Street Style 2019 - pre každý vek a každý vkus

Svetová móda nájde miesto v širokom objatí pre prívržencov rôznych štýlov a trendov. Dokonca aj skutočnosť, že pár rokov bol považovaný za zlý vkus, absencia štýlu a elegancie sa nazýva štýl ulice. To však neznamená, že môžete nosiť všetko v akomkoľvek veku a akejkoľvek chuti - tento smer má svoje vlastné pravidlá, vlastný systém a líniu vývoja. Na ulici štýl najčastejšie začína hovoriť počas najznámejších módnych týždňov - v tomto okamihu si môžete vychutnať skutočné, skutočné vzorky módy a štýlu v tomto smere. Mnohí z týchto ľudí sa stávajú ikonami v reálnom štýle pre zvyšok populácie a dokonca si pripravujú módny vektor pre nadchádzajúcu sezónu. Taktiež Vám odporúčame, aby ste s nimi držali krok a naučili sa čo najlepšie, čo sa týka štýlu ulíc v roku 2019 - čo si obliecť, čo kombinovať, ako zamerať pozornosť. Potom si môžete prezrieť fotografie obrazov Street Style pre zimnú a jesennú, jarnú a letnú sezónu nadchádzajúcej módnej sezóny:

Street Style Jaro-leto 2019 (s fotografiami)

Aby sa vytvoril štýl ulíc jari a leta 2019, stačí si kúpiť aspoň pár vecí v pastelových farbách. Pre začiatok odporúčame vyskúšať niekoľko lukov v pouličnom štýle s dĺžkou nohavíc jemného ružového odtieňa. Ich hlavnou výhodou je univerzálnosť: sú dobré s tričko a sofistikované tričko, ktoré im umožňuje ľahko migrovať z jedného štýlu do druhého. Napríklad na prechádzku odporúčame vybrať si biele tričko s nezvyčajným vzorom, ale ak niestrach, v zásade si môžete vybrať niečo a jasnejšie. Na chladný večer môžete nosiť pletenú sadu tričiek a predĺženú vestu, alebo šifónovú blúzku a bundu, tiež ružovú, ale niekoľko odtieňov je tmavších farieb. V takých šatách sa nehanbí len objavovať na ulici, ale môžete ísť do práce, dobre, alebo na rande. Vo všetkých prípadoch nezabudnite doplniť čiernu klasickú tašku a sandále, vždy na päte.

Aliexpress.com
Dámske zimné bundy Vlnené zmesové kabáty Široké klopové vrecko ...
2 119 rub.
- 44%
Aliexpress.com
Dlhé sveter dámske sveter chic lady zimné pletené topánky ...
\ t
1 819trieť.1 001 rub.
- 29%
Aliexpress.com
Dámske nadrozmerné plisované kockované letné elegantné šaty ...
959trie.672 rub.
​​

Na jar si môžete vyskúšať nový módny trend - spojiť bunku a pásik, ktorý je na prvý pohľad zdanlivo nezlučiteľný. Takže v uliciach Paríža (a ďalších módnych metropolách) počas Fashion Week sa dalo vidieť módne módne trendy v šatách v štýle 60. rokov s červenými a bielymi pruhmi a bielymi a modrými kockami. Boli vyrobené pre spoločnosť tým istým pruhovaným bielo-červeným vreckom a snehovo bielymi hrubými topánkami.obrovskú platformu.

Pozrite sa na fotografiu lukov Street Style pre jarné leto 2019 - hlavné módne trendy tohto štýlu pre dievčatá a ženy sú ilustrované:

Čo robí Street Style jeseň-zima 2019 inak (s fotografiami)

Aj na jeseň stojí za to pripraviť sa vopred - a nové poznatky určite nikomu nepoškodia. Ak sa obávate o oblečenie dnes vopred, potom v nadchádzajúcej sezóne sa budete cítiť oveľa istejšie ako kedykoľvek predtým. Najdôležitejšou vecou, ​​ktorá odlišuje štýl ulice na jeseň-zima 2019, je prirodzenosť tkanín, odtieňov a sofistikovanosť ich kombinácie v jednom obraze.

módna značka Boss ponúka svojich obdivovateľov, aby sa znovu na klietku, aj keď v klasických farbách, tentokrát sa pridal trochu zelená slučka, ktorá je nepochybné, že generál dal čerstvé cibule. A čo nám módni návrhári ponúkli? Jedná sa o skvelý oblek, ktorý sa skladá z bundy a ceruzky sukne, ktoré v určitom scenári, môže dobre prejsť na bežné obchodné oblek. Ale stále sa odvolávame na štýl ulice, pretože materiál (a to je chintz) je veľmi vhodný pre milovníkov aktívneho spôsobu pohybu a nebráni pohybu vôbec. A jeho topánky sú vhodné - pohodlné topánky na malej plošine.

Pozrite sa na fotografické snímky štýlu ulíc pre hlbokú jeseň a skorú zimu - všetky možnosti, ako vyzerať svetlé a štýlové, sú demonštrované:

Alebo tu je ďalšia skvelá kombinácia pre prechádzky s priateľmi alebo dokonca preRomantický dátum - vínny sveter, ktorý je vyrobený ako z kúskov: predné sú umiestnené prvky rôznych farieb, vďaka čomu je obraz jasný a mierne hravý. Rovnomerným členom imidžu pre štýl ulice bude kožená sukňa a krátke topánky, vyrobené v duchu patchwork.

Stojí za to naučiť sa nosiť pastelové odtiene nielen v lete, ale aj na jeseň, keď počasie nie je veľmi spokojné so slnkom - budete sa zameriavať na nežnosť, romantiku a všetky tie najkrajšie veci, ktoré sú v tejto sezóne. V neposlednom rade by ste sa mali starať o make-up a účes - mali by byť tiež čo najjednoduchšie a najprirodzenejšie a pod nimi môžete nosiť svetlé veci jednoduchého strihu s geometrickými vzormi. Mimochodom, táto forma môže byť aj doplnkom - taška a šperky, ktoré nepochybne musia navštevovať aj dáma, ktorá v roku 2019 uprednostňuje nezvyčajný štýl ulice.

Existujú však aj iné rovnako zaujímavé možnosti, napríklad s čierno-bielou farebnou schémou. Napríklad, pletený sveter s čiernymi a bielymi pruhmi kompletný s šedou kvetinovou sukňou, hrubé čierne pančuchy a členkové topánky, ktoré im zodpovedajú, vyzerá skvele s plášťom jemnej modrej farby.

Štýl ulíc pre dospelých ponúka alternatívy k vzorom a lukom

Existuje niekoľko módnych línií, ktoré možno sledovať počas celého roka. Napríklad stojí za to venovať osobitnú pozornosť pásu, bez ohľadu na to, akú farbu je. Vyzerá doslovaobrátil hlavu módy po celom svete, čo je to, čo dospelý uličný štýl svetových módnych prehliadok nám hovorí. Použitie takejto tlače ponúka alternatívy k obvyklým obrazom a lukom v tradičnom klasickom meradle. Kombinácia priečnych a pozdĺžnych, asymetrických a šikmých pásikov v jednom obraze poskytuje šarm a šarm vďaka zlomeným a pretínajúcim sa čiaram.

Zo všetkých týchto odrôd, na uliciach Paríža a New Yorku, sme sa často stretli s dievčatami oblečenými v širokých pruhovaných nohaviciach a vždy so zvislým pásikom, ktorý, ako je dobre známe, opticky predlžuje nohy a robí túto postavu primeranou. Takže aspoň jeden taký jednoducho musí byť vo vašom šatníku.

Môžete tiež nájsť celú kombináciu pruhovaných drobností, takže na jednej z ulíc sme sa stretli s čiernym a bielym pruhovaným oblekom, opäť so širokými nohavicami a orezanou bundou s diamantovou blúzkou a štýlovým šatkou na hlave. Podobná možnosť je vhodná pre letný oblek s kraťasmi, ale na plochej podrážke je potrebné doplniť obraz malého slaměného klobúka a sandále.

Samozrejme, že nie je možné prúžkovať len nohavice, ale aj všetky druhy šiat, pelerien, pelerien a svetrov.

Ďalším módnym trendom, ktorý sa zmocnil ulíc módnych metropol, je kombinácia nezlučiteľných. Mám na mysli šaty a tenisky, a to bola topánka, nie ten tenis. Napríklad, je to pre mňa veľmi zaujímavé, kto si myslel, že spája športový štýl a elegantný šik spolu? Ale výsledokpôsobivé. Ukazuje sa zaujímavé kombinácie, v ktorých každá dievčina môže vyzerať zaujímavo a elegantne. A na večer si môžete zmeniť ľahké tenisky pre sofistikovanejšie sandále, ktoré musia byť ukryté pred pokročilou módou v obrovskej plážovej taške (ale to neznamená, že potrebujete celú sériu topánok v taške). Nebudeme hovoriť o jemnosti, ale radíme vám, aby ste sa snažili, a určite sa ocitnete v centre pozornosti. Jediné, čo by ste nemali robiť, je nosiť ich večernými a kokteilovými šatami, ale neexistujú žiadne iné obmedzenia. Presvedčte sa o tom, keď ste sa pozreli na náš výber fotografií.

V uliciach mesta sa bez džíns a bez ulíc počas dlhých módnych prehliadok nedá robiť žiadna dievčina. Medzi najrôznejšími modelmi prevzala vedúca pozícia opäť priateľské džínsy, ktoré sa zrodili pre štýl ulice. Nevyžadujú vysoké podpätky a dokonalé formy a sú vhodné na praktické použitie s akýmkoľvek oblečením, čo je pravdepodobne dôvod, prečo sa stali tak populárnymi nielen medzi vyspelými generáciami mladých ľudí, ale aj ľuďmi vo vyššom veku.

Novinkou v pouličnom štýle je okraj, ktorý sa mimochodom nachádza nielen v tomto štýle. Na ulici dámy nosia vesty s okrajmi, kompletný s dlhými sukňami. Všetky tieto sukne, ale už krátke, sú tiež vybrané s okrajom, výhodne mierne pod kolenom, alebo lepšie až po päty s rovnakými vrcholmi. Okraj nemusí byť dlhý - napríklad na jednej z ulíc sme sa stretli s elegantnou letnou krajinou v etnickom štýle sbugle na hromadu a malý lem na leme.

Ulica pre dospelých vyzerá veľmi elegantne a vyhovuje všetkým kánonom a pravidlám. Najčastejšie si preto dámy v dospelom veku počas módnych prehliadok vybrali dámske nohavicové obleky. Po pridaní elegantného leopardieho plášťa sa ľahko stanete stredobodom pozornosti ostatných a zároveň dodáte klasickému vzhľadu klasickú chuť.

aliexpress.com
Dámske zimné bundy Vlnené zmesové kabáty Široké klopové vrecko ...
2 119 rub.
- 44%
aliexpress.com
Dlhé sveter dámske sveter chic lady zimné pletené topánky ...
\ t
1 819 .1 001 rub.
- 29%
aliexpress.com
Dámske nadrozmerné plisované kockované šaty Letné elegantné kárované ...
\ t
959tr.672 tr.

Dospelý kabát a pláštenky z piesku a modrých odtieňov sú tiež veľmi vhodné pre dospelých, ktoré v kombinácii s klobúkami vyzerajú ešte rafinovanejšie. Ale ak chcete vyniknúť - potom vám odporúčame vybrať si svetlé nohavice a súpravy so sukňami so vzorom alebo potlačou.

Všeobecne platí, že štýl pre dospelých v roku 2019 je príkladom štýlu,elegancia a ďalšie potvrdenie, že móda je dôležitá v každom veku av každom scenári.


Materiál, ktorý pripravili redaktori stránky outletvoderady.sk


Uverejnené28.7.2018