Perfektné buchta v priemere vlasy: tajomstvo

Zväzok účesov na strednej srsti je univerzálnou voľbou v každej situácii. Zachráni vás katastrofickým nedostatkom času. Tiež balík pomôže, keď budete potrebovať zbierať zlobivé hlavu vlasov, ktoré ste zabudli umyť, v krásnom štýle. Trochu manuálna zručnosť, poznanie tajných tajomstiev (o ktorých budeme samozrejme hovoriť!) A budete ovládať jednoduché umenie vytvárania lúčov.

Bundle - jednoduchý spôsob transformácie

Aký účes pre každý deň si vyberiete?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Zaujímavé : Trendy účesy na stredne dlhé vlasy

7 tajomstiev pre dokonalý zväzok

Možno budete prekvapení, ale aj taký ľahký účes ako buchta má svoje vlastné nuansy a pravidlá. Pamätajte si ich a budete vyzerať krásne.

 • Pri výbere dokonalého šišky zvážte svoju stavbu. Napríklad miniatúrne mladé dámy by sa mali vyhnúť príliš objemným a ťažkým lúčom. Vysoké účesy nie sú vhodné pre vysoké dievčatá. Ale ak si naopak chcete vizuálne zvýšiť rast, odvážne vrkoč bagely na vrchole.
 • Pozornosť od malého a plného krku bude šikovne odvádzať nízky trs alebo narovnané pred prameňom.
 • Nedovoľte, aby váš zväzok kvitol v najvhodnejšom momente. Braid dva chvosty pre základňu, nie obvyklé.
 • účes sa bude voľne držať na čerstvo umytých vlasoch - spravidla sa rozpadnú. Je lepšie túto myšlienku stelesniť druhý deň po umytí hlavy.
 • Ak sa vytvorenie účesu začína chvostom, použite mäkkú gumu, aby zodpovedala vlasom.
 • Nezabudnite na šperky - rôzne vlásenky, brošne a hrebene ideálne dopĺňajú stručnosť lúča. Večerný obraz bude zdobený kvetmi medzi prameňmi. A aby sa všedný luk stal zaujímavejším, naviňte okolo lúča hodvábny šál a kravatu na spodku.
 • Účes parta na strednej vlasy s ofinou vyzerá lepšie s kaderami v chrámoch. Ak ste majiteľom rán na boku, môže byť tiež mierne skrútený.

Bundle na účes s treskom

Venujte pozornosť! Čím vyšší je bagel, tým lepšie sa hodí k ranu.

Jednoduché pokyny pre módne nosníky

\ t

Nemôžete čakať na experiment s partiou vlasov na stredných vlasoch vlastnými rukami? Potom vyhľadajte inšpiráciu v našej zbierke a určite si vyskúšajte svoje obľúbené nápady na vlasy.

 • Najjednoduchší spôsob, ako zvládnete behom niekoľkých sekúnd, je otočiť prameň z vlasov a tvarovať ho do buchty. Výsledok upevnite sponkami na vlasy a stealth a krásnymi vlasmi pripravenými.

Jednoduchý zväzok káblov

Zaujímavé! Ak si náhle všimnete, že vaše vlasy nie sú z prvej sviežosti, potom ich rýchlo upevnite do takej buchty a nikto si nič nevšimne.

 • Máme skvelý nápad, ako zmeniť obvyklý balík.Vezmite na vedomie! Hornú časť srsti oddeľte od účesu Malvina a plette z nej bagel. Rozdeľte spodné prúdiace vlasy na 2 časti a zabalte ich okolo zväzku. Upevnite konce a účes je pripravený.
 • Romantické vyzerá veľa vrkočov. Pletenie chvosta buď na korunu alebo na zadnej strane hlavy - v závislosti na tom, kde chcete umiestniť budúci bagel. Potom z neho prámite 3 jednoduché vrkôčiky a pridajte im objem ťahaním prameňov. Striedavo obaľte každý prámik okolo ďasien a upevnite stealth.

Banda vrkôčkov

 • Sme za to, že každý obraz má svoju vlastnú chuť a pikantnosť. Môže to byť koketná buchta. Uskutočňuje sa to jednoducho. Rozdeľte česané vlasy na 2 časti: jeden týlny, druhý na korunku. Namontujte spodný prameň do zväzku lana. Najvyššie prúdy však musia stočiť. Potom pin každý zvlnenie na lúč, vytvára objem a mierne nedbanlivosti.

 • Stretávacie svetlá vám dodajú eleganciu. Môžete ho doplniť štýlovými doplnkami a potom aj tie nudné kancelárske obrazy budú iskriť novými farbami. Horné vlasy rozdeľte na dve polovice a otočte ich symetricky dovnútra. Zabezpečte výsledok gumičkou. Natiahnite koniec chvosta vytvoreného medzi 2 zväzkami a vyrovnajte výsledný uzol.

Pôvodné verzie nízkeho lúča

 • Zväzok vyzerá elegantne, ktorý možno postaviť z vysokého konského chvosta na 2 účtoch. Je potrebné len natiahnuť hrot do otvoru v základni.chvost pod ďasnom. Získajte kvapku vlasov. Prepichnúť chvost, a prameň druh lúča šíri na hlavu.

Zväzok chvostov - kroky tkania

\ t

Zaujímavé : Účesy pre stredné vlasy doma: fotky krok za krokom

Pre osobitný prípad

\ t
 • Svetelný zväzok, ktorý je vhodný aj na slávnostnú akciu, sa často čerpá na spodok hlavy. Stačí len omotať chvost, otočiť ho do otvoru nad gumičkou. Potom vytvorte zväzok namiesto uzla.

Zväzok krúteného chvosta

Zaujímavé: Večerné účesy pre stredné vlasy: nové predmety v roku 2019 s fotografiami

 • Taký večerný účes ako buchta s valčekom je stále jedným z hlavných módnych trendov. Ak vaše vlasy nemajú dostatok objemu a snívate o vysokom slávnostnom účese, toto je vaša možnosť. Najprv vyfúknite všetky popruhy pre ich hladkosť. Potom spustite hlavu a zozbierajte vysoký chvost. Prevlečte ho do vrecka a rozdeľte všetky pramene na povrchu zariadenia. Reliéfne hroty zastrčené pod základňu valca. Zabezpečiť túto krásu s cvoky a opraviť lak.

Zväzok s valčekom

 • Neopatrný lúč vo večernej verzii vyzerá objemovo a veľkolepo. Pre začiatočníkov, môžete buď zbierať chvost s chvostom, alebo to bez neho, ak vlasy drží svoj tvar dobre. Potom rozdeľte vlasy na pramene a otáčajte ich dohromady. Nemali by ste to robiť príliš pevne, inak sa stratí požadovaný objem. Radíme trochu česanie skrútené pramene, ale bezfanatizmus. Potom sú všetky pramene stočené do uzla a upevnené. Môžete jemne narovnať pramene a natiahnuť zväzok. Tento účes je obzvlášť účinný, ak ho urobíte z kader a pridáte dlhé náušnice.

 • Z krásnych kučier sa ukazuje nádherný svadobný účes. Vyzerá romanticky a žensky. To si vyžaduje vytvorenie nie viac ako 5 minút a je ľahko uskutočniteľné doma. Dievča jednoducho zbiera vysoký chvost a krúti kučery okolo jeho základne. Alternatívne pramene zapadajú do požadovanej textúry a sú neviditeľné. Veniec so závojom a rôznymi ozdobami sa často upevňujú okolo takého zväzku.

Jednoduchá partia - variant na oslavu

Vyskúšajte rôzne varianty účesu na strednej srsti podľa našich postupných fotografií, pretože je tak štýlová a krásna! Sme si istí, že sa vám podarí!


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené10/01/2018Štítky: