Christian Louboutin módna obuv pre rok 2019 - ako odlíšiť falošný

Svetovo preslávený dizajnér Christian Louboutin dlho dobyl srdcia všetkých módy na planéte. Dôvodom je neuveriteľne luxusné, ale zároveň pohodlné topánky so slávnou červenou podrážkou, ktorá sa stala kresťanskou vizitkou. Inšpirácia prišla k dizajnérovi, keď videl červený lak na nechtoch modelu. Rovnaký svetlý a brilantná podrážka topánky určite poteší verejnosť - rozhodol Louboutin, a celkom správne. Pre módne topánky Christian Louboutin pre rok 2019, dievčatá sú pripravené zaplatiť naozaj obrovské množstvo peňazí, ich pocit na nohách nemožno prirovnať k ničomu.

V skutočnej CL topánke, vaše nohy nebolí a vaša chôdza vás zmení na plávajúcu nymfu, napriek veľmi vysokému podpätku. Nie každý pár s červenou podrážkou možno považovať za laputenu - nie je divu, že sú často falošní. Naučte sa, ako sa poistiť proti bezohľadným dodávateľom, odlíšiť falošný a získať ručný pár od Christian Louboutin sám! Módne topánky Christian Louboutin pre rok 2019 si môžete pozrieť na fotografii nižšie:

Fotografie módnych topánok Labuten-2018

Hlavnými obdivovateľmi topánok Christian Louboutin sú slušné dámy všetkých vekových kategórií, ktoré zdieľajú vynikajúci zmysel pre štýl. Preto je hlavnou požiadavkou čierna, biela, béžová a červená obuv. Fotografie módnych topánok Louboutin je naozaj fascinujúce - sú perfektné, a to nielen na obrázku. Ručne vyrobená je porovnateľná s drahokamami rezanými drahokamami a akékoľvek mokasíny budú závidieť pohodlie každého páru.

Aliexpress.com
Sexy bod Toe Leahter patent vysoké podpätky pumpy topánky 2017 ...
1 560 rub.
- 42%
Aliexpress.com
Rumbidzo veľkosť 35-43 dámske lodičky 2017 Sexy vysoké podpätky ...
2 050trie.1 168 rub.
- 15%
aliexpress.com
Nové 2107 Hot Women Pumps Dámske Sexy Pointed Toe High ...
1 312 .1 102 rub.

Christian Louboutin je veľmi dobre oboznámený s anatómiou ženskej nohy, takže jeho práce sú čo najpohodlnejšie nosiť. Okrem tradičných lakonických modelov lodí v najobľúbenejších odtieňoch značka Christian Louboutin vyrába obrovskú škálu svetlých a kreatívnych topánok a sandálov s podpätkami, klinmi a dokonca aj plochou podrážkou, ale vždy červenú.

Pozrite sa aj na módne dámske topánky na letnú a jarnú sezónu
.

Topánky značky Labuten 2017 sú saténové modely zdobené objemnou výšivkou, topánky s hrotmi a kamienkami, ktoré sú ideálne na chodenie do klubu, priesvitné topánky, ako aj zlaté a strieborné perleťové modely. Fotografie módnych topánok Christian Louboutin pre rok 2019 sú uvedené nižšie:

To všetko sú každodenné topánky na prechádzky a stretnutia s priateľmi a na pracovné dni, večer, alebo romantický deň.Kresťan sám odporúča zvoliť tradičné lode v čiernej, bielej, béžovej alebo červenej farbe. V sortimente značky sú členkové topánky a topánky, ktoré dokonale ozdobia vašu nohu a zdôraznia vynikajúcu chuť aj v daždivom a mrazivom počasí. Je čas naučiť sa odlíšiť skutočné CL topánky od falošného čínskeho.

Každá moderná dievčina by mala vedieť, ako rozlíšiť topánky Louboutin od topánok s červenou podrážkou vyrobenou inou spoločnosťou, pretože trh je doslova zaplavený falzifikátmi pochybnej kvality.

Najjednoduchší spôsob je nosiť topánky a chodiť v nich. V skutočných značkových laputenes budete neuveriteľne pohodlný, výška päty nie je vôbec cítiť, nič tlačí dovnútra a noha nevykĺzne. Ak nedôverujete svojim pocitom, alebo nemáte čo porovnať s, pamätajte, ako rozlíšiť topánky Louboutin na bližšie preskúmanie. Samozrejme, prítomnosť červených podrážok nie je diskutovaná. V značkových topánkach je podrážka lesklá a veľmi svetlá - ako slávny lak na nechty. Ak je červená farba je nudná a nudná, máte falošný. V spodnej časti je logo značky, malo by byť hladké a ostré, s rovnakým rozstupom medzi písmenami.

Topánky vyrobené inou spoločnosťou môžu mať nerovnomerné švy, vyčnievajúce nite, stopy lepidla medzi vrchom a podrážkou, ktoré nikdy nenájdete v ručne vyrobenej značkovej obuvi. Venujte osobitnú pozornosť švu šľachy - mal by byť dokonalýi. Zvážte aj stielku - ak je rozrezaná alebo lepená nerovnomerne, máte v rukách falošný materiál.

aliexpress.com
Sexy bod Toe Leahter patent vysoké podpätky pumpy topánky 2017 ...
1 560 rub.
- 42%
Aliexpress.com
Rumbidzo veľkosť 35-43 dámske lodičky 2017 Sexy vysoké podpätky ...
2 050rub.1 168 rub.
- 15%
aliexpress.com
Nové 2107 Hot Dámske čerpadlá dámy Sexy Pointed Toe High ...
1 312 .1 102 rub.

Svetlé topánky od Christian Louboutin majú svetlú pätu - v žiadnom prípade čiernu. Keď stojíte v topánkach rovnomerne, ponožka by nemala zdvihnúť, ako na všetkých čínskych modeloch. Tiež nesúlad medzi materiálmi hornej časti topánky a päty je neprijateľný - v skutočných pároch, aj päta je vždy vyrobená z pravej kože alebo semišu.

Prosím, majte sa so značkovým párom laputenes - a už nikdy nebudete súhlasiť, že budete nosiť ďalšie topánky!


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené12/03/2018Štítky: