar, môžete vytvoriť jedinečný obrázok.Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené02/20/2019Štítky: