Módne dámske šortky jar a leto 2019 (s fotografiami)

Nuž, ako si už chcete plávať, opaľovať sa na slnku a užívať si každý deň, nemyslieť si, že zajtra budete musieť ísť do práce. Pre všetkých z nás je leto časom odpočinku, pretože v tomto čase je vrcholom všetkých dovoleniek a školských prázdnin. Takže je čas potešiť sa novými vecami, ako sú šaty, sukne alebo šortky. A čo presne dávate prednosť? Módne dámske kraťasy na jar a leto 2019 poskytujú najširší priestor pre fantáziu zvedavého člena opačného pohlavia.


A dizajnéri na základe demonštrácií nových zbierok súhlasia v jednom stanovisku, že modely tohto leta sú trendmi súčasnej sezóny jaro-leto 2019. Preto dnes v našom prehľade predstavujeme Vašej pozornosti najvýznamnejšie a najzaujímavejšie modely nadchádzajúceho leta.

Medzitým sa pozrite na najmódnejšie modely dámskych šortiek na fotografii, ktoré ilustrujú bohatstvo výberu pre akúkoľvek módu:

- 34%
aliexpress.com
Yuoomuoo Fashion 2017 4 gombíky Retro elastický šortky s vysokým pásom feminino ...
1 209 .786 rub.
- 39%
Aliexpress.com
BEFORW módne šortky s krátkym rukávom Dámske letné šortky ...
809trieť.485 rub.
- 49%
Aliexpress.com
Dámske šortky Summer Ripped Pocket Simple Summer 2016 Denim ...
1 301tr.651 rub.
​​

Tri super hity: Bermudy, Cut-Off džínsy a cesta do minulosti

Ak sa pozriete na nové kolekcie dizajnérov, môžete jasne vidieť tri super hity s ohľadom na strih a dizajn rôznych modelov.

Prvým z nich je bermudský šortky: módna prehliadka v New Yorku dala jasne najavo všetkým módy, že Bermudy sú pripravené vrátiť sa na svetové pódium a nie je tam tak posledné miesto. A tak, ak sa vám nepodarilo vyčleniť šortky ďaleko od minulého leta, určite by ste ich mali vrátiť do svojho šatníka a kúpiť si iný model, horčicovú farbu a ozdobiť vrch ľahkým vrchom alebo grafickým tričkom a nosiť jednoduché kliny (ale nie je to plochá podrážka). Na chladných letných večeroch môžu byť kombinované s vreckovými športovými bundami alebo vetrovkami.


Druhou je cesta do minulosti alebo presnejšie do 90. rokov. Ľahké, vrecovité, mierne roztrhané a chlapčenské šortky, ktoré si v detstve stále pamätáme, by mali byť určite kúpené v tejto sezóne ako jeden z hlavných trendov, ktoré nám svetové spoločenstvo veľkých dizajnérov a módnych dizajnérov diktuje. Pre leto je táto možnosť to, čo potrebujete - nechajú telo dýchať a ozdobiť každý každodenný vzhľad, dávať to detskú odvážnosť a naivitu.


Tretie - odnímateľné džínsy. Pamätajte si, ako sme sa v detstve zbavili nepríjemných džínsov, dlhodžínsové sukne alebo nohavice? To je pravda - odrezali sme a od nich sme dostali skvelú možnosť na letnú dovolenku. Známi dizajnéri veria, že také časy neprejdú - sú stále zaplavené zbierkami na svetových lávkach. Všetko, čo potrebujete, sú staré džínsy a nožnice. Vua-la - môžete si vytvoriť svoj vlastný, úplne unikátny model šortiek s exkluzívnym dekorom: rôzne luky, stuhy, motýle, šnurovanie a kovové nity vám pomôžu.

- 33%
aliexpress.com
Dámske šortky v štýle European Print Star Fashion Faded Tassel ...
1 059tr.709 rub.
- 50%
aliexpress.com
Dámske krátke nohavice s krátkym rukávom 50 rokov ...
1 257 .628 rub.

Stanú sa základným prvkom každého letného šatníka, pretože môžu byť kombinované s košele, topy a blúzkami z akejkoľvek tkaniny. Mnohí stylisti ich dokonca zaraďujú do zbierky jesennej a zimnej sezóny, takže v dôsledku toho dostanete univerzálne šortky, ktoré môžete nosiť v každom ročnom období as absolútne všetkými vecami.

Niečo nové ... Šortky na jar

Sexuálna revolúcia vám neumožňuje zabudnúť na seba, napríklad v tejto sezóne stylisti navrhujú, aby ste vyskúšali ultrašortky na jar, ak je teplo. Na takériziko pôjdu len tie odvážnejšie dievčatá s vynikajúcou postavou. Iní, bohužiaľ, budú musieť vyzdvihnúť ďalší strih pre seba, v prospech takéhoto nie je málo. Len tu top by mal byť viac oblečený - mačiatko farebné alebo módne košele bude práve cesta.

Dizajnéri z rôznych európskych módnych domov pripravili niečo nové. Ženskosť je teraz v móde, nie je prekvapujúce, že módne dámske kraťasy s vysokým pásom na jar 2019 stále vzrušujú myseľ miliónov módy po celom svete a samozrejme aj stylistov.

Len vtedy, ak sme uprednostnili modely ich bavlny a hodvábu, potom v tejto sezóne nemôžeme robiť bez džínsoviny. Pred zakúpením takéhoto modelu si pozorne premyslite, ako budú sedieť na vašej postave a či budete spokojní, že časť vášho tela bude mierne otvorená, prinajmenšom. Príklady, ktoré môžete vidieť na fotografii dámskych šortiek:

Módne šortky na leto 2018 - malá odvaha neublíži

Pri výbere modelu to nebolí ukázať malú odvahu. Kožené kraťasy si zaslúžili nie celkom jednoznačnú úlohu, ale mnohí dizajnéri sa snažia zohrávať svoju úlohu a ukázať nám ich z novej strany. Snažte sa odkloniť od predsudkov a kúpte si superfashionable vysoko pasový štýl pre leto, alebo objemné dĺžky až do stehna, alebo cyklistické šortky. Ak stále pochybujete, pozrite sa na to, ako dobre zapadajú do akejkoľvek jazdy na našich fotografiách.

Módne šortky na leto 2018 si môžete prezrieť na fotografii, ktorá ukazuje najodvážnejšie varianty modelov:

Módne farby pre dámske šortky (s fotografiami)

Po výbere modelu pre dušu je čas rozhodnúť sa o ich farbe. Módne farby pre dámske šortky na jar a leto 2019 nevylučujú ani klasickú, ale aj populárne neónové odtiene.

Ak ste romantické a nežné dievča, určite oceníte fialové, modré alebo bledoružové šortky v detskom dolárovom štýle.

Ponúkame viac tmavých a opálených dievčat na výber snehobielych a šampanských farebných modelov. Mimochodom, sú to univerzálne farby vhodné pre všetky ročné obdobia, takže ak si budete priať, môžete ich nosiť na jeseň av lete alebo v zime. Vyzerajú elegantne a jemne s takmer všetkými top.

Štýl safari bude opäť v lete na vrchole módy, takže si vyberte čo najviac nezvyčajných vecí, tón kávy. Dodáva pleti výnimočný lesk a v kombinácii so snehovo bielym vrchom a otvorenými kvetinovými sandálmi vytvárajú elegantný vzhľad pre každý deň. Mimochodom, biela a káva sú najmodernejšou kombináciou nadchádzajúcej sezóny. Pozrite sa na fotografie, kde nájdete príklady módnych farieb pre dámske šortky:

Ak máte radi nezvyčajné a farebné veci, potom si určite vyberiete možnosť zdobenia šortiek s rôznymi odtlačkami.

Leto nie je časom na smútok a smútok, dizajnéri jednomyseľne rozhodli a vytvorili celé zbierky šortiek s najväčšou zábavou apozitívne obrázky, ktoré ste kedy videli. Môžete si vybrať šortky s absolútne akýmkoľvek vzorom, ktorý sa vám páči a kombinovať so snehovo bielym tričkom a prísnou bundou (topánky v tomto prípade by mali byť na vysokom podpätku, hoci niektorí stylisti praktizujú podobný súbor s baletnými topánkami alebo mokasínami).


Bude zaujímavé pozrieť sa na model v krabici, čo je trend trendu súčasnej sezóny. Skombinujte ho s jednofarebným vrchom, môžete tiež vyskúšať rôzne podväzky, opasky a bundy. Model v klietke s vysokým pásom vyzerá veľmi žensky a elegantne.

A tak sú štýly šortiek úplne odlišné, v zásade ako farba, preto vám odporúčame, aby ste v lete 2019 nestratili srdce a aby ste si veselé modely jasných farieb a rôznych dĺžok získali.Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené10.09.2018Štítky: