Módne sukne 2018-2019

Chcete vedieť, ktoré modely sukní budú najmódnejšie na jeseň av zime 2018-2019? Potom sa k nám pripojte. Tu a teraz vám povieme všetko o najzaujímavejších a pozoruhodných trendoch, ktoré určite stoja za váš čas.


Nosíte sukne na jeseň av zime?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Skutočné módne trendy

Sukňa - najviac ženský detail šatníka. S pomocou nej sa ženám vždy podarilo vytvoriť elegantné, štýlové a jemné obrazy, ktoré viedli mužov k šialenstvu. A zároveň nie je vôbec nevyhnutné, aby sukňa bola krátka. Bude zvodne pozerať na akúkoľvek dĺžku. Hlavnou vecou je vybrať správny štýl, aby sa úspešne skryli nedostatky postavy, ak nejaké existujú, a zdôrazniť výlučne výhody.

Módne sukne s módnymi prehliadkami slávnych dizajnérov

A tiež je dôležité, aby sukňa bola módna, pretože je to tiež kľúčom k úspechu, takže sa o tom podrobne porozprávame.

Zaujímavé : S tým, čo nosiť džínsovú sukňu: tipy

Farba

Pokiaľ ide o populárne farby, rozmanitosť tu vládne. Sukňu si teda môžete bezpečne vybrať v nasledovných odtieňoch:

 • hnedý vo všetkých jeho prejavoch;
 • prechodné farby ako: horčica, okr, khaki,slonovina, kamufláž, špargľa a iné;
 • celá paleta červenej od bledoružovej až šarlátovej;
 • kobaltová modrá - najlepší trend sezóny;
 • klasická čierna, najmä v kožených sukniach;
 • pastelové odtiene (väčšinou mliečne farby).

Dôležité! Ak hovoríme o výtlačkoch, ktoré budú v tejto sezóne v móde, môžeme rozlíšiť: kvetinové a kvetinové vzory (malé kvety), priečne pruhy rôznej hrúbky, abstrakcie, slová a písmená. Ale predovšetkým, minimalizmus je stále oceňovaný.

Štýl

Čo sa týka štýlov módnych sukní v rokoch 2018-2019, každé dievča tu bude mať obrovský výber. Fotografia, ktorú nájdete v našom prehľade, vám pomôže určiť vaše preferencie.

 • Klasická sukňa . Klasika bude vždy módna. Výnimkou nebude nadchádzajúca sezóna. Takže, ak sa vám obzvlášť páči zdržanlivosť a skromnosť, potom sa určite doprajte klasickej sukni strednej dĺžky. A nemusí to byť jednofarebná.

Klasický štýl s elegantnou potlačou

 • Velvet a Velor . Zamatový materiál sa stal pri výrobe módneho ženského obrazu látkou číslo jedna. Predtým sa používal výlučne vo večernom oblečení. Ale v tejto sezóne dizajnéri diverzifikovali svoje nudné každodenné luky. Takže teraz nebuďte prekvapení, keď vás tu a tam kancelárske velúrové sukne začnú stretávať. A nebojte sa, nebudú vyzerať ťažké.Asymetria, rezy a flounces budú robiť svoju prácu a veľmi uľahčujú akýkoľvek model.

Dôležité! Pred velvet bol považovaný za výlučne vekový materiál. Ale teraz ju dobrovoľne používajú mladí ľudia.

 • Sukňa s vysokým pásom . Priamy strih a zúženie na dno spôsobí, že každá žena bude štíhlejšia. To je dôvod, prečo tento štýl je tak rád módne ženy rôznych stavieb a vekov. Sukňa ceruzky môže byť kdekoľvek. Je ideálny pre romantický deň a pre prácu v kancelárii. Pokiaľ ide o dĺžku, najčastejšie je ceruzka sukňa midi. Menej často môžete stretnúť mini alebo maxi možnosť.

Zaujímavé : Kožená ceruzková sukňa: Módne luky

Dôležité! Pre dievčatá so sviežou poprsie a boky, bude ceruzka sukňa vynikajúcou príležitosťou na úpravu postavy a zdôrazniť hlavnú výhodu - hrudník. Ale ak ženy módy tiež trčí bruško, potom tento model nebude najlepšou voľbou, pretože montážny štýl bude len zdôrazniť tento detail.

 • Zabalená sukňa . Nedávno sa tento model vrátil na vrchol módneho podstavca. Veľa slávnych couturierov z minulých módnych prehliadok z nej urobilo „klinec“ svojho programu. Preto by sme mali venovať pozornosť tomuto štýlu.

Existuje mnoho variantov zábalových sukní: jedná sa o priemernú a maximálnu dĺžku, siluetu tulipánu, siluetu A a samozrejme sukňu. Je pravda, že posledne menovaný sa stále zvažuje výlučneročne. Všetky ostatné sú v zime a na jeseň celkom nositeľné.

Zaujímavé : Štýlové sukne

 • Bunka . Módna kostkovaná sukňa je dnes apokótiou štýlu. Okrem toho v roku 2018 návrhári navrhujú kombinovať viacero geometrických výtlačkov naraz. Takže teraz môžete nosiť kockovanú sukňu s kockovanou blúzkou alebo pruhovanou srsťou. Mimochodom, veľkosť obrázkov by mala byť iná, ale farby sú spoločné.

Dôležité! V sezóne 2018-2019 bude najpopulárnejšia klietka Prince of Wales .
 • Denim.Džínsová sukňa v roku 2019 je štýlovo jednoduchá a stručná. Žiadny okraj pre vás, žiadne mimoriadne mini a extra príslušenstvo. Všetko je veľmi jednoduché a zdržanlivé. Farby tiež prišli s vhodnými farbami: modrá, šedá a klasická džínsovina. Maximálne, na čo sa môžete spoľahnúť, pokiaľ ide o dekor, je pár vreciek, niekoľko gombíkov, zips alebo elegantná výšivka. Vynikajúca džínsová sukňa bude vyzerať s opaskom.

 • Maxi sukňa.V zime je dlhá sukňa absolútnou nevyhnutnosťou pre každú ženu. Navyše, teraz je na vrchole popularity. Prirodzene, pre chladné obdobie, bežné dlhé modely tečúcej tkaniny, napríklad šifón, nebude fungovať. Tu je potrebná teplejšia možnosť. Môže to byť: tvídová sukňa, pletená, kašmírová alebo pletená. Ktorýkoľvek z týchto typov hustého materiálu vás dokonale chráni pred chladom a vetrom a tiež dokonalesa zmestí do zimného súboru.

Sukná sukňa z tvídu Tweed

 • Bez ohľadu na to, ako to môže znieť divne, ale medzi módnymi trendmi na jeseň-zima 2018-2019 by ste si určite mali vybrať módnu koženú sukňu. Koža - textúra je tenká. Zároveň robí obraz prísnym a sofistikovaným. Takže ak ste tiež jej fanúšikom, určite sa pozrite na koženú ceruzku, lichobežníkovú siluetu alebo svetlú erupciu. Pokiaľ ide o farby, tu najrelevantnejšie sú: čierna, béžová, hnedá a bordová.

Dôležité! Ako sme už uviedli vyššie, v tejto sezóne sú najviac cenené sukne strednej dĺžky, ale aj krátka kožená sukňa bude vo vysokej dopyte.
 • Rok sukne.Nové v tejto sezóne a 100% retro. Pre tých, ktorí nevedia, rok je rovný strih sukne, ktorá sa rozširuje na dno. A ak v lichobežníkových modeloch toto predĺženie prebehne hladko, potom za rok je tento uhol jasne viditeľný. Len chcem poznamenať, že tu nie sú k dispozícii žiadne svetlé výtlačky ani honosné doplnky. Rok celkom zdržanlivý model, ktorý dokonale zapadá do akéhokoľvek úradného oblečenia. Dĺžka možnosti môžu byť rôzne: od polovice stehna až členku.

Dôležité! Sukňa rok dokonale štíhla ženská silueta. Zvlášť dobre to bude vyhovovať dievčatám s úzkymi pásmi a širokými boky.
 • Vlnitý a skladaný.Fanúšikovia tohto módneho trendu sa môžu radovať. Skladané a skladané sukne sú opäť neuveriteľne módne. A nosiť ichmožné nielen v teplom počasí, ale aj v zime. Takže v lete to môže byť tečúca šifón, satén alebo organza, a na jeseň av zime - mäkký úplet. Ak hovoríme o veľkosti záhybov, potom dávame prednosť stredným a malým. Teraz sú v trende. Kombinujte plisované a vlnité absolútne s akýmkoľvek vonkajším oblečením z pláštenky do kožušiny.

Zaujímavé : Módna skladaná sukňa pre rok 2018 v rozsahu dĺžky

 • Asymetria.Pozrite sa na fotografiu z kolekcie, ktorú sme pre vás pripravili. Väčšina modelov sukní, o ktorých dnes hovoríme, je asymetrická. A to znamená, že sú jednoznačne favoritmi akejkoľvek módnej kolekcie. Všetko je tu považované za relevantné: nerovný lem, kliny, šikmo. Dokonca aj raketoplány tu perfektne sedia.

Zaujímavé : Módna sukňa s peplom a pálením - stožiar hev pre rok 2018

 • Pechvork . V súčasnej dobe je technika patchwork prítomná v doslova všetkom, od vonkajšieho oblečenia až po doplnky. Nevynechala stranu a sukne. Hľadáte patchwork sukne bude veľmi jasný a originálny. Ale vzhľadom k tomu, že tri - štyri bloky rôznych farieb sa používajú na šitie naraz, nebude preňho ťažké vybrať si vhodný župan. Štýl modelu môže byť tiež odlišný.

Dôležité! V súčasnosti niektorí návrhári zvažujú myšlienku šitia skutočnej kožušinovej sukne. Nebude založený na kožušinových vložkách, ako je to v súčasnosti bežné, ale na pevných kusoch.kožušiny.

Buďte najmodernejšou - kožušinovou sukňou

Zaujímavé: Módna sukňa s vysokým pásom v roku 2018 je relevantná a dopyt

Týmto sa uzatvára náš výber módnych sukní na jeseň a zimu 2018-2019. Dúfame, že ste si už vybrali a správne vybrali svoj model.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané12/01/2018Štítky: