Zrážky pre vlnité vlasy

Zozbierali sme hodnotenie najmodernejších a najžiadanejších ženských zrážok pre vlnité vlasy. Táto štruktúra vlasov si vyžaduje osobitný prístup, a ak sa rozhodnete s veľkou zodpovednosťou k výberu účesov, vlasy sľubujú potešenie s poslušnosťou a krásou. Kto vie, možno po prečítaní tohto článku sa rozhodnete pre pozitívne a radikálne zmeny vzhľadu?


Aký typ vlasov máte na mysli?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Zaujímavé : Zrážky pre stredné vlasy s ofinou

Vlastnosti vlnitých vlasov

Majitelia vlnitých vlasov sú veľmi šťastné dievčatá, hoci nie sú vždy spokojní s týmto prírodným bohatstvom. Samozrejme, takáto konštrukcia sa nevyznačuje dokonalou poslušnosťou, ale jej krása a objem sú v nadmorskej výške.

Hlavný rozdiel oproti rovným vlasom je v tvare vlasového folikulu, ktorý je naklonený v pokožke hlavy. Kučeranie však nie je také pevné ako kučeravé vlasy. Je skôr hladšia a mäkšia.

Štruktúra zvlnených vlasov je voľná, čo vedie k nadýchaniu, krehkosti a suchosti. Našťastie pre všetky dievčatá, kaderníci už dlho pochopili, že potlačenie vzpurných vlasov možno dosiahnuť pomocou dobre zvoleného účesu. O tom vám povieme.

Zaujímavé : Krátke zrážky pre objem vlasov

Kritériá úspechuzrážky

Dokonalý strih vlasov bude spĺňať tieto kritériá:

 • odstupňovanie;
 • vrstvenie;
 • dlhé rany do strany alebo žiadne;
 • objem v oblasti koruny alebo zátylku.

Hlavné tabu pre vlnité kučery

Bohužiaľ, takéto chyby medzi vlastníkmi vlnitých vlasov nie sú vôbec nezvyčajné. Náš tím však preberá misiu zachrániť čitateľov pred týmito poruchami. Zapamätajte si tieto kontraindikácie pre vlnité pramene a zvážte ich pri výbere perfektný účes.

Úspešný účes pre vlnité vlasy

 • Krátke účesy sú zlou myšlienkou na tenké vlasy s nadmernou chuťou. Tiež nie sú vhodné pre dievčatá, ktorých pramene sa správajú nepredvídateľne pri akejkoľvek vlhkosti.
 • Rana s vlnitou štruktúrou bude zlý nápad, ak máte veľmi tenké obočie a široký alebo dlhý nos. V tomto prípade sa vytvorí jasné zameranie na tieto funkcie.
 • V žiadnom prípade by ste nemali umývať vlasy po umytí. Je to istý spôsob, ako ich dostať krehké a vypadnúť.
 • Denné umývanie hlavy bude nežiaduce kvôli suchosti hrotov.
 • Po umytí entuziazmom si vlasy neotierajte uterákom - to je robí slabými a krehkými. Bolo by lepšie zabaliť hlavu uterákom a čakať, kým vlasy prirodzene nevyschnú.

Krátke vlasy narezané na vlnité vlasy

 • Ak chcete dosiahnuť pružnejšie kučery, často nepoužívajte curling. dobrýalternatívou môžu byť natáčky.
 • Zvlnené vlasy majú jemnú štruktúru, takže pri takýchto vlasoch by sa nemalo ignorovať používanie poľa na balzamovanie.
 • Vo viacúrovňových zrážkach kaderníci neodporúčajú strihať vrchnú vrstvu veľmi krátko.
 • Filirovka na celej dĺžke jednoducho nejde vlnité vlasy do prospechu - po takýchto manipuláciách, to bude ešte viac našuchorený.
 • Kratšie alebo rovné rany nie sú vhodné pre vlnité vlasy kvôli zložitosti denného štýlu.

Zaujímavé : Debut na účesoch so stredne dlhými vlasmi

Bob

Výhodou najobľúbenejšej verzie fazule s dlhými prameňmi až po úroveň brady a krátkym zátylkom je, že sa zmestí takmer všetko. Kombinácia s vlnitými vlasmi ju robí ešte očarujúcejšou a ženskejšou.

Štýlovníci často odporúčajú dievčatám bobov, ktorí si chcú prispôsobiť svoj vzhľad. Tento účes zvláda úlohu na "5+".

 • Pre dievčatá s pretiahnutou tvárou je bob s dlhým treskom a úrovňou vlasov až po bradu perfektný ako na fotografii.
 • Pre majiteľov štvorcovej alebo okrúhlej tváre je najlepšou voľbou bob s predĺženými prednými kučeravými vlasmi až po plecia. Takáto recepcia kaderníka prispieva k vizuálnemu predlžovaniu tvaru tváre a spestreniu jej vlastností.
 • Ak ste plachý z vysokého alebo širokého čela, šikmé alebo dlhé prúžky na fazuľu pomôžu skryť túto funkciu.
 • AsymetriaBočné - štýlový spôsob nastavenia uhlovej tváre.

Štýlový ostrihaný účes

Kare

Karta je skutočným nálezom pre vlnité a zároveň tenké vlasy. Striktne definovaná línia strihu zaručuje vizuálnu hustotu a objem. Tiež odporúčame vybrať si dievčatá s trojuholníkovým tvarom tváre.

Štyri z druhov sú vždy obzvlášť uprednostňovaní v oblasti módy a sezóna 2019-2019 nie je výnimkou. Tento účes vyzerá štýlovo a elegantne, a najatraktívnejšie verzia sa ukazuje presne na vlnité kučery. To vytvára prirodzený pompézny a zvodný objem.

Mnoho dievčat rád spája námestie a rany. Avšak, nie každá verzia bude dobrý nápad pre vlnité kučery. Univerzálne možnosti sú považované za dlhé šikmé alebo dlhé skôr tenké rany. Ak hladké vlny chváli na vlasy, môžete vystrihnúť oblúkovité verziu rany.

Dôležitý bod! Dievčatá s tvrdými vlnami by si mali niekoľkokrát rozmyslieť, než sa rozhodnú na námestí. Faktom je, že s touto štruktúrou existuje riziko, že vlasy budú mať podivný trojuholníkový tvar.

Kaskáda

Ak chcete skrotiť svoje kučery krásnym účesom, premýšľajte o kaskáde. Stylisti odporúčajú predovšetkým majiteľom ťažkých kučier, ktoré potrebujú dať tvar a vzdušnosť.

Je pozoruhodné, že kaskáda by bola skvelým nápadom na vlasy s akoukoľvekstupeň vlnitosti. Tiež účes je pre dievčatá s akýmkoľvek tvarom tváre. Je to vďaka svojej všestrannosti kaskády zahrnuté v rebríčku najviac módne účesy od sezóny do sezóny.

Rebrík

Ak hľadáte dokonalý účes na vlnité vlasy bez účesu, potom ho s najväčšou pravdepodobnosťou nájdete teraz. Predstavujeme vám slávny rebrík - viacúrovňový strih, ktorý dokonale drží požadovaný tvar.

Charakteristickou črtou rebríka sú kroky vlasov rôznych dĺžok. Tento efekt vždy prináša ženskosť a jemnosť každému obrazu. Okrem toho je to účinný spôsob úpravy kontúr tváre. Človek má len vytvoriť dlhé kroky v tvári a štvorcový alebo kruhový tvar je blízko referenčného oválu. Ak máte veľké pevné kučery, budete tiež potrebovať ostrihať s dlhými krokmi.

Upozornenie! Na vlnitých krokoch je rebrík bez rán považovaný za najúspešnejší. Ale ak vám táto možnosť nevyhovuje, vystrihnite dlhý tresk a položte ho na dve strany, čím vytvoríte prvý krok vlasov.

Zaujímavé : Dámsky účes The Ladder

Strih a účes v závislosti od typu tváre

Bezchybný denný vzhľad je zaručený, ak viete o hlavných zásadách strihania a tvarovania v závislosti od tvaru tváre.

 • Vlastníci oválnej tváre odporúčame experimentovať s asymetriou a symetriou v stylingu a strihaní.Pre ženy nad 40 rokov sú voľné dlhé vlasy nežiaduce - zvyčajne pridáva vek.
 • Štvorcový tvar tváre potrebuje jemnú úpravu a bob alebo odstupňované námestie má vynikajúcu prácu. Ale čo presne by sa malo vyhnúť, je jasná symetria a rany.
 • Pre dievčatá s okrúhlymi tvárami je lepšie vybrať si účesy a štýl s objemom v oblasti koruny. Dokonale šikmé a predĺžené ofiny okrem strihu vlasov. Naproti tomu sú roztrhané alebo rovné rany kontraindikované.
 • Ak chcete opraviť trojuholníkový tvar, stačí vybrať bočné delenie a posunúť dôraz na jednu stranu.
 • Šikmé rany alebo asymetria pomôžu pri vizuálnom predĺžení celej tváre.

Pravidlá pre zvlnenú starostlivosť o vlasy

Zvlnené kudrlinky vyžadujú viac pozornosti ako priamo. Ale je tu aj dobrá správa: v takejto starostlivosti nie je problém.

 • Silikón v zložení šampónu - hlavný nepriateľ vlnitých vlasov. Lepšie si vyberte v prospech špeciálnych nástrojov pre kučeravé vlasy.
 • Hrebeň stredne dlhé vlasy z hrotov a krátke pramene z koreňov. Najvhodnejší hrebeň bude vyrobený z dreva a so vzácnymi zubami.
 • Niekoľkokrát týždenne si doprajte vlasom výživné masky.
 • Po každom šamponovaní namažte špičky kučier esenciálnym olejom.

Vyberte si v našej fotogalérii výber nových výrobkov medzi účesmi pre vlnité vlasy, ktoré zdôrazňujú vašu individualitu, krásu a vlastnéstyle. Prajeme Vám najúspešnejšie zmeny!


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané12/03/2018Štítky: