Populárne oblečenie značky 2019

Každý rok sa aktualizuje zoznam najobľúbenejších značiek oblečenia. Ak chcete zostať v trende, mali by ste pravidelne kontrolovať hodnotenie, dávať pozor na nové spoločnosti a značky.


Obľúbené značky pre mladých ľudí

Teenageri a mladí ľudia sú samostatnou súčasťou spotrebiteľov v módnom priemysle, ktorého štýl sa výrazne líši od štýlu staršej generácie. Pre nich je dôležité, aby oblečenie vyjadrilo svoj vnútorný stav, slobodu, charakter. Spoločnosti, ktoré vyjadrujú podobnú myšlienku, sú preto medzi mladistvými populárne. Tieto značky pre mládež sú:

  • Značka bola vytvorená tenisovým hráčom Rene Lacoste, takže hlavnou časťou výrobkov je športové oblečenie. Mimochodom, dokonale zapadá do každodenného pouličného štýlu teenagerov. Okrem toho spoločnosť vyrába topánky, športové potreby, šperky pre ženy, hodinky, okuliare a ďalšie doplnky.

  • Burberry -jedna z najstarších značiek. Vyrába oblečenie pre mužov, ženy a deti. Spoločnosť prezentuje nové kolekcie v módnych týždňoch v Londýne, New Yorku, Paríži. K dispozícii je samostatný riadok značky s názvom Burberry London, ktorý predstavuje klasické oblečenie pre teenagerov od 16 do 25 rokov. Tam sú tiež oblečenie linky, ktoré pracujú v rôznych štýloch: ležérne, street-štýl, športové-ležérne. Okrem toho spoločnosť vyrába príslušenstvo, parfumy, hodinky, slnečné okuliare a kozmetiku.

Klasická anglická kapusta - vizitka

  • Tommy Hilfiger- najviacpopulárna značka oblečenia pre mladých ľudí z Ameriky, vytvorená pomerne nedávno - v roku 1985. Značka má 2 línie: prvá je bližšie k ležérnemu štýlu, druhá k mestskému súčasnému. Príležitostný smer vytvára pánske, dámske, detské oblečenie v elegantnejšom štýle. Street-štýl je určený pre mladých ľudí od 16 do 25 rokov, väčšina oblečenia je vyrobená z džínsoviny.

  • FILAje značka, ktorá sa v posledných rokoch stala obzvlášť populárnou u mladých ľudí. Teens milujú spoločnosť pre jednoduché tvary, farby, podobnosť so štýlom 90. rokov, čo je obzvlášť dôležité teraz. Najväčšia pozornosť sa venuje obuvi, a najmä bielym teniskám s masívnymi podrážkami, ktoré sa stali snom takmer každého tínedžera.

Slávne tenisky od firmy FILA

Zaujímavé:S tým, čo nosiť biele tenisky: 12 módnych nápadov

Značky známe po celom svete

Najobľúbenejšie značky oblečenia na svete v roku 2019 tvoria trendy pre každú sezónu. Mods a fashionistas pozorne sledujú novinky. Aké značky patria do globálneho módneho trhu? Tu je zoznam najlepších značiek.

Louis Vuittonje značka oblečenia vytvorená v polovici 19. storočia, ktorá nepotrebuje žiadny úvod. Málokto vie, že pôvodne spoločnosť robila batožinu a kabelky, dokonca v tomto prostredí urobila revolúciu. V jeho rokoch, Louis Vuitton predstavil kufor s plochým vekom. Všetky ostatné boli s kruhovým vekom, ktoré bolo počas prepravy veľmi nepohodlné. Dnes sa francúzska značka špecializuje nauvoľnenie príslušenstva, kabeliek, hodiniek, aktívne sa zúčastňuje módnych prehliadok a tvorí hlavné trendy tohto sveta. Louis Vuitton ukazuje viac ako divadelné predstavenia. Sú starostlivo premyslené, často je tu hlavná téma, ktorá podlieha všetkým obrazom a kostýmom.

Pradaje talianska spoločnosť, ktorá diktuje pravidlá módy od začiatku 20. storočia. V roku 2019 predstavila Prada novú kolekciu oblečenia. Ukázalo sa, že je to menej zvláštne a nezvyčajné ako v minulosti. Siluety sa stali bežnejšími pre obyčajného muža na ulici - dlhé saténové sukne, saténové, babydoll šaty, nylonové plášte. Aj v prehliadke bola aktívna dekorácia s paillettes, nášivka, čelenky. Prezident spoločnosti si je istý, že móda by nemala byť jednoduchá, preto by sme mali od Prady očakávať ešte zaujímavejšie vynálezy a nápady.

Christian Diorje známa značka oblečenia a doplnkov, ktorá sa umiestňuje na 4. mieste z hľadiska predaja. Kolekcia jar-leto tejto značky je maximálne zameraná na pohodlie a pohodlie žien. Dizajnéri opustili korzety a potiahli a upozornili na mäkkosť, hladkosť foriem. Materiály uprednostňujú jemný: makrame, tyl, hodváb. Farby sú tiež tlmené, upokojujúce: béžové, khaki, odtiene šedej, čiernej, ecru.

Venujte pozornosť! Lietajúce šaty, surová sukňa, priesvitné blúzky alebo voľné nohavice sa stávajú klasickým lukom.

Zaujímavé:Populárne parfumy 2019: trendy

Guccipredstavil veľmi extravagantnú líniu oblečeniajar-leto tohto roku 2019. Prehliadke dominovali pozlátko, svetlé farby, trblietavé flitre, viacvrstvové reťaze, strapce, hodvábne vlákna, pozlátenie. Populárne sú aj masívne doplnky - veľké okuliare, klobúky so širokým okrajom s výšivkou, náhrdelníky z veľkých korálkov. Tiež v móde vrstvenia. Tento trend je obzvlášť dôležitý v Rusku - s premenlivým počasím je lepšie nosiť niekoľko vrstiev oblečenia na prispôsobenie sa teplote.

Giorgio Armanije ďalšou známou spoločnosťou, ktorá nikdy neprestane udivovať fanúšikov neobvyklými nápadmi. Ich jarno-letná kolekcia sa volala „Forma farby“, ale všetky obrazy boli prezentované v námornej téme. Všetky farby boli nejakým spôsobom spojené s vodou: jemná tyrkysová, azúrová, odtiene modrej, korálové farby, strieborná, biela. Zbierka bola doplnená textúrami a tvarmi - boli čo najhladšie. V centre programu sa nachádzali kostýmy morskej panny - šaty a sukne z trblietavej látky, zdobené lesklými flitrami. Vo všeobecnosti sa obraz podobal rybím šupinám a obyvateľom morského dna.

Versaceje talianska značka založená v 70. rokoch minulého storočia. Spoločnosť vyrába parfumy, módne oblečenie pre mužov a ženy, hodinky, doplnky. Kolekcia 2019 prekvapila mnoho módnych módy kombináciou moderných trendov a módy z posledných desaťročí. Tým chce značka ukázať, že móda je pre každého bez ohľadu na vek. Mladé dievčatá môžu nosiť ako plodiny a gang šaty, a staršie ženyby nemal popierať svetlé farby a neobvyklý strih. V šou, samozrejme, prevládali nasýtené horčice, červené, kobaltové, čierne farby. Relevantné sú aj kvetinové výtlačky, ľahký strih a priehľadnosť materiálu.

Akú značku oblečenia sa vám páči viac?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Toto sú najobľúbenejšie odevné značky v roku 2019. Sledujte novinky, fotky z prehliadok, prezerajte si módne magazíny a potom budete v nasledujúcich sezónach určite v trende!Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené23.02.2019Štítky: