Obchodné šaty pre ženy 2019

V roku 2019 sa obchodný štýl oblečenia pre ženy objavil v najoriginálnejších a najvýraznejších módnych variantoch. Dokonca aj prísne kancelárske oblečenie už dávno prestalo byť spojené len s najklasickejšou možnosťou - biely vrch, čierne dno. V tejto sezóne vám predstavíme veľmi štýlové a módne riešenia dizajnérov.


Výber funkcií a obchodné odevy

Dynamický rozvoj podnikateľského štýlu ho neoslobodzuje od pravidiel a obmedzení. Pozrime sa na niektoré body, ktoré je potrebné zvážiť pri výbere oblečenia v tomto štýle.

 • Výber podľa obrázku.Obchodné oblečenie by malo sedieť na vás ako ihla. Štíhle šťastné ženy s proporčnou postavou na ramene, akékoľvek možnosti obchodného oblečenia. Presný a dohľad (to bude mať za následok krehkosť a ženskosť).

Pre obézne ženy sú vhodné tmavšie sýte farby, najmä s vertikálne tlač (napríklad a pásik. Blúzky a košele sú najlepšie nosiť nohavice. Ale veci sú tesné a pri akejkoľvek priečnej tlači je najlepšie sa vyhnúť. Môžete tiež použiť špeciálne korekčné spodné prádlo.

 • Vzhľadom na závažnosť kód - kód . Hoci dizajnéri sa aktívne snažia vyhladiť nejakú stuhnutosť prísnychkancelársky štýl, zameranie nielen na trend oblečenie. A predovšetkým na vašom pracovnom šaty - kód. Niektoré farby a detaily môžu byť jednoducho mimo miesta.

Napríklad aj diskrétna výzdoba s kameňmi nebude fungovať pre pracujúcu ženu štátnej služby, Ale pre redaktora módneho časopisu - presne tak. Ak pravidlá pre vzhľad nie sú tak prísne, aby sa vaše podnikanie štýl rôznorodý. Tam bude miesto pre klasické aj uvoľnenejšie verzie - experimentujte s vašimi a obrázkami.

Ak - kód odevu je veľmi prísny a napríklad len víta čiernobiele sfarbenie oblečenia s, hra s textúrami a štýlom. Nie je potrebné uchýliť sa len k kostýmom a bavlnenej látke. Môže to byť šifón, satén a dokonca zamat. Okrem toho sa môžete vždy uchýliť k aspoň malej a nie príliš nápadnej asymetrii.

 • Žiadne volacie prvky.Toto sa vzťahuje na príliš vysoké rezy na sukni, strihy na hrudi, otvorené brucho. Obchodné obrázky to neakceptujú. Pozrite sa na ďalšie originálne rezané prvky, ako sú rukávy. Alebo asi m šaty s metrickým lemom. Nebudú priťahovať menej pozornosti, ale nevyzerajú tak chytľavo.

 • Kvalitné tkaniny a iné detaily obrazu.Zapdôležité rokovania alebo obchodné rokovania je váš obraz bude základom prvého dojmu. A potom sa budú brať do úvahy len profesionálne kvality. Venujte pozornosť každému detailu obrazu - najmä kvalitnému materiálu, strihu. Je lepšie mať jeden dobrý oblek vo Vašom vlastnom m šatníku, ako pár, ktorí nie sú veľmi dobrí.

Módne trendy

V tejto sezóne módni návrhári ponúkli pre túto kategóriu mnoho nových riešení oblečenie. V 2019, obchodný štýl pre ženy víta zaujímavé detaily, originálne štýly a farby na fotografií. ]predstavíme vám najviac možností sledovania. V našom výbere je miesto pre klasický štýl.

Uvažujme o najaktuálnejších farbách - v kľudných a výraznejších farbách. Čierna, biela, sivá, hnedá a tmavo modrá sú zaslúžene nazývané večné klasiky. V tejto sezóne je tiež veľmi populárny všetky odtiene metalu - dávajte pozor na kovové sivé.

Veľmi jemné obrázky vytvoria pastelové farby. Obzvlášť populárne v týchto farbách sú obleky pre sezónu jar /summer. Napríklad, béžová, krém, bledoružová alebo žltá. Alebo pekne vyzerajúca pistáciová farba.

Pre štýl Podnikanie príležitostné , svetlé farby sú tiež vynikajúce. Hlavná farba tohto roku sa nazýva korál a všetky jeho odtiene. Aj v trende sú fialové, vínové, kobaltovej modrej a smaragdovo zelenej. Nezabúdajte však, že obchodná móda víta kombináciu maximálne 3 - 4 farieb.

Je tiež vhodné použiť výtlačkov - niektoré trendy trendov dokonale zapadnú do podnikateľského štýlu. Napríklad rôzne typy buniek. A absolútne v akejkoľvek farebnej schéme. Okrem toho v je trend kombináciou rôznych typov buniek (vo veľkosti a rovnomernej farbe) v jednom výrobku.

Zaujímavé:Móda - leto 2019: hlavné trendy

Najobľúbenejšie varianty károvaných výtlačkov - princ z Walesu,​​(189 a) berberry, husia noha.

Pás je tiež považovaný za základ obchodného štýlu - av tejto sezóne tlač obsadila čestné miesto medzi trendmi. Ide o presne zvislé pruhy. Hladké čiary akejkoľvek šírky a hrúbky dávajú obraz určitej kancelárskej náročnosti. Okrem toho vizuálne nakreslia obrázok a urobia ho štíhlejším.

Z variácií dekorácií sú vítané svetlé vložky na oblečenie - kontrastné farby a textúry. m Existujú obojky, manžety a iné prvky rezu. Vítané sú aj neštandardné tlačidlá a nie príliš veľké vrecká. Prípustné sú malé volánky.

Trendové oblečenie pre obchodné snímky

Obchodný štýl oblečenie pre ženy viac a viac oslobodenie je. V 2019 v módnych módnych týždňoch, každodenný úrad , dokonca doplnený čipkou a tučným písmom ) oblečenie v sieti. A niektorí návrhári navrhli pre podnikateľku krik leopardí farby. Ale v tejto kompilácii zvážime nie príliš vzdorujúce, ale módne verzie takéhoto oblečenia:

 • Klasický oblekby mal byť v každej obchodnej dáme aspoň v jednej kópii. Existuje niekoľko mužských modelov s masívnymi ramenami v trende. Tieto ramená sú navyše doplnené orezaným rezom.

Elegantné oblečenie

Zaujímavé:Dámske kostýmy 2019: módne trendy

Alebo pozor na plášť v plnom štýle nadrozmerný. He o pravidle módy dohľad - zúžené dno sa kombinuje s horným okrajom a naopak.

Ak sa vám páčia tesnejšie modely, pozrite sa na obleky s asymom m s tradičnými basky. Vyrobené na zápach, táto Basque dĺžka n e e s jedným nd strany. Mimochodom, trendové obleky so šortkami sú tiež v trende. Od krátkych voľných modelov až po slinky bicykle takmer do kolena.

 • Kožená bunda.Kto rozhodol, že koža je nevhodná pre obchodnú dámu? Koža legíny je možná, ale rovný strih bundy bude veľmi účinným doplnkom k obrazu. Okrem toho sú všetky výrobky z kože triumfálne vrátené na pódiá v tejto sezóne.

Zaujímavá možnosť pre firemný obrázok

 • Bunda s rozšírenými rukávmiide perfektne s nohavicami s priamym uložením. Niektoré z nich nejasne pripomínajú čiapku . Takéto bundy sa zvyčajne vyrábajú v prevedení a rukávy sa pridávajú k obrazu ľahkosti a milosti.

 • Orezané nohavice so šípkami. Sú ideálne na teplé obdobia, sotva vystavujú členok ich majiteľa. Klasická dĺžka - do stredu teliat (dĺžka 7/8). Mimoriadne dôležité sú také mody l a priame rezy.

Mal by si byťduše viac rozšírené možnosti, dávajte pozor na culottes - niečo medzi veľmi široké nohavice a sukne. Sú dokonale kombinované s blúzkami, blejzrami, svetelnými viečkami.

 • Nadmerné nohavicepodľa typu paláca (rozšíreného z bedra). Vyzerajú oveľa elegantnejšie ako zúžené modely a tiež zdôrazňujú ženskosť siluety. Kombinácia s pätou môže predĺžiť nohy do nekonečna.

 • Naplnené sukne,ideálne ide do obchodného štýlu. Takéto modely budú vyhovovať pre mladých dievčat, ktorí chcú pridať svoj obraz romantiku. Doplňte túto sukňu s prísne vybavenou bundou a ihlovými topánkami. Najvhodnejšia dĺžka - midi.

 • Kombinovaná kombinéza s klasickými nohavicami- veľmi štýlová a módna voľba. Takéto modely sú doplnené skôr uzavretým vrcholom semi-susednej siluety. Otvorené sú len ruky. Pod týmito kombinézami je päta povinná.

 • Bundy na šatyzostali populárne už niekoľko sezón. Vizuálne koriguje tvar a skrýva nedostatky. Varianty asymetrie sú veľmi relevantné, napríklad jedna časť zápachu môže byť dlhšia ako druhá.

 • Šaty na šaty - elegantný, ale zároveň veľmi zmyselný. Zvyčajne bez rukávov a opotrebovaných pod plášťom. Môže byť veľmi stručný - bez dekoru, s jednoduchým strihom. Môže byť doplnený elegantným kontrastným pásom.

Zaujímavé:Puzdro na šaty: Štýlové novinky

 • Ľahké blúzky s lukom.Áno, luk sa vracia k trendom a môže byť umiestnený tak, ako sa vám páči - na hrudi, ramene, páse. Okrem toho existujú v tomto trende pomerne veľké odchýlky.

 • Baskická blúzkaje schopná doslova nakresliť pas a vytvoriť siluetu podobnú presýpacím hodinám. Obzvlášť populárna variácia sa stala modelmi so širokým pásom (do 10 cm).

Pokiaľ ide o obuv, štýl 2019 v oblasti obuvi stále víta klasické uzavreté topánky - priemerne alebo vysoko podpätky. Vhodné aj pre oxford, mokasíny, členkové topánky alebo topánky s podpätkami - v závislosti od sezóny.

Pridali sme, že taký štýl potrebuje lakonické dekorácie a bijoux.

Aká novinka sa objaví vo vašom šatníku?

Zobraziť výsledky

Nahrávam ...
\ t

Ako dodatočného štýlového príslušenstva môžete viazať hodvábnu šatku okolo krku. Môžu dokonca urobiť niečo ako kravatu, ako je uvedené na pódiu vyzerá z Chanel.

No, samozrejme, vyberte si kabelku, ktorá vyhovuje tomuto štýlu a bude obsahovať kancelárske dokumenty, dokumenty a tak ďalej. Venujte pozornosť napríklad módnej taške . Fotografie trend obrázky v našej zbierke vás určite inšpirujú nápadmi na vytvorenie vlastného individuálneho štýlu v obchodnom formáte.

Dúfame, že vás môžeme presvedčiť, že obchodné oblečenie nie je nevyhnutne nudné a rovnakého typu. V ňom nie sú o nič menej zaujímavé a originálne veci ako v menej prísnych štýloch. V nadväznosti na hlavné trendy oblečenia obchodného štýlu pre ženy v roku 2019 budete vyzerať luxusne a reprezentatívne.Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Publikované15.3.2019Štítky: