Krátke korunky

Zrážky s krátkou korunkou - to je vynikajúce riešenie pre vlasy s nedostatkom objemu a dynamiky. Myšlienka dostať ostrihať týmto spôsobom zvyčajne prichádza k dievčatám, ktoré chcú vystupovať z davu, a tiež nie sú odporné k čerstvým a módnym experimentom s vlasmi. Súhlasíme s týmito záväzkami a povieme vám o najaktuálnejších zrážkach so skrátenou korunkou!


Kto je vhodný

Takéto účesy sú skutočným nálezom pre dievčatá, ktoré snívajú o hrubých a objemných vlasoch. Táto zodpovedná úloha sa naplno prejavuje v charakteristickej forme.

Ak správne rozdelíte objem v hornej časti hlavy, možno tvrdiť, že takýto strih je univerzálny pre akýkoľvek tvar tváre. Je pravda, že na vyzdvihnutie úrovne krátkych prameňov na vrchole hlavy je možné len pre profesionálneho stylistu, ktorý vie veľa o úprave vzhľadu s účesom.

Dámske účesy s nadýchanou korunkou v klasickej verzii nemajú žiadne obmedzenia na vek a štýl. Avšak, kreatívne možnosti la odpad vhodne pozrieť len na mladé dievčatá.

Zrážky s krátkou korunkou pre ženy rôzneho veku

Takáto zostrih je dokonalá kombinácia avantgardy a ľahkej nedbanlivosti. Jej trikom je texturizácia jednotlivých prameňov, vďaka ktorej každý nový štýl vyzerá ako kúsok kaderníctva s kreatívnym neporiadkom. Ak chcete držať krok s módnymi trendmi, môžete sa rozhodnúť pre taký extravagantný, hravý a koketný účes.

Chcete skrátiť čas na sušenie a styling, alebo nechať dĺžku vlasov, ale priniesť chuť do zvyčajného účesu? Skrátená korunová technika bude pre vás tiež skvelým nápadom.

Zaujímavé : Haircut Italian: photo

Vlastnosti účesu

 • Je nepravdepodobné, že by táto technika vyhovovala vlastníkom kučeravých kučier. Vyžaduje riadny štýl a prísnu formu viacúrovňových prameňov a kučeravé vlasy sa môžu len zriedka pochváliť poslušnosťou.

 • Ak sa vám páči experimentovanie s účesmi, takýto účes nie je pre vás najlepšou voľbou.
 • Pre dievčatá s okrúhlym alebo štvorcovým povrchom sa odporúča struny stručne zastrihnúť v oblasti korunky a vytvoriť tak objem. Ak máte charakteristický trojuholníkový alebo podlhovastý tvar, tento účes pre vás nebude fungovať. Skrátenie prameňov v tejto forme sa odporúča len na úrovni brady.

 • Mnohí ľudia si myslia, že kreatívny strih vyžaduje častú opravu. Verzie so skrátenou korunou - veľká výnimka z tohto pravidla. Krátke pramene si dlhodobo zachovávajú vynikajúci vzhľad a pri raste zachovávajú daný tvar a dávajú vlasom pompéznosť a objem.
 • Myslíte si, že vaše vlasy sú ťažké a príliš hrubé? Potom vytvorenie niekoľkých úrovní v ostrihaní a krátke korunky pre vás - čo nariadil lekár!
 • Pridaním asymetrických hrán k tomuto strihu môžete ľahko opraviť neprimerané rysy tváre.

Zaujímavé : Modelové zrážky pre ženy

Keď chcem byť kratší

Konštrukcia krátkeho vrchu je možná na rôznych účesoch nad ramenami. Ale správne, najpozoruhodnejšie možnosti sú koketná Pixie, elegantný Garson a klasická Cascade. Toto štýlové riešenie je tiež dokonale kombinované s roztrhnutými účesmi na krátke vlasy.

Ktorákoľvek z uvedených možností vyzerá zaujímavo a štýlovo. Správne zvolená dĺžka a objem v hornej časti tváre ukáže prospešné a výraznejšie.

Módne krátke auto

Štýlový účes Pixie

Nezabudli sme na favorit mnohých dievčat "bob" alebo štvorkoliek, ktoré vyzerajú úžasne so skrátenou šijou a korunou spárovanými s predĺženými zámkami vpredu.

Bob účes

Pozornosť štýlových a odvážnych módy si zaslúži účes „ako chlapec“, ktorý dokonale kombinuje dlhý tresk a bujnú korunu. Hlavným znakom tejto techniky sú nerovnomerné pramene vo forme okrajov. Dávajú obraz hravú náladu, a majiteľ ostrihať dať zvláštne šarm a osobnosť.

Krátky účes pre chlapca

Očarujúca zostrih "Shag" vždy osviežuje obraz a vizuálne sa resetuje na niekoľko rokov. Hitom v sezóne 2019 je krátky súboj s textúrovanými prameňmi a krátka koruna ako na fotografii. S takýmto účesom bude stupeň vašej sexuality a príťažlivosti jasnemimo stupnice!

Strih s krátkou korunkou na krátke vlasy

Zaujímavé! Shag možno bezpečne odporučiť majiteľom krehkých a oslabených vlasov, ktorí naliehavo potrebujú resuscitáciu vo forme odstránenia "mŕtvych" koncov.

Bob-caret s dĺžkou do ucha vám nedovolí sedieť doma a viesť k nudnému životnému štýlu. Tento účes v kombinácii s krátkou top a roztrhané pramene dodáva majiteľovi dôvery a nadšenie, a tiež zaručuje štýlový a chladný vzhľad, že každý chce predviesť! Pekným bonusom tejto možnosti je, že nevyžaduje špeciálny štýl.

Páči sa vám účesy s krátkou šijou?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Módna bižutéria

Bob v tvare A s predĺženými zámkami na tvári a krátkou korunkou je úžasný v tandeme s rôznymi farbiacimi technikami, ktoré sú v tejto sezóne neuveriteľne módne. Pri rozhodovaní o takomto účese si myslíte: možno stojí za to pridať ho s balzamom, benátskymi prvkami alebo shatushom a vytvoriť najmodernejší vzhľad?

Bob strih tvaru A

Zaujímavé : Zrážky na dlhé vlasy 2019: nové položky

Priemerná dĺžka

Stredne dlhé vlasy sú ideálnym priestorom pre holičský experiment. Okrem toho je táto dĺžka určená ako hlavný módny favorit sezóny.Aké sú možnosti účesov s krátkou korunkou na stredných vlasoch vám môžu ponúknuť trendy? Pozrite sa do našej zbierky fotografií!

 • Mimoriadna Aurora s nádychom retro zažíva svoj triumfálny návrat, pretože móda smeruje k zaujímavým trendom temperamentných 80. a 90. rokov. Aurora je často porovnávaná s rebríkom, ale má mäkšiu prechodovú dĺžku.

 • Všestrannosť a ženskosť kaskády je vo výške a opäť sa stáva lídrom medzi aktuálnymi zrážkami. Skrátenie oblasti koruny robí klasickú techniku ​​hravejšou a hravejšou.

 • Talian je navrhnutý tak, aby výrazne zvýšil objem na tenkej hlave vlasov a urobil obraz elegantnejším. Vykonanie pri strednej dĺžke robí tento účes menej náladovým pre styling a korekciu.

 • Zjavné rozdiely v dĺžke vlasov, nazývané asymetria, nestratili svoju popularitu od poslednej sezóny. Varianty takýchto účesov v tandeme s krátkou korunkou vám umožnia vytvoriť nezabudnuteľný a výnimočný obraz.

 • Dlhé fazule sú obľúbené u kaderníkov pre mnohé variácie. Ak vás ostrý strih v kombinácii s rovnými vlasmi nevyznieva, pridajte k vášmu vzhľadu trochu chuligánstva kvôli vrstveniu a krátkej korunke.

 • Francúzsky účes je nemysliteľný bez narovnávania prameňov, ktoré sú zase zodpovedné za ľahkosť a ľahkosť ostrihania. Táto možnosť dokonale kombinuje kreatívubezstarostnosť a štýl.

Krátka koruna + dlhé vetvy

Zrážky s krátkymi korunami a dlhými koncami zažili vrchol svojej popularity v roku 2005 v rozkvetu rôznych subkultúr. Dnes je to jasná značka a presvedčíme našich čitateľov, aby sa rozhodli pre relevantnejšiu a štýlovú možnosť.

Asymetrická úprava

Rezanie gavroche

Zaujímavé : Strihanie dlhých vlasov 2019: nové položky

Len si predstavte, ako vlastníci tohto účesu utrpeli v primeranom čase, pretože to prakticky neumožňuje ležať doma. Okrem ťažkostí s styling dievčatá čelia jej pravidelnú potrebu úpravy. Špeciálny tvar takéhoto strihu vyžaduje, aby čiapočka a podlhovasté zámky ležali správnym spôsobom.

Zaujímavé : Sheggyho účes: funkcie, typy

Vylúčená chyba

Stretli ste sa niekedy s dievčatami, ktoré pod klobúkom skrývajú „kadernícke nedorozumenia“? Aby sme neboli medzi nimi, so zvláštnou náročnosťou, odvolávame sa na výber pána, pretože chyby v takejto Swiftovej technike nie sú ani zďaleka neobvyklé. Identifikovali sme najbežnejšie!

 • Ak je kaderník nadšený a odstraňuje príliš veľkú dĺžku zhora, robí vlasy vizuálne tenšie a tiež odsudzuje dievča na každodennú prácu vo forme únavného strihu nepoddajných prameňov. Tiež veľmi krátky vrchol môže pridaťage.
 • Dlhé pramene v prednej a príliš krátkej korunovej zóne majú zákernú vlastnosť predlžovania tváre, čo nie je vždy prínosom pre vzhľad.
 • Nadmerná zrozumiteľnosť orezaných popruhov bude vyzerať neprirodzene s nedostatkom štýlu.

Nezáleží na tom, či máte dlhé vlasy alebo nie: účesy s krátkym vrcholom sú možné na každom vlase! Vyberte si spomedzi svojich možností možnosť, ktorá vám vyhovuje a je najkrajšia!


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené01/25/2019Štítky: