Blond módne odtiene 2019

Rok 2019 sa ukázal byť veľkorysý s módnymi blond odtieňmi. Dievčatá s jasnými vlasmi, radujú sa - to je určite váš rok! A tí, ktorí už dlho snívali o zmene svojich úloh a farbení blondínky, si myslia, že zmeny budú odvážnejšie! Pre všetky ženy módy budú veľmi užitočné, náš sprievodca po najmodernejších odtieňoch vlasov.


Blonďatá matka perál

Studené tóny pomáhajú vytvárať štýlový obraz a dávajú dôveru. Takéto odtiene nestrácajú svoju dôležitosť v sezóne 2019, aj keď mali aj silnú konkurenciu medzi teplou paletou.

Kľúčovým trendom je perleťová blondína s charakteristickým striebristým odtieňom a perleťovým leskom. Takýto trend by mali prijať ženy módy s férovou pokožkou a modrými očami.

Venujte pozornosť! Šedovlasé blond vlasy nie sú zahrnuté do zoznamu trendov sezóny 2019.

Reinkarnácia do perlovej blondínky nie je ľahká úloha. Prvým krokom na ceste k snu je odstránenie prírodného vlasového pigmentu, ktorý sa niekedy vyskytuje v niekoľkých fázach. Predstavte si, ako tenké a slabé kučery trpia týmto!

Platinová farba

Ohromujúca blond platina je ďalším trendovým rozhodnutím. Ak však máte ľahkú problémovú kožu, takýto odtieň zradne zvýrazní všetky nedostatky.

Aj tento odtieň vyžaduje výraznosť rysov tváre. Tmavé hrubé riasy a zdôraznené obočie by mali byť darom prírody alebo výsledkomdenný make-up.

Dievčatá, ktoré sa rozhodnú z brunetky zmeniť na platinovú blondínku, budú čeliť nevyhnutnému sklamaniu - žltej farby vlasov, ktorá je znakom zlého vkusu. Luxusný platinový tón je vždy výsledkom usilovnej a viacstupňovej práce profesionálneho majstra.

Rose Quartz

Štýlový reprezentant krásnych blond odtieňov je ružový kremeň so studeným podtónom. Odporúčame Vám venovať pozornosť takému jasnému trendu pre dievčatá so zimným alebo letným typom farieb.

Vivid Image

Jahodová blondína

Medzi módnymi blond odtieňmi v jarnom a letnom období 2019 patrí jedno z popredných miest k jahodovej blond. To je skvelý nápad pre módne ženy s teplou farbou typu, ktorí chcú, aby ich kučery trblietali s viacfarebnými ružovými tónmi s medovým nádychom.

Teplé tóny jahodovej blond majú jednu pozoruhodnú vlastnosť - pridávajú ženskosť a romantiku. Dievčatá s takýmito vlasmi sú neuveriteľne roztomilé a atraktívne v očiach mužského pohlavia. Jemné jahodové tóny navyše omladzujú a zjemňujú vzhľad.

Pri vytváraní takéhoto trendového farbenia je potrebné vziať do úvahy, že by nemal dominovať v ružovej farbe. Mal by byť prezentovaný ako nenápadný lesk.

Kto môže bezpečne rozhodnúť o jahodovej blond? Odporúčame Vám okamžite zapísať do salónu odvážne módne ženy so svetlou kožu a modrými očami. A ak chcete aj vizuálnepridať objem vlasov, to je presne to, čo holič objednal. Dievčatá s dlhými a vlnitými prameňmi sa tiež môžu rozhodnúť pre takéto štýlové zmeny - takáto textúra zvýši hru farieb.

Nie je vôbec potrebné úplne farbiť vlasy v jahodovej blond. Iba tipy alebo široké pramene v tomto dizajne budú vyzerať veľmi pôsobivo. Tiež ružovkasté kučery vyzerajú úžasne v technike shatush alebo balajazh.

Tóny piesku

Zaujímavé odtiene piesku poskytujú široký výber farieb. Niektoré ženy módy rozhodujú o zlatom tóne ako bábika Barbie, a niektoré sú potešené snehovo bielym pieskom. Bez ohľadu na to, aký odtieň si vyberiete, je dôležité, aby sa nedostal do žltosti - jediný spôsob, ako budete vyzerať štýlovo.

Zaujímavé:Aká je dĺžka vlasov v móde 2019

Beige Tone

V živote je zriedkavé nájsť dievča s prírodnými béžovými kučerami, ale taký zaujímavý odtieň možno dosiahnuť farbením. V sezóne 2019 je béžový tón doplnený módnymi piesočnatými poznámkami.

Takýto odtieň ide v ideálnom prípade na červenkasté alebo tmavo blond vlasy. Béžová farba vlasov bude vyzerať úžasne bez náznaku žltosti. Našťastie, moderný kozmetický priemysel s radosťou ponúka módne toniky a korekčné prostriedky na módu.

Pšenica

Pred klasickým svetlým odtieňom, ktorý vyzerá prirodzene a zároveň neuveriteľne módne. Ak chcete obnoviť obraz trochu bezradikálnu zmenu, rozhodnúť o takomto mäkkom sfarbení. Odtiene pšenice sú ideálne pre dievčatá so svetlou pokožkou a modrými alebo sivými očami. Ale táto farba nevyhovuje majiteľom letného alebo zimného typu farieb.

Odtiene smotany

Ďalším senzačným hitom sezóny je krémová blondína. S takým jemným a mierne teplým tieňom bude každá móda vyzerať dojemne a žensky. Krémové tóny sú plne v súlade s najnovšími trendmi v prirodzenosti a prirodzenosti.

Sladký karamel

Takýto trend je skutočným darčekom pre dievčatá s tmavými vlasmi, ktoré snívajú o tom, že sa stanú blondínkou. Karamelové tóny sú akýmsi prechodným štádiom medzi dvoma extrémami, ktoré vyzerajú mäkko a prirodzene.

Dievčatá s tmavou pokožkou a sivými alebo zelenými očami sa bezpochyby môžu rozhodnúť pre takú módnu blond farbu.

Techniky farbenia

Monochromatické farbenie je tritové. Súčasné trendy ponúkajú možnosť výberu v prospech zložitejších techník, ktoré vám umožnia odhaliť všetky krásy jasných kučier v mnohotvárnej hre odtieňov. Okrem toho sú humánnejšie na hlavu vlasov a nevyžadujú častú korekciu.

.

Zaujímavé:Balayazh pre krátke vlasy

Foto kompilácia súčasných techník bude najlepším dôkazom ich krásy. Vyberte si!

Pravidlá výberu

Majitelia jasných vlasov vyzerajú roztomilý, mladý a atraktívny - je to fakt. Okrem toho, blond odtiene odviesť pozornosť od vrások a nedokonalosti tváre, a preto dávajú omladzujúci účinok. Ale ako si vybrať perfektnú farbu vlasov? Poznáme odpoveď!

  • Odporúčame majiteľom tmavej pleti a zelenej, sivej alebo orieškovej farby vybrať si karamelový odtieň blond.

  • Ten istý karamelový tón bude vyhovovať brunetke, ktorá je odhodlaná prefarbiť blondínku. Veľmi štýlovým riešením je farba kávy moka, ktorá vlasom dodáva atraktívny teplý odtieň.

Zaujímavé:Mokrá chémia pre stredné vlasy

  • Ohromujúca voľba pre krásne pletené krásy je odtieň pšeničnej blond. Je pravda, že táto farba vlasov vyžaduje široké a dobre definované obočie.
  • Kombinácia studených a zlatých odtieňov dáva módnym ženám nádherné piesočné tóny. Tmavé oči sú odporúčané tmavými farbami, ako je mokrý piesok. Ženy módy so zelenými alebo modrými očami si môžu dovoliť piesočný tón s príjemnými zlatými odtieňmi.

  • Opálená koža a jasná farba očí sú znakmi výrazného vzhľadu, ktorého krásu možno zvýrazniť vlasmi z pšenice, karamelu, medu alebo béžovej srsti.
  • Aristocraticky porcelánová koža v kombinácii s modroualebo zelené oči sú argumentom v prospech perlového, popolavého alebo platinového odtieňa blond.

  • Odvážny trend je studená nordic blond. Tento odtieň môžete vyskúšať na dievčatách s bledou pokožkou a jasnými očami.

Aký tieň blondínky sa vám páči?

Zobraziť výsledky

Nahrávam ...
  • Snáď najuniverzálnejší odtieň je zlatá blond. Ak sa bojíte urobiť chybu, spoliehajte sa na tak luxusnú a českú farbu.

Táto kolekcia fotografií kombinuje najmodernejšie blond odtiene v sezóne 2019. Pamätáte si, že blondínky vyzerajú roztomilé, mladé a atraktívne? Potom dopredu na štýlové zmeny!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené31.3.2019Štítky: