Nohavice v klietke: s tým, čo sa nosí v roku 2019

Bude užitočné, aby každé dievča zistilo, čo má nosiť nohavice v klietke, aby sa z nich stal nielen módny, ale aj štýlový vzhľad. Napriek kráse a príťažlivosti takejto tlače je to celkom šikovné. Zlá kombinácia buniek s inými predmetmi oblečenia môže zvýrazniť nedostatky postavy a pridať módy niekoľko rokov. Nechcem, aby sa vaše krásne kockované nohavice zhrnuli v najneobvyklejšom momente? Potom si prečítajte naše módne tipy.


Vlastnosti kockovaných nohavíc

Dámske nohavice s kockovanou potlačou možno právom považovať za univerzálnu vec. Koniec koncov, takýto šatníkový predmet je vhodný v každej životnej situácii - v práci, v škole, na párty, v deň, na obchodnú večeru atď. Klietka dodáva obrazu výraznosť, robí luk originálnym a zaujímavým, takže módni návrhári nezanedbávajú možnosť jeho zaradenia do svojich zbierok.

Výber nohavíc v klietke pre rôzne typy obrázkov

Módne trendy 2019 sú za nákup nohavíc v klietke, ale mali by ste byť opatrní, pretože takáto tlač môže vizuálne zväčšiť zadok a stehná a dokonca ukradnúť niekoľko centimetrov výšky. V tomto ohľade by sa pri výbere takéhoto šatníka mala vychádzať z typu postavy a jej jednotlivých vlastností.

 • Módne ženy s postavou „obráteného trojuholníka“ sa musia rozhodnúť pre veľkú klietku. V tomto prípade budú vhodné extra kilá v stehnách, ktoré vám umožnia „vyvážiť“ proporcie tela. Obraz môže byť doplnenýtmavé monofónne jazdenie.

 • Pre dievčatá s tvarmi v tvare hrušky je veľmi ťažké nájsť vhodné nohavice v klietke. Avšak, ak naozaj chcete získať módne oblečenie, stylisti odporúčajú pozrieť sa na modely s malou potlačou v čiernej, tmavohnedej, šedej alebo modrej palete. Mali by ste tiež zastaviť výber na klasických štýloch so šípkami, ktoré vizuálne predĺžia nohy.

 • Pridajte niekoľko centimetrov k rastu nízkej krásy pomôže kalhotám na podlahe, doplnené topánkami s podpätkami.

 • Tukové mladé dámy by mali uprednostňovať priame alebo široké varianty s malým písmom.

 • Štíhle ženy módy s dokonalými proporciami postavy vyzerajú krásne v nohaviciach akéhokoľvek štýlu, budú vyzerať obzvlášť štýlovo v ultramódnych skrátených a zúžených modeloch.

Zaujímavé:Kožené nohavice: s tým, čo sa nosí v roku 2019

Druhy buniek

Skôr než odpovieme na otázku, čo je vhodnejšie nosiť a zápasiť s dámskymi nohavicami v klietke v roku 2019, zistite, aké možnosti nám dizajnéri ponúkajú na nadchádzajúcu sezónu. Pozrite sa na fotografiu, ukazuje sa, že existuje veľa variácií na tému pestrofarebných farieb a niektoré dokonca majú patenty.

Malé

Malá bunka je ideálnou voľbou pre dievčatá, ktoré chcú skryť niektoré chyby. Tieto nohavice dokonale diverzifikujú kancelárske luky, rovnako ako vhodné pre neformálneudalosti. Štýl môže byť akýkoľvek - malý článok vyzerá skvele na zúžených a skrátených modeloch, na nohaviciach so šípkami a vysokým pásom, ktorý umožňuje vizuálne predĺžiť nohy.

Klasická verzia

Malá klietka pre wolffang alebo windsorská klietka je tiež ideálna pre obchodný imidž. Farebná klietka je vhodná na vytvorenie každodenného luku.

Veľká

Ako už bolo uvedené, veľký objem tlače zväčšuje objem. Pre príliš štíhlé krásy - to je skutočná spása. Ak je dievča majiteľom jablka, hrušky alebo prevráteného trojuholníka, v tomto prípade je lepšie sa vyhnúť veľkej bunke. Výnimkou budú rozšírené nohavice. Bude módne kombinovať takýto štýl s monochromatickým svetlým vrchom - blúzkou alebo topom.

Tento typ buniek si najčastejšie vyberajú mladé dievčatá. Orezané a zúžené nohavice vyzerajú skvele s tričkami a štýlovými klobúkami.

Modely podľa farby

Bunka môže mať nielen inú veľkosť, ale aj inú farbu. Výber tieňa závisí nielen od osobných preferencií módy, ale aj od účelu celého obrazu. Takže, pre štýl ulice vhodný farebný odtlačok, v ktorom sú ružové, červené, modré alebo zelené odtiene. Pre konzervatívnejší vzhľad je najlepšie dávať prednosť kombináciám s čiernou, béžovou a sivou.

Sivá

Módne sivé kockované nohavice sa najlepšie nosia a kombinujú sa s nimiNeutrálne tóny napríklad používajú niekoľko rôznych odtieňov sivej. Tiež s šedou vyzerá skvele ružová, biela a modrá. Módne príklady sú uvedené na fotografii nižšie.

Čierny

Čierna tlač vyzerá mimoriadne štýlovo a reprezentatívne, najmä ak ju skombinujete s neutrálnym pozadím. Pre príležitostný vzhľad môžete experimentovať s vrcholom žltej, bielej a sivej farby a dokonca si vybrať pruhovanú tlač.

Modrá

Modrá farba vyzerá skvele v kombinácii s klietkou. Tieto nohavice môžu byť kombinované s čiernym, žltým, bielym a sivým vrchom.

Zelená

Zelené kockované nohavice sú vhodné pre štýlové a extravagantné dámy, ktoré nie sú zvyknuté byť v tieni a vždy pripravené byť medzi prvými. Zúžené, so šípkami, s vysokým pásom - sú ideálne pre prácu a prechádzky v spoločnosti módnych priateľiek.

Biela

Klietka na bielom pozadí je vynikajúcou voľbou pre letné oblečenie. A samotná tlač môže byť ako čierna akákoľvek iná farba. Neviete, čo kombinovať tieto nohavice? Potom neváhajte a vyberte si svetlý monofónny vrch - takže obraz bude stručný a atraktívny.

Červená

Červené nohavice vyzerajú najlepšie s klietkou v čiernej a tmavomodrej farbe. Takéto modely sú vhodné v každodennom a prísnom šatníku.

Veľmi pekný a módny obraz

Hnedá

Skutočným trendom jari 2019 budú hnedé nohavice v klietke. Vyzerajú energicky a energicky a krásne sa miešajú s rôznymi odtieňmi.

Zaujímavé! Nohavice v klietke sú často zdobené strapcami, nitmi, dodatočnými zipsami.

Béžová

Béžový štvorec umožňuje vytvoriť jemné a romantické luky, najmä ak tieto nohavice doplníte hodvábnou blúzkou svetlých farieb.

Módne štýly

Aby sa vytvoril skutočne štýlový obraz, je potrebné vybrať si oblečenie pre kárované nohavice, založené nielen na ich farbe, ale aj na štýle.

 • Klasické . Takéto nohavice s rovným strihom sú najčastejšie doplnené šípkami a vyzerajú skvele v tandeme s košele a sako. Ak chcete vytvoriť neformálnejší vzhľad, môžete ich pridať pomocou vrchnej alebo polopriehľadnej blúzky.

 • S pruhmi . Módne pruhy, ktoré sa predtým dali vidieť len na športovom oblečení, teraz prešli na prísne nohavice. Vhodné pruhy a kockované modely. Počet riadkov, ich hrúbka a farba môže byť ľubovoľná, ale ako vrch je najlepšie vybrať monotónne oblečenie. Obraz môžete doplniť elegantným vreckom a topánkami s ostrým prstom.

 • Skrátené . Nohavice dĺžka 7/8 nie je prvý rok na vrchole popularity, a to ako medzi dizajnérmi a módy. Takéto modely v klietke budú vyzerať skvele v súprave s sveter a topánky pri nízkej rýchlosti.

 • V pyžamovom štýle . Takéto štýly sa stali tak populárne, že sa používajú nielen v ulici, ale aj vo večerných a obchodných snímkach. Ako doplnok k pyžamovým nohaviciam je najlepšie vybrať si vrchnú časť podobnej textúry a upokojených farieb.

Už ste mali v šatníku módne kockované nohavice?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • Zúžené . Medzi najobľúbenejšie zúžené modely možno rozpoznať lýtkové nohavice a banány. Zaujímavé sú aj nohavice so záhybmi v páse a náplasťových vreckách, ktoré sú obzvlášť výhodné pre dievčatá, ktoré chcú skryť celé nohy.

 • Cullots . Po prvýkrát sa na letných výstavách objavili culottes, ktoré sa však aktívne používajú pri tvorbe módneho jesenného a zimného vzhľadu. Takéto kockované orezané sukne-nohavice dokonale kombinujú s volumetrickou a kožou tesnou vrchnou časťou.

Zaujímavé:Nohavice - módny trend 2019

 • Long . Kockované nohavice na podlahe vyzerajú najlepšie s nasadeným vrchom a tonálnym plášťom. Hlavnou podmienkou pre tento štýl - topánky na vysokom podpätku.

S akým oblečením

Keď robíte módny luk s károvanými nohavicami, hlavná vec nie je preháňať hodekor.

 • Každodenné možnosti. Pre dennú túru na štúdium alebo prechádzku je vhodnejšie dať nohavičkové rúry alebo krátke modely, ktoré ich dopĺňajú mikinou a obuvou s nízkou rýchlosťou. Originálna kockovaná potlač vyzerá s koženou bundou a krátkou bundou.

 • Podnikanie. Pre výlet do robota je najlepšie kombinovať kockované nohavice s jazdou v rovnakých farbách. Vyberte si napríklad jednofarebnú svetelnú košeľu, blúzku alebo rolák.

Zaujímavé:Módne dámske pruhované nohavice

Topánky

Topánky sú dôležitou súčasťou akéhokoľvek módneho obrazu. Nohavice v klietke je možné kombinovať s rôznymi štýlmi.

 • Na päte. Priame, zúžené a široké kockované nohavice vyzerajú dobre s podpätkami.

 • Bez päty. Pre aktívne dievčatá, ktoré dávajú prednosť najpraktickejším obrázkom, môžete vyzdvihnúť baletné byty alebo topánky pri nízkej rýchlosti. A pre tých, ktorí sú neoddeliteľnou súčasťou športu - príležitostný luk môže byť doplnený svetlými teniskami.

S vedomím základných trendov a pravidiel módnych lukov s nohavicami v klietke by žena nemala mať problémy s výberom oblečenia, ktoré sa s nimi môže nosiť. Teraz ste pripravení kúpiť štýlové a módne nové oblečenie a pokojne ísť do obchodu.Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené02.20.2019Štítky: