Módne vrchné ošatenie - jar 2019

Jar je čas na zmenu a transformáciu. Preto dizajnéri vo svojich zbierkach v roku 2019 ponúkli ženám množstvo módnych noviniek, medzi ktorými boli aj zástupcovia demi-sezónneho oblečenia. O nich len ďalej a reč v našom článku pôjde.


Módne trendy jarnej sezóny

Táto jar bude v móde, ako lakonické výrobky s nenápadným dizajnom a skôr nezvyčajné druhy vrchného oblečenia. Najobľúbenejšie však budú bundy a kabáty, ktoré spĺňajú nasledujúce trendy.

 • Velor.Vrchné odevy, zošité z „kráľovskej“ tkaniny, sa teraz stali tak dôležité, že sa odporúča úplne dopĺňať akýkoľvek obraz. Pokiaľ ide o štýly, môžu to byť hladké bundy s pásovým dizajnom v páse a masívne deky. Nájdete tu viac fantastických možností, napríklad vo forme srsti, zdobenej kovovými nitmi, gombíkmi, výšivkami a dokonca kožušinou.

 • Pajamský štýl.Hodvábne kabáty a saká, ktoré sa podobali rúchu alebo kimonu, sa v roku 2019 stali skutočným hitom. V trende budú už známe monofónne verzie, zdobené kontúrovaním z kontrastného mušelínu, ako aj farebné modely zdobené navyše výšivkou, čipkou alebo strapcami.

 • Hypertrofované bundy.Extra dlhé vlnené alebo cashmere bundy s teplou podšívkou nie sú len novinkou sezóny, ale aj ideálnou alternatívou k klasickému kabátu.Dvojhlavý golier, bezrozmerný strih, gombíkový dekor a módna tlač sú hlavnými charakteristikami týchto produktov.

Dôležité! Stylisti odporúčajú nosiť nadrozmernú bundu s navinutými rukávmi a zavrieť ruky lakovanými alebo zamatovými rukavicami.

 • Výtlačky.Vrchné odevy, zdobené všetkými druhmi výtlačkov, pomôžu zriediť aj tie najtajnejšie a nudné luky. Floristické a etnické ornamenty, abstrakcie s geometrickými motívmi alebo témy pop art úspešne zapadajú do dizajnu bundy a kabátov.

Dôležité! Stylisti odporúčajú, aby sa v nadchádzajúcej sezóne venovala osobitná pozornosť produktom s kockovanou potlačou, ktoré môžu byť vyrobené v klasickom škótskom štýle a vo forme neštandardných kombinácií buniek rôznych farieb a veľkostí.

 • Vojenský štýl. Tenké kabáty alebo bundy v upokojujúcich béžových tónoch sú dokonalým doplnkom štýlového jarného vzhľadu. V podstate sa tieto produkty vyznačujú priamym strihom a minimalistickým dizajnom. Môžete však nájsť viac originálnych modelov s množstvom náplasťových vreciek a pruhov.

 • Fringe. Tenký Kise s množstvom závesných nití je opäť v móde. Ozdobte teraz s týmto dekorom hlavne džínsy alebo semišové bundy, ale môžete tiež nájsť možnosti kože. Umiestnenie okraja na oblečenie môže tiežbyť iná. Často je šitá na chrbte, pozdĺž ramien alebo na rukávoch. Ale najvýhodnejší taký dekor vyzerá, keď je našitý a je to pravdepodobne pokračovanie produktu.

 • Koža.Prírodná alebo umelá koža na niekoľko sezón v rade nezanecháva vrchol módnych trendov. Na jar roku 2019, okrem obvyklých vonkajších odevov vo forme bundy, bundy alebo kožené bundy, kožené midi dĺžka kabáty boli tiež ponúkané pre ženy. Môžu mať priamy aj polorezaný, ako aj rôzne typy spojovacích materiálov. Pokiaľ ide o farebnú paletu, okrem čiernej, budú v móde tiež celkom jasné farby, ako modrá, ružová, červená, béžová a oranžová.

 • Kožušina.Umelá kožušina sa nevzdáva svojich pozícií a stále zostáva módnym materiálom na výrobu vrchného ošatenia. Kratšie bundy a kabáty, šité z kožušiny, prinesú nielen jasné poznámky k obrazu, ale aj veľký zdvih. V nadchádzajúcej sezóne musia byť tieto výrobky nevyhnutne svetlé a dokonca kyslé.

 • Maxiho dĺžky.Ďalším módnym trendom pre jar sú plášte a podlahové plášte. Relevantné budú výrobky s krátkymi rukávmi a umelými kožušinovými obojkami. Pokiaľ ide o vlastnosti rezu, môže byť vybavený štýlmi a nadrozmernými modelmi. Šiť tieto výrobky hlavne z kašmíru, vlny alebo dokonca prešívané tkaniny.

Dôležité! Vrchné oblečenie maxi dĺžka je vhodné nielen vysoké, ale aj pre dievčatá s malým vzrastom, pretože s jeho pomocou môžete vizuálne natiahnuť siluetu a pridať chýbajúce centimetre.

 • Patchwork štýl.Technológia Patchwork sa dnes stáva čoraz populárnejšou, takže dizajnéri sa rozhodli navrhnúť tento štýl a vrchné oblečenie. Vo väčšine prípadov ide o pomerne obmedzené modely viacerých kombinácií, ktorých dizajn nie je dekorovaný.

 • Bez rukávov.Kašmírové alebo vlnené vesty už dlho milovali moderné ženy módy. Okrem skutočnosti, že sú teplé a pohodlné, nedrží ani pohyby. Na rozdiel od zimy, na jar je lepšie opustiť prísne výrobky v čiernej alebo šedej farbe v prospech jasnejších modelov s rôznymi dekoráciami vo forme výšiviek alebo pruhov.

Zaujímavé : Trendy Coats 2019: Nové

Aké oblečenie bude na jar 2019 v móde?

Ak ste sa ešte nerozhodli o tom, aký druh oblečenia, ktoré si chcete kúpiť tento rok na jar, odporúčame vám, aby ste sa zoznámili s najrelevantnejšími možnosťami pre rok 2019 v segmente ženskej módy, ako aj s názornými fotografickými príkladmi, ktoré sme prezentovali nižšie.

 • Kabát.Môžu byť právom nazývaní základnými prvkami ženského šatníka. Móda bude klasickými výrobkami priameho alebo polopevného strihu, vyrobené z kašmíru, vlny alebo rúška. Pokiaľ ide o paletu farieb, môže byť ako obyčajná béžová,mliečne, červené, olivové, modré alebo modré, ako aj tlačené modely. Konštrukcia takýchto náterov je minimalistická. Sú povolené len vrecká, opasok alebo veľké gombíky namiesto zipsov.

 • Macintosh.Toto je nový názov pre známy béžový midi trenčkot, ktorý sa vyznačuje malým otočným golierom, prispôsobeným strihom a nastaviteľným pásom. V podstate šijú maky z ľahkej pláštenky, v súvislosti s ktorou je tento typ oblečenia vhodný na nosenie v teplých jarných dňoch.

Dôležité! V horúcom počasí môže byť Mac nosený v plášti rozopnutom a pás môže byť zviazaný späť do krásneho luku.

Zaujímavé : Módne pláštenky na jar 2019

 • Cardigan.Tento rok na jar je lepšie upustiť od skrátených výrobkov vo forme bundy v prospech predĺžených a dokonca aj možností na podlahu. Pre ostatné neexistujú žiadne obmedzenia. To môže byť pletené vesty alebo módne teraz modely tkaniny, ktoré napodobňujú kabát. Čo sa týka dizajnu, môže sa líšiť a líšiť sa od obyčajných výrobkov po farebné svetre, zdobené potlačami alebo kontrastnými vložkami z iných materiálov, ako je koža alebo semiš.

 • Cape.Ideálne pre tých, ktorí preferujú výnimočný štýl oblečenia. Výrobky, ktoré kombinujú prvky rezaného kabátu a pončo, dobre zapadajú, a to ako v ležérnom, tak aj kancelárskom štýleoblečenie. Konštrukcia krytov by mala byť odlišná, preto stylisti odporúčajú dávať prednosť tlačeným modelom s kontrastnými vložkami, okrajmi alebo výšivkami vo forme etnických ornamentov.

 • Bomber . Tento štýl dámskej bundy má byť na vrchole módy mládeže viac ako jeden rok. Koniec koncov, monofónne alebo výrobky s rôznymi ornamentami, výtlačkami, pruhmi alebo výšivkami sa hodia lakonicky do ležérneho alebo pouličného odevu.

A čo si vyberiete ako oblečenie na jar?

Zobraziť výsledky

Nahrávam ...
 • Denim.Žiadna módna prehliadka nemôže robiť bez denimových bund. Rovnako ako v minulom roku, v trende budú vybavené modely vo forme bundy, rovnako ako hypertrofované verzie, údajne prevzaté z mužského ramena. Novinkou sezóny sa teraz stali vintage džínsy, ktoré dizajnéri „uvarili“ bielym hotom a ozdobili malými odreninami.

Trendy jarnej sezóny 2019 v segmente dámskeho vrchného ošatenia sú tak rozmanité, že každá dievčina si bude môcť vybrať štýlovú bundu alebo módny kabát. A aby ste o tom mohli byť presvedčení, odporúčame vám pozrieť sa na fotografiepríklady najvýznamnejších modelov nadchádzajúcej sezóny, ktoré sú prezentované v našom výbere.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané02.15.2019Štítky: