Geometria na nechtoch - hit 2019

Geometria na nechtoch sa čoraz viac objavuje na fotografii diel guru umenia nail 2018. Tieto nové položky nemôžu zanechať ľahostajné žiadne módy, pretože vyzerajú veľmi štýlovo a zároveň stručne. Geometrické motívy v dizajne nechtov sa objavili pomerne nedávno, ale potom sa to okamžite ukázalo - manikéri ich dlhú dobu milujú. O najviac módne techniky tejto cool manikúra, prečítajte si náš článok!

Geometrická manikúra

Zaujímavé : Manikúra pre stretnutie Nového 2019

Charakteristické vlastnosti

Geometrickú manikúru ľahko rozpoznáte aj medzi inými návrhmi podľa jej charakteristických znakov.

Máte radi geometrickú manikúru?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • Vyžaduje sa prítomnosť rôznych geometrických tvarov. Môžu to byť len čiary, ak je manikúra prísna a diskrétna. Zaujímavejšie varianty sú kosoštvorce, štvorce, trojuholníky a rôzne zlomené tvary.
 • Geometria nechtov robí hlavnou požiadavkou jasnosť a presnosť všetkých línií. Žiadne rozmazané motívy!
 • Jednoduchý dizajn zaujme svojím štýlovým výkonom a minimalizmom. V takejto manikúre sú všetky vzory ľahké, a preto sa dajú ľahko replikovať doma.
 • Geometrické odtiene spravidla používajú kontrastné odtienevytvoriť zaujímavú farebnú hru.
 • Univerzálnosť tejto manikúry je závisťou na väčšine moderných dizajnov.

Charakteristické rysy geometrickej manikúry

\ t

Vyzerá perfektne na krátke aj dlhé nechty vhodné pre akýkoľvek vek a obraz.


Najvyššie odtiene

Fantázia majstrov umenia nechtov nepozná hranice. Tu a v geometrickom dizajne nechtov, oni experimentujú na usporiadanie línií a farebné riešenie manikúra. Niektoré ako svetlý dizajn, ktorý prináša kreativitu a originalitu jednoduchým geometrickým motívom. Iní uprednostňujú tichšie odtiene, ktoré v kombinácii s minimalizmom tejto manikúry vyzerajú jednoducho úžasne. O tom, aké farby patrili medzi hlavné módne trendy v roku 2018, si prečítajte nižšie.

Jemná geometria nechtov

 • Dopyt po prirodzenosti a prirodzenosti sa odráža v popularite nahých odtieňov v manikúre. Svetlé pastelové farby - skvelá základňa pre akýkoľvek štýl oblečenia. Tento dizajn je elegantný a ženský. Dokonale zapadne do akéhokoľvek oblečenia, takže je to univerzálna voľba pre ženy.

Geometrická manikúra v nahej palete

 • Geometria v červených farbách vyzerá nádherne, a preto ju módy veľmi rešpektujú. Krásne a nespôsobujúce výsledok dopadne na mandľovité nechty krátkej alebo strednej dĺžky. Najúspešnejšie kombinácie s červenou farbou budú biele, čierne, zlaté a ružové.

Geometria v červených farbách

Zaujímavé : Manikúra s fóliou - nový 2018

 • Fotografie najlepších majstrov v roku 2018 diktujú módu pre viacfarebné novinky v geometrickej manikúre. Dnes by ste sa nemali báť kombinovať rôzne svetlé odtiene v jednej manikúre. Fashionistas ako farby, ako je citrón žltá, vápno, zlato, fuction a oranžové. Vďaka šikovnej kombinácii pôsobia svetlé farby v jednom dizajne veľkolepé a štýlové. Taký nepokoj farieb na nechtoch vás nenechá bez povšimnutia.

Svetlá geometrická manikúra

 • Ale ak ste na presnú lekciu geometrie, vyberte si stručný čierno-biely dizajn. S takýmto univerzálnym spojením farieb je jednoducho nemožné urobiť chybu a urobiť neúspešnú manikúru. Čiernobiely kontrast je kombináciou štýlu, krásy a zdržanlivosti v jednom dizajne.

Čiernobiela geometria

Zaujímavé : Čiernobiela manikúra: 15 horúcich nápadov

Skutočné myšlienky manikúry v roku 2018

Každá nová sezóna určuje naše preferencie v konkrétnej manikúrovej technike. Čo prekvapí 2018?

 • Štýlový dizajn nechtov v roku 2018 je minimalistická geometria. Jedným z hlavných módnych trendov je: čo najjednoduchší - to znamená štýlový. Dokonca aj lakonická bodka alebo čiara na monochromatickom povlaku zmení obyčajnú manikúru na módnu.

Geometria v štýle minimalizmu

 • Štýlová novinka moderného dizajnu - priamka v strede klinca.
Venujte pozornosť! Jej odtieňby mal kontrastovať so základným náterom a hrúbka čiary by mala byť dosť široká. V roku 2018 je táto jednoduchá manikúra prezentovaná v červenej, fialovej a ružovej farbe.

Trendová geometria - čiara v strede klinca

 • Kombinácia dvoch trendov v jednej manikúrovej - matnej vrstve a geometrických vzoroch je vždy skvelý nápad pre každodenné elegantné manikúry. Biely, čierny a červený matný top sú obzvlášť populárne dnes. Tieto tóny sú skvelé pre nechty akejkoľvek dĺžky a tvaru, a sú vždy ich dekorácie.

Geometria so štýlovou kombináciou lesku a otupenosti

 • Polovica je ďalšia jednoduchá a zároveň chladná technika. Jej podstata spočíva v tom, že necht je rozdelený na dve polovice. Môže byť vertikálna, horizontálna alebo diagonálna.

Diagonálne rozdelenie nechtov

 • Štýlová geometria urobila vlastné úpravy klasickej bundy. Majstri nail art naznačujú nahradenie známeho úsmevu rovnou vodorovnou čiarou.

Geometrické služobné plášte

 • Geometria na nechtoch vyzerá jemne v mesačnej manikúre s trojuholníkovou dierou. Tento dizajn sa nevzdáva svojej pozície na niekoľko sezón v rade.

Mesačná bunda s geometriou

 • Ďalším nedávnym zásahom je kombinácia prísnych línií s iskrami. Vzhľadom na stručnosť dizajnu je takáto manikúra vhodná aj pre bežný vzhľad. Brilantné prvky môžu pôsobiť ako báza.alebo ako výkres geometrických prvkov.

Geometria s trblietkami

 • Origami manikúra je originálna a kreatívna. Zvyčajne, pre túto štýlovú techniku, 1-2 prsty sú odstránené na ruke, a zvyšok je pokrytý hladkou vrstvou. Obvykle sú postavy origami stelesnené v minimalistickom dizajne, pre ktorý sú ideálne neutrálne tóny.

Origami manikúra

 • Najkomplikovanejšou technikou realizácie je gradientový dizajn geometrických motívov. Takýto ohromujúci efekt môže byť realizovaný len na nechtoch profesionálnym majstrom. Táto práca bude trvať dlho, ale výsledok určite stojí za to.

Geometrický gradient

 • Geometria na nechtoch je prezentovaná na nových fotografiách diel v roku 2018 s novinkami zo štvorcov a trojuholníkov. Tieto čísla sa najčastejšie vyskytujú v moderných dizajnoch. Vyzerá to zaujímavejšie ako len body alebo čiary, ale napriek tomu stručné a štýlové. Populárna je aj imitácia objemu štvorcov alebo trojuholníkov a technika farebných blokov.

Trendy manikúra - geometria

Vaši asistenti

Ak sa rozhodnete, že vaše nechty budú na jeseň zdobené geometriou, musíte sa vybaviť potrebnými nástrojmi pre takúto manikúru:

 • pri použití bodov vám na konci pomôže oranžová palica, bodky alebo stealth s loptou;
 • pri kreslení kresliacich línií môžete použiť kartáčik s vložkou aleboobvyklé pre kreslenie, ktoré je potrebné rezať;
 • na označenie hraníc oblasti, ktorá sa má maľovať, sa nedá urobiť bez tenkej lepiacej pásky;
 • tenké kovové stuhy sú módnou myšlienkou na použitie lesklých línií;
 • Najjednoduchším spôsobom vytvorenia štýlovej geometrie je použitie zakúpených šablón alebo razenie.

Štýlová geometria nechtov vyzerá veľkolepé nielen v našej fotografickej kompilácii 2018 s novými produktmi, ale aj v reálnom živote. Z tvarov môžete vytvárať štylizované zvieratá, minimalistický dizajn a dokonca aj gradient. Táto manikúra je dokonalým snom, pretože vyzerá perfektne. Tak dokonalé, že by ste sa mali určite pokúsiť!


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Publikované10.15.2018Štítky: