Audrey módne bundy pre pohodlnú zimu 2019

Leto preteká plnou rýchlosťou, čo znamená, že čoskoro na jeseň príde o nič menej rýchlo. Najviac kompetentné a promyšlené ženy módy sa často začínajú starať o bundu čo najskôr, takže sme sa pripojili k ich číslu. Odporúčame, aby ste venovali pozornosť zimným bundám slávnej talianskej spoločnosti Audrey, ktoré sú optimálne vhodné pre pohodlnú zimu v ruských klimatických podmienkach.


Pánska bunda na zimu v roku 2019 sa musí vybrať veľmi starostlivo, pretože v tomto ročnom období chcete byť viac štýloví ako kedykoľvek predtým a zároveň byť teplý a pohodlný. Dámske spodné bundy Audrey sa zdajú byť vytvorené pre moderné módy - rôzne farby, farebné farby, ženské siluety a kvalitné materiály. Tieto tri komponenty zabezpečujú úspech značky nielen v Rusku, ale aj v zahraničí.

Na rozdiel od minulej sezóny - tento rok dizajnéri značky preferujú večnú klasiku: čiernu, jasnú siluetu, geometrické línie. Ďalším plusom, ktorý nepochybne pritiahne pozornosť priaznivcov krasokorčuľovania a modernej popkultúry. Zimnú kolekciu bundy Audrey 2019 vytvorili pod prísnym vedením jedného z najznámejších párov - Yana Rudkovskaya a Jevgenij Plushenko.

Pozrite sa na fotografie modelu a štýlov ženských módnych bundy Audrey - prezentujú sa hlavné trendy:

Kolekcia v klasických farbách (s fotografiou)

Ženský siluety sú opäť v móde, takže by ste nemali vyhodiť spodný kabát s plnou sukňou v minulom roku. Farby v tomto prípadeNezáleží na tom, môžete pridať len lemovanie kožušiny na leme a rukávoch. Kolekcia navrhnutá v tejto sezóne je prezentovaná v tradičných klasických farbách, umožňuje vytvárať harmonické obrazy pre rôzne príležitosti.

Aliexpress.com
ICEbear 2016 Fluffy obojok zo srsti striebornej líšky obojstranný ...
8 278 rub.
Aliexpress.com
Špeciálna zimná kolekcia Athena Special 2017 - zimná dámska zimná bunda ...
11 854 rubľov.
Aliexpress.com
SKINNWILLE Nová zimná kolekcia Oblečenie z umelej kožušiny ...
7 947 tr.

Farby sú v podstate všetky klasické - čierne, biele, modré a béžové sú vždy veľmi populárne medzi dievčatami. Tí, ktorí chcú vyniknúť, určite ocenia modely s kvetinovou potlačou alebo dekorom pod kožou plazov - mimochodom, v nadchádzajúcej sezóne veľmi moderne. A ak tiež spojíte niekoľko výkresov, potom cena nebude vaša bunda.

Okrem teplých modelov kolien sú k dispozícii aj pohodlnejšie krátke bundy s popruhmi, zipsami a kovovými nitmi. Je potrebné pridať nezvyčajný golier alebo krátke rukávy - a potom sa aj ten najbežnejší kabát zmení na majstrovské dielo modernej módy. Ďalšou možnosťou je vybavená bunda, ako druhá koža, sPovinná kožušinová ozdoba v kontrastnej farbe. Dizajnéri značky Audrey odporúčajú držať sa klasiky a vyberať si bielu sako s čiernou kožušinou, ale neexistujú žiadne obmedzenia pre predstavivosť, ako sa hovorí.

Pozrite sa na fotografické ukážky dámskych spodných sakov z novej kolekcie Audrey pre rok 2019-2019:

Vojenská a našuchorená sukňa - čo si vybrať a vybrať?

Dievčatá, ktoré sa starajú o tvar a vzhľad, určite ocenia zimu s vôňou vône, ktorá dokonale prispôsobí proporcie tela. Okrem toho je to univerzálna vec, ktorá nájde miesto v súprave v akomkoľvek štýle.

Ak by ste chceli šokovať váš vzhľad, potom by ste mali venovať pozornosť nasledujúcemu zaujímavému modelu: sako s nadýchanou sukňou a opasok nezvyčajného sfarbenia pre vojenský štýl. Povedzte nič nezvyčajné, ale je tu jeden malý detail - ľavá strana prednej časti bundy je kompletne vyrobená z fleecu, dlhej srsti. Takou vecou je jednoducho nemožné prejsť okolo, môžete to vidieť sami na fotografii.

Pre milovníkov retro-štýlu sú skladom skladané bundy s rôznou dĺžkou a štýlom z husacích nohavíc. V kombinácii so sukňou alebo nohavicami, tento model vyzerá veľmi hodný, najmä ak je aspoň jeden jasný detail vo vašom retro vzhľad. Čo si vybrať a dávať prednosť vytvoreniu individuálneho štýlu? Odpoveď na túto otázku nie je tak jednoduchá, takže by ste mali starostlivo zvážiť svoje puzdro na šatník pre nadchádzajúcu zimu.

Osobitnou témou pre módy sú kovové odtiene z medi.na striebro, pre každý vkus a farbu. A to nielen pre puhovikov, ale aj masívne kombinézy. Vyzerá to úžasne, fotografia pravdepodobne ani nehovorí celú krásu takej veci.

Audreyova zimná kolekcia kabátov so zapustenými kabátmi pre rok 2019 je predovšetkým vynikajúcim štýlom, ženskými a tvarovo prispôsobenými siluetami, ktoré v plnej miere odhaľujú všetky pôvabné črty ich majiteľov tým, ktorí ich obklopujú. V týchto jasných geometrických líniách a počte dekoratívnych prvkov môžete elegantne skryť extra centimetre na správnych miestach, pričom nezabudnite na dôstojnosť vašej postavy. Jasné farby dodávajú náladu v každodennej zime hekticky a potešia oko počas dlhej a studenej zimy.

Aliexpress.com
ICEbear 2016 Fluffy obojok zo srsti striebornej kožušiny obojstranný ...
8 278 rub.
aliexpress.com
Špeciálna zimná kolekcia Athena Špeciálna 2017 zimná zimná dámska bunda Mod ...
11 854 rubľov.
aliexpress.com
SKINNWILLE Nová zimná kolekcia Oblečenie z umelého kožušiny ...
7 947 rub.Materiál pripravený redaktormi webovej stránky outletvoderady.sk


Publikované29.7.2018Štítky: