Neobvyklá manikúra 2019 - byť výnimočná!

Myslíte si, že vaša manikúra je najneobvyklejšia a štýlová? Myslíte si, že ste oboznámení so všetkými módnymi trendmi z roku 2019? Doprajte si kreatívnu a originálnu osobu? Určite ste ešte nevideli, čo moderné majstrovi nechtového dizajnu dokážu. Dnes vám predstavíme nezvyčajné nápady, ktoré nám ponúkajú nechtoví majstri!

Barberove nechty

Kde a prečo

Pred šokujúcimi čitateľmi s obrazmi originálnej manikúry premýšľame o tom, kto a prečo potrebujeme nezvyčajný dizajn a kde môžeme ísť s takými nechtami.


Rozhodli by ste sa o takejto nezvyčajnej manikúre?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Bezprostredne stojí za zmienku, že takmer každá z variantov neobvyklej manikúry je úplne nevhodná na každodenné použitie. Napriek kráse vám takéto nechtíky nedovolia robiť každodenné veci. Dokonca aj bežný proces obliekania môže byť skutočnou výzvou.

Klince pre zubára

Zaujímavé : Lunárna manikúra - originálny dizajn 2019: foto

Ak si stále chcete nejakým spôsobom obliekať prsty, potom je najlepším dôvodom výlet do nočného klubu, vlastnej svadby, narodenín alebo tematickej párty.

TOP 10 najbláznivejších nápadov

Ak je dôvodvytvorte závratnú manikúru, je čas začať s výberom dizajnu. Zostáva dúfať, že váš pán urobí stelesnenie nezvyčajnej manikúry a fotografie v tomto článku mu v tom pomôžu!

Extrémne originálne tvarovanie

Francúzština

Začnime klasikami, ale najneočakávanejšou interpretáciou. Každá dievčina vie, že bunda v klasickej verzii je nechtík s nahou alebo transparentnou základňou a bielym okrajom natretým bielou farbou. Ale čo keď experimentujete s tvarom vášho nechta, budujete na ňom vŕtačku, pílu alebo skrutkovač?

Neuveriteľné francúzske

S takou manikúrou môžete bezpečne ísť na večierok s vývrtkou na fľašu vína a otvárač na pivo.

Zaujímavé : Farebná francúzština na nechtoch: nová v roku 2019

Ďalšia diskrétnejšia, ale nie menej chytľavá verzia servisnej bundy je uvedená na fotografii nižšie. Takáto kráľovská manikúra môže byť použitá aj v každodennom pohľade, samozrejme, ak obliekanie umožňuje takéto experimenty.

Zvláštna bunda

Sochárstvo

Sochárstvo na nechtoch - nekonečný priestor pre kreativitu a experimentovanie. Koniec koncov, profesionálny majster je schopný vyrezať čokoľvek. Čo si myslieť na nezvyčajnú manikúru? Pripomíname módne trendy z roku 2019, pozrite sa na fotografie a choďte!

Bunda pre zvieratá

Tento rok je teda v trende:

  • potlač zvierat;
  • kvetinové motívy;
  • tematické vzory.

Manikúra kvetov

Pripomínajúc súčasné trendy pre rok 2019, človek nedobrovoľne pripomína také veci, ako je prirodzenosť a prirodzenosť, ale možno to nie je náš prípad!

Geometria

Pojem geometria v manikúre je spojený s jasnosťou línií a pravidelných geometrických tvarov. Ale novodobí majstri nechtového priemyslu sú pripravení napadnúť niektoré axiómy. Pamätajte si hru "Tetris"? Dnes, jej postavy môžu byť zobrazené na nechty, a potom celý deň zložiť zložité vzory!

Geometria vo forme „Tetris“

Zaujímavé : Ako urobiť krásnu manikúru doma: krok za krokom

Námorné témy

\ t

Námorné témy sú mimoriadne obľúbené medzi ženami všetkých vekových kategórií. Tento dizajn je obzvlášť žiadaný počas prázdnin, keď každý chce odpočívať na pobreží morí a oceánov. Modré a biele pruhy, kotvy, mušle, lode, perly a rôzne tematické výtlačky sú základom morskej manikúry.

Pôvodný morský dizajn

Je veľmi ťažké vymyslieť niečo nové, ale talentovaní dizajnéri vždy nájdu originálne riešenia. Nižšie uvedené fotografie sú živým príkladom.

Zmeny v námornej téme

\ t

Ocas morskej panny, odmerná škrupina s perlou, trojzubec kráľa mora, správne zvolená farebná schéma - to všetko umožňuje nielen sprostredkovať morského ducha, ale aj obrátiť nechty na skutočné majstrovské dielo!

Neobvyklá morská manikúra

Zaujímavé : Marine Manikúra: 10 Módnenové produkty

Thorns

Odolnosť a povstanie nie sú pre dospievajúce dievčatá typické. V závislosti od nálady žien je často túžba preraziť do ucha ďalšiu dieru alebo vyholiť whisky. Ak nie ste pripravení na takéto dramatické zmeny, môžete vykonať spech v manikúre.

Spiky Marigolds

Návrhári navrhujú zdobenie nechtíka ostrými hrotmi a dokonca ťažkými reťazami z kovu.

Kovové reťaze

Chlpatá manikúra

Prejavy agresivity a vodcovských vlastností sa spravidla striedajú s obdobiami „mäkkosti a nadýchania“. V takýchto dňoch je lepšie opúšťať manzúru s hrotmi, preferujúc dizajn s objemnými pompoms.

Jemná manikúra s pompami

Nehty zdobené farebnými alebo monofónnymi chlpatými hrudkami sú ideálne na ľahké letné pohľady, ako aj na oslavu nového roka, pretože vyzerajú ako svetlé cukríky a farebné konfety.

Umelé kožušiny

Pamätajte, že na výstavách slávnych módnych návrhárov, napríklad Chanel a Max Mara, jedna z módnych šatníkových skríň na jeseň-zima 2019-2019 boli kožušinové kabáty z umelej kožušiny? Rovnaký trend možno ľahko vypožičať na dizajn neobvyklej manikúry.

Manikúra kožušiny

Takéto motívy zvierat sa v žiadnom prípade nenechajú bez povšimnutia. Zvlášť chladné, ako manikúra sa pozrie na oslavu Halloween, rovnako ako v kombinácii s oblečením z kožušiny.

Bublina

Milujte farbu cud?Tiež ju milujeme, mysleli si americkí dizajnéri a prišli s originálnou manikúrou. Takéto nechtíky sa vyznačujú nielen nezvyčajným guľovitým tvarom, ale aj svetlým dizajnom.

Bublinová manikúra

Bublinová manikúra je neodmysliteľnou súčasťou akéhokoľvek módneho trendu, či už ide o jednoduchý gélový lesk, ombre, kamienky alebo sochárstvo.

Bublinová manikúra - štýlový dizajn

Akvárium

Akvarijné marigolds sú módnym trendom tohto roku. Charakteristickým znakom takejto manikúry je vytvorenie objemu vo vnútri nechta. To znamená, že kresba nie je aplikovaná na vrchnú stranu voľného okraja nechtovej platne, ale na zadnej strane, po ktorej je obraz pokrytý špeciálnym gélom.

Manikúra v akváriu

Majster z Ruska nedávno šokoval verejnosť príliš originálnym dizajnom manikúry v štýle akvária. Usadila sa v nechtoch týchto živých mravcov!

Mravce v Marigold

Experiment však netrval dlho. Verejnosť ostro odsúdila zlé zaobchádzanie s hmyzom a pán musel verejne dokázať, že počas práce nedošlo k zraneniu žiadneho hmyzu.


S LED diódami

Skutočný zázrak - manikúra s LED diódami. Takýto dizajn bude dokonale vhodný pre akúkoľvek stranu, ktorá sa obrátila do skutočného girlandy. Žiarenie nechtov vôbec nie je ťažké. Na základnej farbe stačí lepiť malé LED.

Dizajn nechtov s LED diódami

Mimochodom, manikúrová girlanda sa staneskutočný nález na Nový rok! Vaše perá nebudú ignorované!

Manikúra s LED diódami

Ďalšie zaujímavé nápady

V tejto časti sme sa rozhodli zahrnúť všetko, čo nebolo zahrnuté v predchádzajúcich, ale zaslúži si pozornosť originálnych a odvážnych módy.

Pozrite sa na dizajn manikúry so štýlovým modelovaním vo forme lahodných šišiek a zmrzliny a chcem to ochutnať.

"Delicious" nail art

Čerpanie nechtov vo forme emocionálnej ženskej tváre, zdobenej umelými vlasmi, vyzerá veľmi zaujímavo.

Malé emocionálne portréty

Ďalším závratným nápadom majstrov manikúry je klinec visiaci na inom nechte, ako aj klince s prstami. Takáto kreativita môže nielen prekvapiť, ale aj vystrašiť ostatných.

Neobvyklá manikúra - nápady na špičkový dizajn

Nasledujúca fotografia ukazuje nielen neobvyklý, ale aj pomerne atraktívny dizajn manikúry. Marigolds zdobené jemnými drôtmi umožňujú nielen obraz krehkosť, nehu a pôvab, ale aj vizuálne predĺžiť krátku nechtovú platňu.

Jemný dizajn drôtu

Prívrženci neobvyklej manikúry sa nemusia obávať. Koniec koncov, majstri spôsobov, ako preložiť akékoľvek módne trendy v roku 2019 v mysli-fúkacie majstrovské diela! Dúfame, že článok prispel k naplneniu ponuky kreatívnych nápadov a ste pripravení vytvoriť úžasnú manikúru!


Pripravený materiálupravil (a) site outletvoderady.sk


Uverejnené09/07/2018Štítky: