Módne sukne v klietke pre rok 2019: čo nosia štýlové

Kockovaná sukňa sa často spája so zákernými školačkami a študentkami zahraničných vysokých škôl, čo je dôvod, prečo často nosia takúto vec ako súčasť svojho obchodného štýlu. Avšak módne sukne v klietke v roku 2019 sú pomerne romantické variácie a niekedy dokonca odvážne a rebelské obrazy. Orientácia štýlu do značnej miery závisí od štýlu produktu, ako aj od farebnej škály. Fotografie sukní v klietke dokazujú, že toto je ústredný prvok obrazu a musíte ho kombinovať s neutrálnejšími vecami. Nezabudnite na vlastnosti vašej postavy a vyberte si model, ktorý zdôrazní výhody a skryje nedostatky. Keď sme sa dozvedeli o tom, čo ich nosiť štýlovo v nadchádzajúcej módnej sezóne, naučíme sa, ako vytvoriť originálne a tradičné štýlové obrazy s týmto populárnym kusom oblečenia. Pozrite sa na fotografie krátkych a dlhých modelov rôznych farieb a kombinácií riadkov:

Aliexpress.com
DayLook Letná skladaná korčule sukňa Vintage Monroe Print Tutu Midi sukne ...
5 825 rub.
Aliexpress.com
Simplee Mermaid plaid sukne letná ulica Bodycon button high waist ...
1 299 rub.
- 19%
Aliexpress.com
Sukňa DABUWAWA s odnímateľnými popruhmi pre módu Houndstooth ...
6 731trieť.5 385 rub.

Typy buniek a farbyvariácie

Existujú rôzne druhy klietok na šitie sukní, ale úspešné farebné variácie sú zdržanlivé a demokratické. Najjednoduchšou ozdobou je šachová bunka, kde sa striedajú štvorčeky dvoch farieb rovnakej veľkosti. Okrem štandardnej čiernej a bielej bunky, kombinácie čiernej a červenej, bielej a modrej, modrej a žltej, hnedej a pieskovej vyzerajú veľkolepé. Modrá klietka je skvelá na vytvorenie oblečenia v námornom štýle, mala by byť doplnená o biely vrch alebo červenú blúzku. Čiernobiele produkty kombinujú s čiernou a bielou vrchnou časťou a s malou klietkou svetlé monofónne veci vyzerajú dobre.

Ale stalo sa to tak, že keď predstavujeme kockovanú sukňu, nedobrovoľne si spomenieme na vzor "tartanu". V ňom sú bunky tvorené priesečníkom širokých a úzkych kolmých čiar. Škótsko - pretože takýto vzor vznikol v Škótsku, možno ho pozorovať na Keltoch a správne sa nazýva "tartan". Ozdoby prichádzajú v rôznych farbách, ale najčastejšie sa červené sukne nachádzajú na moderných uliciach - klietka na nich je tvorená pomocou čiernej a bielej čiary. Ďalším pozoruhodným príkladom tartanu je sfarbenie podpisu Burberry Fashion House, kde sú červené, biele a čierne čiary na béžovom pozadí.

Tartan s bielou blúzkou je klasickou kombináciou, ktorú si môžete doplniť odevom bordovej. Biele, červené alebo čierne topy sa môžu nosiť s farbami Burberry a béžovými doplnkami. Je veľmi ťažké urobiť harmonickýkombinácia dvoch kockovaných vecí, takže v tomto smere je lepšie experimentovať. Je prísne zakázané kombinovať klietku s inými ozdobami - hráškom, kvetmi a ešte viac leopardom.

Sukne v kockovaných sukniach - vyberte si najlepšiu možnosť (s fotografiou)

\ t

Moderné štýly sukní v klietke v roku 2019 naznačujú rôzne štýly oblečenia, v ktorých sa dajú úspešne kombinovať s inými vecami. Pre kancelárske oblečenie vhodné "ceruzka". Tieto sukne sú často šité s vysokým pásom, ktorý umožňuje zamaskovať vyčnievajúce bruško a urobiť postavu štíhlejšiu. Používajte ho s blúzkou alebo košeľou, zastrčením do pásu.

- 9%
Aliexpress.com
Dámske vlnené sukne 2016 na jeseň a zimu Nové dámske vysoké pásy ...
1 352 .1 218 rub.
aliexpress.com
4 farby - vintage zahusťovanie mori dievča kostkovaná ortéza sukňa pás jeseň zima
1 923 rub.
- 19%
aliexpress.com
Veľkosť 5XL 6XL 7XL klenutá dievčenská sukňa jarná jeseň móda A-Line Bust ...
1 785 .1 428 rub.

Pri výbere najlepšieho strihu nezabudnite na päty - musia byť stabilné, pretože klasické ihlové podpätky s kockovanou ozdobou nevyzerajú veľmiharmonicky. Skladaná sukňa je vhodná na vytvorenie obrazu v štýle mládeže a preppy štýlu. Môže byť doplnená o tú istú blúzku alebo košeľu a môžete mať na sebe tričko alebo jednoduchý top. V prvom prípade je lepšie vybrať si topánky s pätami, ako sú topánky Mary-Jane alebo oxford, v druhej - tenisky alebo sklznice. Takáto vec sa dá nosiť s koženou koženou bundou a doplniť obraz brutálnymi čipkami. To je oblečenie pre mladé módy, ale ak máte príliš tenké nohy, vyhnúť sa takýmto kombináciám.

Pozrite sa na fotografiu najmodernejších štýlov sukní v klietke na rok 2019 - tu sú ponúkané úspešné snímky pre obchodný a romantický štýl:

Môžete si vyzdvihnúť sako, bundu, kabát a bundu, a ako zvýraznenie položiť legíny alebo ponožky. Krátka sukňa v klietke netoleruje úprimný vrch, takže zabudnite na priehľadné tkaniny a hlboké strihy.

Štýly sukní v klietke sú rôznorodé, napríklad lichobežníkový model vyhovuje starším ženám, ktoré sa neodporúčajú pre skladané sukne. Ak chcete, aby obraz nebol nudný a suchý, noste namiesto košele nasadený rolák, môžete sledovať pôvodnú vestu. Jedinečná útulnosť a romantika vyžaruje dievča v trapézovej sukni a tenký pletený sveter z kvalitného úpletu s úzkym pásom.

Krásna možnosť v retro štýle - rozšírená sukňa v klietke je dlhá. To je veľmi veselá vec, takže vrchol by nemal byť príliš prísny. Skvelý doplnok - pás sveľká krásna pracka. Neváhajte nosiť hlboký výstrih, originálne výstrihy a priesvitné topy. Dlhá sukňa v klietke vyrobenej z vlny a iných hustých tkanín sa hodí k úpletu, ako aj k ručne pleteným nadýchaným výrobkom. Letné model v podlahe naznačuje, bavlna alebo ľan top, ale šifón s bunkou nie je úplne v harmónii.

Tak sme prišli na to, čo by sme mali nosiť sukňu v klietke v roku 2019, teraz môžete objavovať nové obrázky a nezvyčajné kombinácie známych vecí.

autor: Marina Laktionova


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané07/14/2018
]