Môžete vyzerať dobre upravený a zadarmo!

Každá dievčina sa zaujíma o to, ako vyzerať drahé a dobre upravené, bez toho, aby utrácala šťastie. V skutočnosti, dokonalý vzhľad modernej dámy nie je v žiadnom prípade meraný množstvom peňazí, ktoré investovala do seba. Tu je tajomstvo oveľa hlbšie. Ak chcete vedieť, čo to je, prečítajte si náš článok!

Podarí sa vám bez dodatočných nákladov dobre vyzerať?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Dobre upravená dievčina - čo je

 • Čistota nie je len hlavnou zárukou zdravia, ale aj krásnym vzhľadom. Neexistuje otázka špinavých vlasov, pokožky alebo zápachu potu. Ide o železné tabu pre moderné dievča, ktoré nevyhnutne zničí aj tie najkrajšie obrazy. Preto, keď v dopoludňajších hodinách v dileme medzi extra 5 minút spánku a čistých vlasov, vždy vyberte v prospech druhého. V extrémnych prípadoch, držať v sklade kvalitný suchý šampón.

Zaujímavé : Módne účesy na dlhé vlasy 2018

 • Nezabudnite na stav obočia, inak (oh, hrôza!) Môže proti vám vznášať zášť a ísť k sebe. Dobre upravená dievčina sa vždy môže pochváliť elegantným tvarom obočia, prirodzenou farbou a neprítomnosťou prebytočných vlasov.

Krásna a dobre upravenáobočie

Zaujímavé : Módne obočie v roku 2018: trendy, nápady a fotografie

 • Nie je možné predstaviť si krásnu dievčinu bez úhľadných nechtík. Nie je nutné chodiť každý mesiac do salónu. Pre dobre upravený vzhľad, hygienická manikúra je dostatočná, nechty sú zdravé a je tu číry alebo nahý povlak.

 • Veľkou chybou moderných dievčat je, že musíte vynaložiť neuveriteľné množstvo na profesionálnu kozmetiku na vlasy. Dobre upravené vlasy vždy začínajú denným umývaním a pravidelným odstraňovaním delených koncov. Krásne vlasy sa dajú ľahko dosiahnuť aj pomocou rôznych masiek pripravených doma.

Starostlivosť o vlasy je základom dobre upraveného obrazu

.
 • Mastná pleť tváre môže pokaziť svoj vzhľad zradným leskom. Moderný trh kozmetiky našťastie ponúka širokú škálu absorpčných a matovacích látok.

 • Dokonca aj najkrajší make-up sa nepodarí, ak stav pier zostane na veľmi dobrej úrovni. Ak chcete vyzerať dobre upravený bez výdavkov na ženu v každom veku pomôže balzam na pery a ceruzku prirodzenej farby. Povedzme nie suchu, prasklinám a rozmazanému obrysu, ktorý je často viditeľný u žien po 35 rokoch.

Zaujímavé : Módne farby rúže: odtiene, trendy

 • Keď hovoríte, všetci sa nielen pozerajú na vaše pery, ale aj na zuby. Z nejakého dôvodu na to mnohí ľudia zabúdajúaby boli v dokonalom stave. Aj keď nemáte veľa peňazí, môžete si čistiť zuby bieliacou zubnou pastou, včas navštíviť zubára a pravidelne vykonávať profesionálne čistenie.

Zdravé zuby sú kľúčom k atraktívnemu úsmevu

Zaujímavé : Módne farby rúže: odtiene, trendy

 • Pokiaľ ide o make-up, najdrahšie sú prírodné make-up a červená rúž. Samozrejme, že v čele rohu bude vždy dobre upravený, dokonca aj koža a vlhké pery.

Moderné dievčatá často radi kopírujú obrazy iných ľudí a toto je ich pochybná dekorácia. Môžete si vziať príklad z hviezdnych krás na fotografiách , ktorí zručne zdôrazňujú svoje silné stránky a profesionálne skryjú nedostatky. Váš obraz a štýl by však mali byť individuálne.


Ako vyzerať reprezentatívne

Možno budete prekvapení, ale dokonalý vzhľad dievčaťa závisí od jej postoja k vlastnej osobe. Na začiatku je vždy láska k sebe. Ak sa rešpektujete, oceňujete a zbožňujete, vyžarujete vnútornú energiu a krásu v najlepšom zmysle slova.

Dôvera a sebadôvera sú kľúčom k príťažlivosti

Spustite cestu k najlepšej verzii seba pomocou práce na reči. To, čo poviete, vás bude formovať dojmom. Pretrvávajúcou, ale opodstatnenou prácou je zbaviť sa parazitických slov a nečestného jazyka. Odporúčame tiež povedať menej negativity - to je pre každého málo zaujímavé,okrem vašej rodiny. Okrem toho sa v očiach životného prostredia stanete depresívnou osobou, s ktorou je ťažké udržať konverzáciu.

Dokonca aj väčšina módnych a nákladných topánok bude vyzerať hrozne, keď čelia realite počasia. Preto každému dievčaťu odporúčame raz za niekoľko sezón utrácať peniaze za dobrý sprej na topánky, ktorý odpudzuje nečistoty a vodu.

Zaujímavé : Obuv 2019: novinky a trendy

Ideálny obraz sa vždy okamžite zmení na poruchu, ak je spodná bielizeň hádaná spodná bielizeň. Ďaleko od toho, že je sexy, keď je farba bielizne, popruhov a švov viditeľná. Našťastie teraz môžete ľahko nájsť bezšvíkové a telesné súpravy.

Zaujímavé : Krásne a elegantné blúzky pre rok 2018: novinky na fotografii

Zameranie na skriňu

 • Štítky, ktoré sú viditeľné pod oblečením, musia byť okamžite po odrezaní odrezané. Zapamätajte si alebo si zapíšte pravidlá starostlivosti o vec - je to lepšie, ako keď hľadáte lacné vždy.
 • Prirodzené farby v odevoch sa považujú za "najdrahšie" kvety. Vyberte si pokojné odtiene v béžovej a hnedej farbe. Paleta drahokamov je tiež luxusná a reprezentatívna - je smaragdová, vínová a malachitová.
 • Vykonajte audit svojho šatníka na veciach, ktoré stratili svoj atraktívny vzhľad. Neváhajte a pošlite svoje oblečenie s cievkami, potiahnutím, vyblednutými farbami apretiahnuté oblasti. Odporúčame tiež nenosiť takéto oblečenie aj doma.

Hľadám drahý je dokonalý

Milujte sa vždy a buďte krásni bez ohľadu na miesto.

 • Nevyvíjajte trendy. Áno, v trende sa dnes objavujú výtlačky zvierat, nie je však vôbec skutočnosťou, že budú relevantné v niekoľkých sezónach. Preto s obmedzeným rozpočtom je najpraktickejším riešením investovať do vysoko kvalitných vecí klasického štýlu. Toto odporúčanie je relevantné vo veku 20 a po 40 rokoch.

Nie je potrebné naháňať trendy, klasiky sú vždy v móde

.
 • Je skvelé, ak vo vašom šatníku je miesto pre veci s jedinečným dizajnom. Môže to byť aj vintage oblečenie. V každom prípade vám exkluzívny doplní chuť a bude vyzerať, ako keby do neho investovala značnú sumu.

Pridajte do skrine skrútenie

 • Je rozumné vynaložiť 80% rozpočtu na rozpočet na nákup základných vecí vo vašom obľúbenom štýle, ktoré vyzerajú dokonale dobre. Ľahko sa navzájom kombinujú, budú mať vysokú kvalitu a zabudnete na problém „Nemám čo nosiť“.

Základná skriňa

Zaujímavé : Kapsulárna šatníková skriňa na jeseň 2018

Známky veci, ktorá vyzerá draho

Venujte pozornosť! Nehovoríme o veciach, ktoré stoja za skvelé peniaze. Hovoríme o oblečení, ktoré majstrovsky vytvára podobný dojem.

 • Látka je dôležitá. Kvalitná priadza s prímesou vlny, bavlny, hodvábu a ľanu vždy vyzerá reprezentatívne. Malé percento prídavku syntetických látok je možné, ale len tak, že vec má svoj tvar dokonale. Prírodné látky a vysokokvalitná viskóza budú vždy praktickou investíciou do drahého šatníka.

Kvalitné tkaniny sú kľúčom k elegantnému obrazu

 • Zakrivené stehy a zle zašité kovania nie sú povolené. Najlepšie zo všetkého je, že vyzerá ako tajný zips a prísne gombíky.

Oblečenie s tajným uzáverom

 • Lepšia je jedna vec, ktorá sa dokonale hodí na číslo ako 10, ktoré sa vyznačuje bezchybným prispôsobením. Môžete si dovoliť služby štúdia, aby sa niektoré veci vaše najlepšie dekorácie. Nech sú takéto veci trochu, ale pri zostavovaní reprezentatívnej skrine - menej bude znamenať lepšie.

Oblečenie, ktoré dokonale zapadá

Ako vidíte, môžete vyzerať drahé a dobre udržiavané bez dodatočných nákladov. Hlavná vec je milovať seba a svoje telo, dopriať si domácu starostlivosť a zodpovedne zaobchádzať so šatníkom. Nechajte svoje sebavedomie, dobré mravy, elegantný vzhľad a klasické veci stať sa vizitkou. Byť moderná dáma nie je veľmi ťažké, ale také pekné!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené04.11.2018Štítky: