Tweed sukne: s tým, čo nosiť v roku 2019

Tweed sukne sú stelesnením štýlu, elegancie a bezchybného vkusu, preto považujeme za našu povinnosť povedať čitateľom, čo si s touto módnou vecou oblečú. Pripravený na inšpiráciu?


Hodnotenie najmodernejších štýlov

 • Vaše krédo je štýlové obrazy, v ktorých je nemožné bez povšimnutia? Potom bude vaša šatníková skriňa presne v novej sezóne nekompletná bez mini tvorovej sukne. Zázračne kombinuje sexualitu a konzervativizmus a vyzerá veľmi cool.

 • Midi je rizikový faktor, ak kombinujete túto sukňu so zastaranými a nudnými vecami. Odporúčame buď doplniť takúto spodnú časť o netriviálny vrch, alebo vybrať zaujímavú farbu pre túto sukňu.

 • Víťaznou výhrou pre každú príležitosť je štýl ceruzky, ktorý je tiež v trende.

 • Sukňa A-line, ktorá je nádherná v mini dĺžke, nestráca svoj význam.

 • Úspech novej sezóny je sukňa s vôňou alebo asymetrickou dĺžkou. S takýmito štýlmi nebude váš vzhľad nikdy nudný a bez chuti!

 • Tvídová sukňa s vysokým pásom je super vec, pretože vás robí vyššími, nohy sú dlhšie, vaša postava je štíhlejšia a vaša nálada je lepšia.

 • Štýl roka každá dievčina sa zmení na elegantnú a štýlovú dámu a stane sa vrcholom luku.

Máte tvídovú sukňu?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Zamerajte sa na detaily! Podľa týchto značiek môžete ľahko vypočítať najaktuálnejší model:

 • gombíky;
 • strapce;
 • kontrola buniek;
 • farbenie la plaid;
 • asymetria;
 • patchwork;
 • prepadne na dne;
 • nie matné farby.

Je potrebné zaslúžiť si tvídovú sukňu must- má novú sezónu. Táto úžasná textúra nie je vrásčitá, ľahká starostlivosť, všestranná v kombináciách a tiež schopná stať sa štýlovým akcentom akéhokoľvek obrazu.

Zaujímavé : Rok sukne: fotografia štýlových obrázkov

Kancelárske luky

Súhlasím s tým, že tvídová sukňa nevyhnutne spôsobuje spojenie s obrazmi v duchu Chanela, čo naznačuje ušľachtilú eleganciu, eleganciu a zdržanlivosť. Čo potrebujete pre kancelárske obrázky!

Idea č. 1

Ste ohromení otupením a nudou svojho pracovného šatníka? Potom nasledujte náš jednoduchý plán:

 • odhodené stereotypy;
 • vykonať audit vecí, v ktorých sa nachádzate v práci;
 • bez kvapky ľútosti sa rozlúčte s oblečením, ktoré nespôsobuje pozitívne emócie;
 • ísť nakupovať pri hľadaní vecí, ktoré zdôrazňujú vašu individualitu a zvýšiť sebavedomie.

Dámske tvary Tweed Tweed

Napríklad ľahká tvídová sukňa v duete s plášťom a romantickou blúzkou bude najlepšie zdôrazňovať vašeženskosť a elegancia. Obraz je diskrétny, ale ďaleko od nudného!

Idea č. 2

Tvídová čierna sukňa je klasické riešenie, ktoré je navrhnuté tak, aby bolo vaše pracovné oblečenie zaujímavejšie. V kombinácii s bielou košeľou alebo blúzkou je nemožné urobiť chybu, a to vám môže pomôcť, kedykoľvek budete potrebovať zostaviť praktický a módny luk v priebehu niekoľkých sekúnd.

Idea č. 3

Tvídová sukňa môže ušetriť nudu a pridať chuť každému obrazu. Napríklad, čo by mohlo byť jednoduchšie ako kombinácia bielej košele, čierneho svetre a hnedého kabátu? Ale stojí za to nahradiť obvyklé sukne s tvídový šedý model v ňom, a obraz sa stáva rafinovanejšie a štýlové.

Štýlový každodenný život

Týchto 9 snímok je dôkazom toho, že tvídová sukňa je hodná miesta vo vašom šatníku av módnych lukoch.

Idea č. 1

Zapínaná tvídová sukňa má jedinečné čaro od Chanel a jeho elegantné vtelenie. Pravé ženy módy to cítia a robia takú sukňu ich hlavnou obľúbenou. Kombinovať tento model je jednoduché. Môžete ho napríklad kombinovať s čiernym rolákom, baretom, skalami a lakonickou spojkou. Perfektná kombinácia skromnosti a elegancie!

Myšlienka číslo 2

Obľúbenou kombináciou street-stylistov v novej sezóne je tvídová sukňa + biely sveter. Topánky alebo členkové topánky sú vybrané ako topánky a spojka na reťazi hrá úlohu doplnku. Vypne sanaozaj štýlová a praktická kombinácia pre každodenný život.

Zaujímavé : Módne manšestrové sukne 2019

Idea č. 3

Môžete hrať cez duet sukňu + sveter a vybrať si vrch a spodok v tej istej palete farieb. Najodvážnejšie ženy módy si vyberú top s hlbokým výstrihom a otvoria jedno rameno. Veľmi odvážne a štýlové!

Myšlienka №4

Pokračovanie témy súčasných svetrov, odporúčame, aby ste sa neobmedzovali len na klasické štýly. Moderné možnosti s objemnými rukávmi sú teraz na vrchole popularity a navyše sú úžasné spolu s tvídovou sukňou.

Myšlienka číslo 5

A ak je tento sveter s módnymi flounces a dievča rozhodne na topánky a červený baret, potom rozhodne nebude ponechaný bez komplimentov a pozornosti.

Číslo myšlienky 6

Tweed čip je nielen v jeho štýlovej forme a praktickosti. Táto textúra sa môže pochváliť aj univerzálnosťou, pretože nemá ani vekové ani štylistické obmedzenia. Môžete ľahko kombinovať takú sukňu s teniskami, biele tričko s nápisom (Masthev sezóny!) A denim.

Idea č. 7

Je potrebné zbierať pohodlný a zároveň štýlový luk na aktívny deň? Potom skúste nosiť šedý alebo biely sveter a čiernu koženú bundu do tvídovej sukne. Je to praktické? Áno! Móde? To si píš!

Idea č. 8

Osviežte každý deňmôže ľahko štýlové luky. Dôrazne odporúčame mať rolák v šatníku minimálne 2 farby: univerzálna biela alebo čierna a svetlá. Ak dávate prednosť červenej rolák, bude to dôvod, prečo vytvoriť taký moderný luk s ľahkou sukňou a bielym plášťom. Elegantné spojkové vrecko v rolničkovej farbe urobí takýto outfit kompletným.

Idea č. 9

Kombinácia šedej sukne a béžového roláka vyzerá perfektne, súhlasíte? V takomto luku sa perfektne hodia topánky a kabelka na retiazke. Po zozbieraní podobného štýlového obrazu môžete ísť kamkoľvek: do kina, stretnúť sa s priateľmi alebo na rande.

Zaujímavé! Topánky môžete nahradiť topánkami s dlhými tonálnymi gamaše. To nielenže vyzerá štýlovo, ale aj vďaka tomu, že nohy sú vizuálne štíhlejšie a dlhšie.

Zaujímavé : Módne sukne 2019: novinky, trendy

Ružový tvíd

Najobľúbenejším je ružový tvíd. Je schopný udržať si romantickú náladu, bez ktorej je stretnutie jari jednoducho nemysliteľné. Ponúkame Vám, aby ste sa inšpirovali výberom lukov s takou sukňou a bez zaváhania, kopírovania a požičiavania najlepších nápadov!

Číslo myšlienky 1

Obraz s romantickou náladou vyžaduje osobitnú pozornosť detailom. Ružová tvídová sukňa sa dá ľahko kombinovať s ľahkým tenkým tričkom. Nie je potrebné zvoliť si jednofarebný model - veľmi užitočná bude aj veľká kvetinová alebo abstraktná tlač. Ako vrchole môžete uprednostniť ružovúkožená bunda, a na nohách na elegantné sandále na päte. Taška v pastelovej palete sa tiež dokonale zmestí do tohto atmosférického luku.

Idea číslo 2

Nahradením košeľa bielym rolákom a koženou bundou klasickým plášťom výrazne zvýšite stupeň elegancie a zdržanlivosti hotového luku. Tento komplet dokonale zapadá do rafinovaného perlového náhrdelníka.

Idea č. 3

Máte pripravenosť číslo jedna na odvážne a neviazané kombinácie? Potom si odvážne všimnite tento obrázok! Ružová sukňa v páre s pruhovaným ružovým a bielym tričkom, trenčkotom a žltým vreckom vyzerá kreatívne a sviežo.

Vyriešme to?

Krátke tvídové sukne sa môžu a mali by sa nosiť nielen v každodennom živote, ale aj na dovolenku.

Myšlienka číslo 1

Na slávnostný účel odporúčame vybrať si modely s jasnými farbami. Napríklad hlboká fialová je dokonalá. Zrieďte ju sukňou v tóne s komplexnou potlačou, lakovanými sandálmi a spojkou. Vytvoríte tak úžasnú hru textúr a odtieňov.

Číslo myšlienky 2

Máte vo svojom šatníku priesvitnú blúzku s komplexným dekorom, ktorý už čakal na svoju najlepšiu hodinu? Potom ju zamiešajte s tvídovou sukňou, ktorá zníži stupeň svieže v odvážnej blúzke. Jemný obraz sľubuje, že sa ukáže, ak vytvoríte taký luk v romantickej palete svetla.

Myšlienka číslo 3

Rozhodnuté o tvídovej červenej sukni? Výborne! Teraz máte veľapríležitosti pre neuveriteľné kombinácie počas pracovných dní a sviatkov. Napríklad krásny luk bude fungovať v kombinácii s čiernou blúzkou, čiernymi loďkami a červenou spojkou. Všetko je jednoduché a jasné, ale ako elegantné a štýlové!

Zaujímavé : S tým, čo v zime nosiť džínsovú sukňu

Dúfame, že ste našiel inšpiráciu v našej zbierke fotografií a prišli s tým, čo nosiť tvídové sukne. Táto vec je dobrá ako ohnisko lukov pri rôznych príležitostiach a bude zodpovedná za relevantnosť a jedinečnú eleganciu vašich obrázkov. Vyskúšajte to!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Publikované01/28/2019Štítky: