Zdôrazňuje červené vlasy

Zvýraznenie červených vlasov vyzerá úžasne. Šumivé odtiene červenej farby s inklúziami iných tónov prameňov urobia z červenovlasého dievčaťa ešte atraktívnejším a štýlovým. Aké odtiene si vybrať a akú techniku ​​zvýraznenia zastaviť - poďme na to spoločne.

Zrzavé dámy a nové obrazy

Aj keď príroda obdarila dievča luxusnou farbou vlasov - to nie je vždy dosť. Skôr alebo neskôr chce každý fashionista niečo zmeniť vo svojom vzhľade. Farba vlasov je najradikálnejšia zmena. Samozrejme, nikto nebude úplne prekresľovať luxusnú červenú farbu, ale nikto nepridá zvýraznenie vo forme zvýraznenia.

Prečo je načervenalý?

Dôvody môžu byť odlišné:

 • túžba po niečom novom a zaujímavom;
 • matná prírodná alebo farebná farba si vyžaduje čerstvosť a jas;
 • túžba alebo potreba zmäkčiť jas ohnivej farby;
 • dávkovanie hustoty a objemu vlasov;
 • Hľadať módne v odtieňoch 2019.

Dôležité. Vyberte si jasne červenú zdôrazňuje dievčatá s bezchybnou pleťou.

Módne odtiene červenej

\ t

Vo svetle súčasných trendov je móda nielen v červenej farbe, ale aj vo farbe vlasov. Najtypickejšie sú také farby:

 • ružové zlato (jahoda blond) - tu je možné zvýšiť teplo výslednej farby pridaním viac zlata alebo ísť do chladuružová;

 • med - teplý, bohatý odtieň svetločervenej farby;
 • meď - krásna a dúhovitá na slnku;

 • ohnivá červená - niektorí šťastní majitelia takýchto vlasov sa snažia zmäkčiť alebo zatieniť pridaním tmavého alebo svetlého odtieňa;

 • škorica - hra na slnku s jasnými svetlami;

 • tmavo červená - burgundská, bordová - môže byť na jar av lete trochu tmavá a ponurá, ale sú tu dievčatá, na ktorých vyzerá táto módna farba úžasne.

Dôležité. Keď je sfarbenie alebo prekreslenie červenej farby, stojí za to si zapamätať: pigment je skôr žieravý a silný, takže môže byť veľmi dobre, že sa ho nebude neskôr tak ľahko zbaviť.

Možnosti štýlového zvýraznenia červených vlasov

Odvolávajte sa na dobrých a skúsených remeselníkov, ktorí si môžu vybrať správnu techniku ​​a tie najideálnejšie odtiene. Až potom výsledok poteší majiteľa vlasov a spôsobí obdiv iných.

Zaujímavé:Módne farbenie pre stredné vlasy 2019

Pozri fotografie pred a po inšpirácii na experiment.

Svetlo zvýrazňujúce červené vlasy

Klasické zvýraznenie

Farbením jednotlivých prameňov v inej farbe je možné dosiahnuť ako všeobecné zosvetlenie vlasov, tak aj pridanie jasu alebo stmievanie tónu.

Zvýraznenie môže byť:

 • časté -keď sa farbia mnohé pramene a iný odtieň súťaží so základným tónom;
 • zriedkavé - ak sú vlákna inej farby zriedkavé;
 • zonálny - doslova niekoľko jasných prameňov na tvári už omladzuje ženu vo veku piatich rokov. Stačí len rozmazať rany. Alebo ísť "perie" na vrchole top prameňov.

Tradičné zvýraznenie krátkych účesov, najmä námestia, je bohatšie a jasnejšie.

Ombre

Technika natiahnutia farby, gradient - od svetla k tme alebo naopak. A nemusí to byť v tej istej palete.

Teraz sú prechody v móde:

 • od tmavočervenej po svetločervenú;
 • z prírodnej prírodnej červenej až ohnivej jasne červenej alebo fialovej;
 • z červenej na bielu (žltá).

Ombre sa najlepšie vykonáva na stredne dlhých a dlhých vlasoch - takže môžete robiť prechody hladko. Najlepšie zo všetkého je, že dievčatá zbožňujú ombra, aby sa krásne kadere a ohromiť ostatné s neuveriteľnou cibuľou.

Kalifornia zvýrazňuje červené vlasy

Jedným z najmódnejších a najobľúbenejších je dať vlasom hlavu prameňov vyblednutých na slnku. Vlasy sú maľované špeciálnou technikou, veľmi šetrnou k vlasom. Červené alebo červené vlasy, mierne "dotkol slnka", vyzerajú prirodzene a romanticky.

Zdá sa, že pramene vyhoreli na slnku

Shatush

Shatush - technika dodatočného zónového farbenia v odtieňoch blízkych prírodným.Shatush nemôže byť ani všimol na vlasy, tak opatrne majster vyberie tóny, ale na slnku vlasy hrajú tajomné modulácie.

Napríklad gaštanový kvet je vhodný na pieskové, karamelové alebo medové blond.

Balajazh

Zvýraznenie tejto techniky na rudých vlasoch s rany dáva prirodzený prechod odtieňov, dodáva vlasom hrúbku a objem. Vykonáva sa selektívne, bez jasnej štruktúry, s použitím metódy „kefovania“ a kefy. Nemá vplyv na korene.

Zaujímavé:Balajazh pre krátke vlasy

Enigmatic AirTouch

Technika spočíva v tom, že majster si vezme malý prameň a fúka vlasy cez vlasy, všetky krátke alebo tenké pramienky odlietnu a tie, ktoré zostanú s pánom v ruke, sú farebné. Hovorí sa, že po takej dlhej srsti vyzerá skvele, všestranne a objemne. Avšak, podľa nášho názoru, výsledok je veľmi podobný ostatným technikom, takže to môže byť veľmi dobre, že je to len marketingový trik.

Farbenie

Na rozdiel od tradičných melirovanie na červených vlasoch, kde sa používa jeden odtieň, tu pán vyberá dva alebo tri alebo viac. Môžu to byť podobné odtiene v tóne alebo úplne iné. Pri sfarbení, studenej a teplej farby často zasahujú, dosiahnutie ohromujúci výsledok. Farbenie sa najlepšie vykonáva na krátkych alebo stredne dlhých vlasoch a realizácia je jednoduchšia a účinok je silnejší.

Farbenie môže byť:

 • horizontálne - odtienesú umiestnené jeden pod druhým - niečo ako ombra, ak sa zdvihne z temného na svetlo;
 • vertikálne - pramene rôznych odtieňov sú vedľa seba.

Niekedy, keď vidíte ženu s luxusnými vlasmi melirovanny, nemôžete okamžite určiť, aký typ zvýraznenia bol použitý. Faktom je, že skúsení majstri niekedy kombinujú techniky, ktoré chcú dosiahnuť najlepší výsledok.

Výber farby na zvýraznenie

Farba a tón pleti, oči, typ farby dievčaťa, základný tón vlasov zohráva významnú úlohu pri výbere odtieňov. Stojí za to dôverovať v tomto obchodnom profesionáli.

Zvýraznenie

Ak chcete vlasy rozjasniť, aplikujte svetlejšie odtiene než prírodné. Môžu to byť:

 • svetlo červená, medená a koralová, ak hlavná farba je tmavo červená;
 • biela, mliečna alebo smotanová zima sa najčastejšie používa na zaznamenanie kontrastu k teplej červenej, ako zložka v komplexnej palete sfarbenia alebo pre dievčatá so studeným typom, takže červená nevyzerá príliš neprirodzene;

 • jahodová blondínka má načervenalý odtieň, ktorý diverzifikuje a obohacuje prírodnú medenú alebo hrdzavú farbu;

Strawberry Blonde

 • žltá, pšeničná, zlatá alebo karamelová blondínka je ideálna pre všetky odtiene zázvoru, hoci pre studenú bordó je vhodnejšie byť biela.

Dôležité: Pri použití svetlých alebo svetlých odtieňovpred bielením prameňov môže byť potrebné zvýraznenie.

Zvýraznenie červenej a zázvoru

Pridanie červených odtieňov k hlavnej červenej a naopak nie je nezvyčajné. Fashionistas chceli urobiť krásnu hru farieb kvôli prechodom červenej, a tiež pridať jas matnej hlavy vlasov.

A odtiene červenej sú studené a teplé, a môžete si ľahko vybrať typ dievčenskej farby.

Zaujímavé:Zvýraznenie krátkych vlasov

Tmavé zvýraznenie

Je potrebné starostlivo ošetriť stmavnutie - všetky nedokonalosti pokožky budú okamžite viditeľné. A tiež, tmavá farba môže zdôrazniť podliatiny pod očami alebo nepresné make-up, vizuálne váha obrazu. Je potrebné obrátiť sa na skúseného koloristu, aby správne umiestnil akcenty.

Mimochodom, najmä táto verzia zvýraznenia je vhodná pre dievčatá s tmavou pokožkou a hnedými očami.

Majstri si môžu vybrať tmavočervenú pre svetlé červené vlasy alebo ísť na čokoládu alebo hnedú. Čierna je tiež často populárna, pretože kombinácia červenej a čiernej je teraz v móde.

Ste pripravení zdôrazniť červené vlasy?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Dôležité. Ak plánujetemelelirovatsya na farbené červené vlasy, je potrebné obrátiť sa na odborníkov. Nezávislý postup doma môže viesť k neočakávaným dôsledkom.

Nevyberajte:

 • cool greeny a blues. Na vlasoch s teplou červenou farbou budú kombinované s ťažkosťami, škaredou tvárou. Aj keď v rovnakom čase červeno vlasy a ide oblečenie v zelenej alebo modrej farbe;
 • fialová a čierna by sa mali používať len ako doplnok k iným zaujímavostiam. V opačnom prípade bude obraz tmavý a ťažký.

Hoci je farebná kombinácia v mnohých ohľadoch relatívnou vecou a niekedy módne ženy vyzerajú skvele, dokonca porušujú nevyslovené pravidlá. Nebojte sa experimentovať.

Dúfajme, že fotografie nádherných príkladov zvýraznenia červených vlasov inšpirovali ženy k novým snímkam. Kvalitná farebná a starostlivá starostlivosť vám umožní vychutnávať si nádhernú krásu už šesť mesiacov a viac.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané24.3.2019Štítky: