Móda - 2019: hlavné trendy

Móda 2019 - aké sú hlavné trendy, ktoré nás čakajú? Teraz sa môžete pokúsiť odpovedať na túto záludnú otázku, pretože hlavné módne podujatia zostávajú pozadu, čo znamená, že je čas vyvodiť závery a urobiť priestor v šatníku pre nové zaujímavé veci.

Všetky módne trendy 2019

Zaujímavé : Pletené barety - pletenie 2018 - 2019: popis, schémy, foto

Výber najlepších trendov v roku 2019

Čo bude v budúcom roku módne? Aké oblečenie a obuv by ste mali venovať pozornosť prvému? Ako sa nemýliť v rôznych navrhovaných štýlov a farieb? S najväčšou pravdepodobnosťou, tieto veľmi otázky sa teraz točí v čele každého módy. A my sa pokúsime odpovedať na ne čo najpresnejšie. Tak si sadni, začneme.


Obliekate si najnovšiu módu?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • Viacvrstvový . Pred zimou sa všetci zahriali, ako sa dá. Preto bude vrstvenie relevantnejšie ako kedykoľvek predtým. S týmto trendom by sa však malo zaobchádzať opatrne. Áno, na parížskom móle John Galliano a Alessandro Del Aqua nemilosrdne zabalili svoje modely do niekoľkých vrstiev oblečenia. Nehovoriac, že ​​to vyzeralo vhodne, ale nie každý dokáže pochopiť svet módy.

Hlavným trendom roku 2019 je viacvrstvový vzhľad slávnych dizajnérov

.

V živote je to ešte ťažšie. Takže, ak ste bezmyšlienkovite hodili všetky bundy a svetre okolo seba, je nepravdepodobné, že by ste im porozumeli, ak sa mýlite za osobu s nízkym sociálnym postavením. Ale tu je celkom možné napodobniť viacvrstvovú kombináciu rôznych výtlačkov a patchwork.

Viacvrstvové v módnych obrázkoch

 • Umelé kožušiny . Pokračujeme v rozprávaní o zime a obraciame sa na kožušinu, pretože bez nej v tomto ročnom období je veľmi ťažké ju zvládnuť. Aj keď je jeden, ale! Trendová srsť je umelá, okrem neprirodzených farieb. Čím jasnejšia a nezvyčajnejšia je farba vášho kabátu, tým vyššie budete postupovať na módnom podstavci. A: nezabudnite na okázalosť. Svieže hromada na vec podľa vášho výberu je, tým lepšie. To platí aj v prípadoch, keď je kožušinou len vložka alebo dekor.
 • ​​

Modna týkajúca sa umelej kožušiny

Dôležité! Samozrejme, kožušiny tiež nezmizli nikde, ale v minulosti Fashion Week to všetci významní návrhári úplne odmietli a predstavili kolekciu umelej kožušiny na svete.
 • Pletené výrobky.A opäť sme o zime. Možno je to preto, že je blízko. Tak, blížiace sa studené stojí za to zažiť, oblečený v teple a útulné oblečenie. A tu nenájdete nič lepšie ako pletený sveter, šaty alebo dokonca kabát. Okrem toho bude trendom presne veľký, "hrubý", neopatrný ručne pletený a reliéfny vzor. A ak k tomu chcete priniesť trochu dekorácierustikálny štýl, potom sa odkazujú na vlny, zdobené flitrami alebo korálky.

Módne pletené svetre

Zaujímavé : Svetre 2018-2019: skutočné modely!

 • Poďme sa odkloniť od „zimných“ trendov a hovoríme o iných, univerzálnejších smeroch. Začnime sasymetriami . Tento módny trend sme už riešili viac ako raz, a to aj teraz. Takže, ak máte radi šaty alebo oblek s asymetrickými prvkami, neváhajte si ho kúpiť, pretože v roku 2019 tento štýl len posilní jeho pozíciu v módnom priemysle.

Elegantná asymetria

Dôležité! V nadchádzajúcom roku bude asymetria elegantnejšia. Takže visiace nerovnomerné škvrny budú v minulosti, stratia primát na šikmé ramená, lem alebo rukávy.

 • Divoký západ . To je to, čo pravdepodobne nikto nečakal, aby sa kovbojský štýl stal jedným z hlavných módnych trendov v roku 2019. Pozrite si fotografie z kolekcií Isabel Marant a Alberta Ferretti - sú tu všetky atribúty Divokého západu: popruhy s masívnou prackou, klobúky so širokým okrajom, kovbojské bundy, topánky, košele, šatky a dokonca široké nohavice s okrajmi.

Kovbojský štýl od Alberty Ferretti

Stojí za to nosiť všetko v každodennom živote? Samozrejme, že áno! V konečnom dôsledku tak získate štýlový, nezávislý a veľmi netriviálny obraz.

Divoký západ na snímkach od Isabel Marant

 • Hrach . Tu môžete povedať len jednu vec - s návratom! A ďakujem za toDolce Gabbana a Erdem Moralioglu nasledujú nádherné romantické „hráškové“ spechy a priniesli toto úžasné sfarbenie do svojich zbierok na jar-leto 2019.

Hrach z Dolce & Gabbana

Pokiaľ ide o farbu, čierna a biela gama je prioritou, ale farebný hrášok, ak je to žiaduce, tiež nebol zrušený.

Hrach v zbierke Erdem

 • Denim . Môžete o tom písať donekonečna. A v nadchádzajúcom roku 2019 sa stane skutočným kráľom módy ulice. A vieme, že medzi vami je veľa milovníkov džínsov, preto vás chceme informovať - ​​odvážne dopĺňať svoj šatník veci z tohto materiálu. Navyše to nemusí byť nevyhnutne džínsy (hoci s nimi môžete začať pridaním niekoľkých nových položiek do zbierky).

Módne Denim 2019

Pozrite sa na šaty, sukne, košele, topy, kombinézy, sundresses, tašky a dokonca aj džínsové telefóny prípadoch - to všetko bude na vrchole popularity v nadchádzajúcej sezóne.

Dôležité! Nezdieľajte sa kdekoľvek s módnymi Olympusovými a džínsovými bundami. Len teraz majú "pestované v šírke". A presnejšie, v trende bunda nadrozmerných denim.

Štýlový džínsovina - Nadrozmerné bundy 2019

 • Koža a štýl Matrixu.Po džínsoch, poďme hovoriť o koži, pretože dnes je to nevyhnutnosť pre každý šatník. Hlavné trendy v ženskej móde diktujú povinnú prítomnosť aspoň jednej, a najlepšie dvoch, troch, piatich kožených predmetov. A nevyhýbajte sa dlhým plášťomako Neo a Trinity - teraz sú štandardom štýlu.

Obrázky z kože

V skutočnosti to možno povedať o vinyle ako celku, pretože lakované veci spolu s bežnými matnými farbami sa dokonale zmestia do každého prostredia. Nadmerná závažnosť sa dá riediť svetlým príslušenstvom.

Kožené módne luky

Zaujímavé : Najmodernejšie kabáty 2018-2019

 • Ramená.Niečo s nimi nie je v poriadku. Možno, že celá vec v objeme? Snáď! Koniec koncov, je to pôsobivé. A aby sme pochopili, o čom hovoríme, venujte pozornosť zbierke Zimmermann, pretože najpresnejšie odráža všetky tie premeny, ktoré sa vyskytnú v roku 2019 s ramenami. Náročná možnosť strihu, vertikálne a horizontálne závesy, okázalosť - to sú len niektoré veci, ktoré módne ženy budú musieť čeliť pri výbere originálnej bundy.

Široké ramená

Existujú však viac ženských možností. Spravidla sa dajú nájsť na svetlých blúzkach alebo šatách. Hovoríme o pleciach, mušlí a šikmých ramenách. Zdobia jarné a letné modely dámskeho oblečenia, čo umožňuje módnym ženám vyzerať romanticky.

Široké ramená od spoločnosti Zimmermann

Zaujímavé : Módne šatky 2018-2019

 • Kovový lesk.Strieborné a zlaté farby sú teraz len apogee módnej palety. Louis Vuitton, Maison Margiela, Phillip Lim a iní tvorcovia štýlu sa k nim otočili. Odporúčame vám, aby ste to isté urobili. A skutočné kovové farby budú v oblečení a topánkach av dekore.

Módne kovové zbierky známych dizajnérov

Dôležité! V budúcej sezóne sa kovovo organicky hodí do chladu a tepla. V lete si môžete ľahko vyskúšať ľahké lietajúce obleky tejto farby av zime sa môžete zabaliť do striebornej spodnej bundy.

Kovové na módnych mólach 2019

 • Poďme sa trochu vrátiť späť a hovoriť o móde preklobúky , ktoré budú v trende na jeseň av zime v rokoch 2018 - 2019.

Štýlové klobúky 2019

Hlavnými trendmi sú tu: čiapky, klobúky so širokým okrajom, retro barety, objemné pletené a kožušinové čiapky, čiapky a čiapky. Stručne povedané, všetko, čo bolo relevantné a to minulý rok.

Módne klobúky 2019

Zaujímavé : čiapka Bini: ako spojiť pletenie - schémy

 • Gradient . Krásne plynulé prechody farieb majú fascinované módy. V nasledujúcom roku sa nevzdajú svojej pozície.

Módny a štýlový sklon

 • Nohavice . Možno sme o nich ešte nehovorili. Takže, ak kategoricky odmietnete šaty, potom vaša voľba pre budúcu sezónu je široká nohavice. Menovite culottes a palazzio. Sú mimoriadne ženské, perfektne zdôrazňujú pás a majú ozveny retro-trendov, ktoré sú tak vyhľadávané módou.

Módne nohavice 2019

Dôležité! Nohavice - capri (alebo dĺžka 7/8) tiež nezmizli nikde zo zoznamu najmodernejších.

 • Vytlačí.Dobre, dokončíme náš výber s najlepšími a najoriginálnejšími kresbami, s ktorými si svoj život môžete ozdobiť budúci rok. V prvom rade stojí za zmienku etnické vzory. Budú obzvlášť populárne na jar, najmä, pozrite sa na šaty, šité z šatiek. Sú to len úžasné!

Šaty zo šatiek

Ďalej budú nasledovať známe kvetinové výtlačky, po ktorých budú nasledovať dve nové položky: ľudia a mestá. Áno, v roku 2019 sa tváre a svetlá veľkých miest predvádzajú na šatách a mikinách.

Módne výtlačky 2019

No, a dokončiť TOP z najpopulárnejších výtlačkov buniek a leopard farby.

Módny Leopard

Ako vidíte, hlavné trendy v ženskej móde zostali z väčšej časti nezmenené. Samozrejme, niečo z nás prišlo z hlbokého zabudnutia, ale niečo, čo poteší a poteší niekoľko sezón. V každom prípade, aby sa dnes módne, je to jednoduché, ale len niektoré z nich sú naozaj štýlové.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané10.25.2018Štítky: