Pletacie ihlice: pletacie vzory, nové 2019 s fotografiami

Snood je cudzojazyčné slovo, ktoré dnes znamená šálku, má dlhé a dlhé korene v našej ruskej realite a je tak milované módy a ihličiek. Samotné slovo a príslušenstvo, ktoré označuje, samozrejme. Útulné a štýlové lízanie pletenie (pletenie schémy, nové položky v roku 2019 sú uvedené v článku nižšie) na niekoľko sezón v rade nespadá z pódií a je v dopyte v každodennom živote. Zoberme si, ktoré modely sú dnes relevantné, aký druh priadze a ako viazať tento štýlový a praktický doplnok, ako a čo ho nosiť. Uvádzame niekoľko diagramov a popisov rôznych modelov.


- 30%
Aliexpress.com
zimné šatky pre ženy pletené snud pre ženy teplé cc šatky pre ženy ...
\ t
487trieť.341 rub.
- 24%
Aliexpress.com
cc cashmere zimné dámske šatky Voľné pre ženy 2018 teplé pletené šatky ...
526trieť.395 rub.
kupivip.ru
Snud Flioraj
990 rub.
kupivip.ru
Snud Tonak
2 650 rub.
kupivip.ru
Snud Tonak
2 250 rub.
- 19%
aliexpress.com
Zimná šatka Bestseller 2016Nový módny pre ženy Monochromatic Warm ...
\ t
330trie.268 rub.

Snud z hrubej priadze

V chladnom období vyzerajú pletené modely oblečenia a doplnkov z hrubej priadze štýlovo a relevantne. Snud nie je výnimkou. Takáto niť v tomto výrobku dá šálu veľkú útulnosť a teplo. Môžete použiť vlákno pre pletenie snoot z čistej vlny.

V súčasnosti existujú pomerne mäkké a nie vôbec pichľavé varianty zimnej prírodnej priadze. Ako napríklad:

 • merino;
 • alpaka;
 • kukuričnú kašu.

Môžete si vybrať vlákno s kombinovanou kompozíciou. Najjednoduchšia je vlna s akrylom, ale dnes existujú možnosti pre veľmi mäkkú niť, ktorá zahŕňa napríklad vlnu a hodváb.

Objem sa bude považovať za niť s metrom 100 alebo 200 metrov v 100 gramovom násype. Existujú možnosti pre super hrubé priadze. Jej zábery budú asi 35-40 metrov v hank, váži 100 gramov. Táto priadza Alize Country New, Nako Lora a ďalšie. Z podobnej priadze, aby sa viazal sen bude doslova otázkou niekoľkých minút. Ale šatka bude dosť objemná a ťažká, aj keď veľmi štýlová a módna.

Pre takú šatku vo forme rúry je potrebné použiť obyčajný šatkový úplet alebo perlový vzor: striedanie prednej a zadnej slučky.

Na pletenie s pletením z hrubej priadze stojí za to používať jednoduché vzory a vzory pletenia a na uľahčenie určenia modelu môžete vidieť fotografie nových výrobkov 2019nasledujúcich rokoch.

Z jemnej priadze

\ t

Pletené výrobky z tenkej nite sú jemné a vzdušné. Použitím priadze s metrickou hodnotou väčšou ako 200 metrov v 100 gramovej nádrži je možné pre výrobok bezpečne odoberať prelamované vzory alebo šnúrky. Pre tých, ktorí chcú pliesť štýlový šál v tvare rúry vlastnými rukami, odporúčame Vám preštudovať si popisy a vzory pletenia nových výrobkov v roku 2019 s pletením z tenkej priadze, ktoré sú uvedené nižšie.

Opis modelu tenkej priadze pleteného pozdĺž. Jedná sa o vzdušný, široký sieťový vzor. Všeobecne platí, že pôvodne slovo hlasné znamenalo špeciálnu sieťku na podporu dlhých vlasov. Nosili ho dámy všetkých tried, počnúc VII. Storočím. Počas druhej svetovej vojny toto príslušenstvo získalo osobitnú popularitu a dnes sa toto slovo nazýva šatka.

Ak chcete pracovať na snoode s mriežkovým vzorom, budete potrebovať:

 • Priadza poloprsná so stopami 300 m.
 • Pletacie ihlice (číslo odporúčané výrobcom priadze na etikete, pre taký meter môže byť číslo 3-3.5)

Vytočte párny počet slučiek na lúčoch. Ich celkový počet závisí od požadovanej šírky produktu. Ďalej je potrebné rozdeľovať slučky nasledovne: 1 hrana, 4 okraje hrán, ktoré sa budú vždy pliesť s prednými hranami, potom hlavnými vzormi slučiek a od druhej hrany tiež 4 okrajové slučky (predné) a hrany hrán.

Základný vzor siete:

 1. 1 riadok (vpredu): 2 slučky dohromady, nahé. Takže opakujte až do konca.
 2. 2 riadky (obruba) všetky slučky a nakida obruba.

Je to veľmi jednoduché prevedenie, ale veľkolepé.vzor. Ak uviazate snoot melanže alebo sekčnej priadze, získate jedinečné štýlové a svetlé príslušenstvo. Áno, a monofónna verzia bude veľmi dobrá.

Ak chcete spať z tenkej priadze, môžete použiť akýkoľvek vzor, ​​ktorý sa vám páči: čipky alebo vrkôčiky a ich kombinácie.


Z farebnej priadze

\ t

V poslednom období bolo vytvorených mnoho zaujímavých možností pre ručné pletenie, ktoré sa vyznačujú nepokojmi farieb a zaujímavými farebnými prechodmi. Pre doplnky je to len dar z nebies. Ak je túžba pridať svetlé miesto na váš obrázok, potom môžete bezpečne kúpiť kráľovien melanže priadze alebo sekčné farbenie priadze. Tieto druhy nití sa navzájom líšia spôsobom farbenia a spôsobom, akým vlákno vyzerá v produkte.

Melanžová priadza znamená nerovnomerné inklúzie rôznych odtieňov v hlavnej priadzi určitej farby. Farbenie priadze sekcie zahŕňa hladký prechod z jedného odtieňa na druhý, spravidla kombinuje niekoľko dokonale kombinovaných odtieňov. Výrobok bude vyzerať ako prúžky rôznych farieb, ako keby boli spojené s použitím niekoľkých typov priadze. Pre šatky akéhokoľvek modelu je veľmi dobrá voľba.

Priadza Alize s batikami je len čiastočným závitom. Môže to byť vlna a bavlna. Iné výrobky a známe značky ponúkajú aj delenie a melanž.

Vlna, bavlna alebo akryl

\ t

Využitie vyššie uvedených schém a opisov modelov nového modelu 2019 na pletenie s pletacími ihlicami,Môžete ich vyrobiť z priadze akéhokoľvek zloženia. Pre toto príslušenstvo sú vhodné vlny, bavlna a akryl. Voľba strun závisí od účelu šatky.

Ak sa má LIC nosiť výlučne na teplo v zimnej alebo jesennej sezóne, potom by sa mala uprednostňovať vlna priadza s pridaním akrylu. Ak potrebujete objemný, široký a vzdušný snud, potom si môžete vybrať akryl pre jeho prevedenie. To bude len pridať objem k produktu a nebude robiť to ťažšie.

Bavlna Loose bude skvelým doplnkom k obrazu, môže sa nosiť počas teplých jesenných dní a na jar, nielen pre teplo, ale len pre krásu. Na pletenie z bavlnenej nite, nie veľmi široké a skôr dlhé chvosty.

Útulný Mohair a Angora

Použitie nadýchanej priadze pre toto príslušenstvo nie je vždy opodstatnené, ale ak pridáte tenký detský mohér alebo angoru do hlavnej nite na pletenie postele, môžete dosiahnuť účinok útulného a teplého zimného šatku, kde môžete skryť nos pred chladom a zakryť si hlavu. Takéto oneskorenie bude veľmi teplé a vzdušné, pretože nadýchané struny sú takmer úplne bez tiaže.

Pliesťme sa pozdĺž alebo naprieč

Šatka môže byť pletená hore a dole. Hlavnou vecou je zavrieť ho do kruhu. Nižšie sú fotografie z roku 2019 snoods, popis a pletenie vzory modelu, ktorý je vyrobený pozdĺž ten, ktorý sa hodí naprieč.

Aby ste spojili snood s vrkočom cez vzor, ​​budete potrebovať:

 1. Na lúčoch vytočte požadovaný počet slučiek. Slučky sa počítajú s prihliadnutím napožadovaná šírka lôžka. V tomto prípade sa pre okraje na každej strane vyžaduje 7 slučiek (1 hrana a 6 slučiek pružných) a 13 slučiek pre centrálnu ražňu.
 2. Rozdeľujeme slučky na vzor nasledujúcim spôsobom: 7 slučiek na okraj, ľubovoľný počet slučiek na predné vyhladenie, 13 slučiek na prameň, opäť požadovaný počet slučiek na predné vyhladenie a 7 slučiek na okraj.
 3. Hrany striedame striedaním 2 radov prednej plochy a 2 radmi peňaženiek.
 4. Popis šnúrky: pre prámik, budete musieť pliesť 2 slučky s obruba, potom celý cop s prednými a opäť 2 slučky s obruba. Predné slučky lemovania sú podmienečne rozdelené do 3 častí s 3 slučkami. Po každých 4 riadkoch musíte najprv prejsť cez pravú stranu so strednou časťou a ponechať ju na dodatočnom hovorení pri práci. Potom, opäť cez 4 rady, cez ľavú stranu ražne so strednou, nechať ju na ďalšie spoke pred prácou. A tak až do konca, kým sa nedotkne celá dĺžka postele.
 5. Pripojte okraje postele k švu.

Ďalší model zviazaného kríža bude veľmi zaujímavý na to, aby sa na krk pozrel na niekoľko zákrut. Aby sa taká potreba ihiel uskutočnila, bude potrebné získať počet slučiek potrebných pre šírku šatky a preplniť polovicu jej dĺžky elastickým pásikom 2 x 2. Ďalej použite akýkoľvek vzor, ​​napríklad diamanty alebo len sieť. A dokončiť druhú polovicu postele s týmto veľmi vzorom. Šiť na okraji. Pre väčší efekt kontrastu, môžete použiť inú farbu priadze pre dve polovice cn alebo pre tú, kde bude elastický mať pestrý, melanž priadze, a pre vzor - monofónne,jeden z tých odtieňov, ktorý je prítomný v spoločníkovi priadze.

Snud, to znamená zdola nahor, môžete pliesť na kruhových ihlách, takže nie je šev ani bežné pančuchy, potom musíte spojiť okraje. Preto je lepšie pliesť LIC nie je príliš široký, čo nemusí byť re-krútené okolo hlavy. Na pletenie si môžete vybrať ľubovoľný vzor. Najprv musíte pliesť gumu niekoľko riadkov, potom hlavný vzor a dokončiť pletenie s gumičkou. Okrem toho, takto spojený LIC nemôže byť spojený do krúžku, ale môže byť doplnený gombíkom alebo zipsom.

Snud osem

Ak použijete jeden trik, získa sa pomerne zaujímavý a štýlový doplnok. V procese pletenie topánky, musíte otočiť textílie a potom, ktoré pripojte LOCK do kruhu. Takže každý LOD môže byť nezvyčajný. Táto technika vyzerá veľmi dobre na tých modeloch, ktoré sú vyrobené s jednoduchou anglickou gumičkou a nie sú príliš dlhé.

Kombinácia vzorov a textúr

\ t

Pletené Klamanie sa zvyčajne nosí dvakrát, obalené okolo krku. Ak uväzujete polovicu LIC v jednoduchom vzore, bez prelamovania, napríklad perla alebo 2x2 elastická, a druhá polovica s prelamovaním alebo s použitím inej farby, potom nosenie okolo krku bude mať za následok zaujímavú kombináciu vzoru a farby.

Perlový vzor:

 1. 1 rad (predná) 1 okrajová slučka, * 1 predná slučka, 1 obruba slučky *, okrajová slučka. Opakujte postup od * do *.
 2. 2 riadok (obruba): plette slučku podľa obrázku.
 3. Takže striedavé rady.

Eraser 2 * 2:

 1. 1riadok (predný): okrajová slučka, * 2 slučky vpredu, 2 slučky obruba *, okrajová slučka. Opakujte postup od * do *.
 2. 2 riadky (obruba): plette slučku podľa obrázku.

Fotogaléria: párenie schém s postupnými fotografiami

Schéma 1
Schéma 2
Schéma 3

Obrázok 1
Obrázok 2
Obrázok 3

Obrázok 4

Extravagantné modely

Pre tých, ktorí radi prekvapia, modely oblekov s gombíkmi alebo zipsami. Tieto detaily doplnia zdanlivo obyčajný pletený šál a dodajú obrázku korenie.

Snood - gombíkový úplet bez gombíka, bez uzavretia do kruhu ako dlhý, ale nie široký šál. 3 tlačidlá od jedného okraja. Takže môžete zmeniť obrázok len stlačením šálu inak.

Vyzerá veľmi štýlovo a moderne so zipsom. Môže byť šitá cez už viazanú topánku, len ako dekoratívny prvok, alebo šitá do okrajov a zanecháva funkciu spojovacieho materiálu. Takže nemôžete úplne zips a hrať s obrazom. Zip v tomto prípade má zmysel zvoliť si kontrastný odtieň vo vzťahu k farbe šatky.

Snud z dizajnérskeho módneho domu

Veľa Myrhycouturiers ponúkajú snud a túto sezónu, ako povinný prvok šatníka. Napríklad značky ako Chanel, D & G, Vercace a ďalšie.

 1. V tejto sezóne Chanel ponúka svojim fanúšikom úžasný sen o mäkkej viskózovej modrej. Dizajnéri tohto domu veria, že toto príslušenstvo by malo byť ľahké z tenkej pletenej látky. Môžu byť doplnené plášťom alebo plášťom.
 2. D & G zahrnovali vo svojej zbierke šatku z pastelových, béžových odtieňov. Vyrába sa vo forme ôsmich a dosť objemných a teplých. Obsahuje akryl, vlnu a alpaku. Tento LOD je úzky a dlhý, môžete ho nosiť v jednom otočení a plnej dĺžke dole, a niekoľko otáčok okolo krku.
 3. Vercace Snud je vyrobený z priadze, ktorá obsahuje akryl, vlnu a alpaku. Je mäkký a jemný. Ružová farba. Nie je nič prezieravé a honosné, je pokojný a ušľachtilý. Vhodné pre akékoľvek vrchné oblečenie. Teplé a útulné, toto príslušenstvo zvýrazní váš zmysel pre štýl.

Všetky dizajnérske modely sú veľmi drahé a nemôžu si dovoliť veľa, a môžete si vytvoriť niečo podobné a ešte lepšie, keď ich vyzbrojíte párom pletacích ihiel a priadze. To nebude trvať veľa času pliesť takéto príslušenstvo, ale bude trvať dlho, než sa nosí a slúžiť verne.

S čím a ako sa nosí?

Snud je univerzálny model šatky, ktorý možno použiť s akýmkoľvek vrchným oblečením. Hlavná vec je pozorovať rovnováhu farebnej palety. Navyše sa môže nosiť cez sveter, sveter alebo rolák. S vestou alebo sakom. Všetko záleží na celkovom štýle aimage. Tento model je tiež vhodný vzhľadom k tomu, že v chladnom období, bez nosenia klobúku, ak si želáte, môžete hodiť snood nad hlavu. Všeobecne platí, že LIC je vec, ktorú by ste mali určite mať vo svojom šatníku.

- 30%
aliexpress.com
Dámske zimné šatky, pletené snud pre ženy, teplá šatka pre ženy ...
487 . .
- 24%
aliexpress.com
cc cashmere zimné dámske šatky Voľné pre ženy 2018 teplé pletené šatky ...
526trieť.395 r.
kupivip.ru
Snud Flioraj
990 rub.
kupivip.ru
Snud Tonak
2 650 rub.
kupivip.ru
Snud Tonak
2 250 rub.
- 19%
aliexpress.com
Zimná šatka 2016 Nový módny bestseller pre ženy Monochromatic Warm ...
330trieť.268 rub.

Pletené nové položky v roku 2019 s pletacími ihlami, videami a schémami prezentovanými v tomto článku určite pomôžu určiť výber priadze a modelu.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené18.9.2018Štítky: