Štýlové tričká: leto 2019

V roku 2019 sa žiadny ženský šatník nemôže obliekať bez módnych tričiek - stali sa neoddeliteľnou súčasťou štýlových odevov a skutočne základným prvkom oblečenia. V našom prehľade sa pozrieme na tie najmodernejšie farby, výtlačky a štýly pre túto letnú sezónu.


Rôzne materiály a stávka na kvalitu

Móda v tejto sezóne zámerne zdôrazňuje význam prírodných materiálov, najmä v lete. V tomto horúcom období, syntetické jednoducho nedovolí kožu dýchať, takže by ste mali venovať pozornosť lepším tkaninám.

Dokonca aj v cenovej kategórii rozpočtu môžete nájsť veľa modelov bavlny a ľanu, no móda sa posunula ďalej. Tričká z viskózového alebo tečúceho hodvábu sú ideálne pre kancelárske oblečenie. A modely zo semiša alebo velveteen zdôrazňujú slávnosť večerného štýlu. Pletené tenké modely sú veľmi relevantné, ktorých popularita pochádza z trendovej priesvitnosti.

Aký štýl módy?

Výber štýlu závisí od vytvoreného obrázka. Môžeme však s istotou poznamenať, že tričká voľnej siluety boli pevne stanovené v trendoch v roku 2019. Ale vhodné modely na módnych mólach sú v tejto sezóne oveľa vzácnejšie.

Najzákladnejšou možnosťou, ktorá nezanecháva trendy, je priame tričko, ktoré nemá jasnú farbu. Napríklad biele tričko s jednoduchým strihom môže úplne doplniť módny vzhľad.

V prípade štíhlych dievčat bude vynikajúcou voľbou krátke tričko, ktoré sotva vystavuje brucho. zvyčajnesú zastúpené vo voľnom širokom strihu, ktorý opticky robí pás užším. Ak chcete skryť brucho, zdvihnite dno s vysokým pásom. Mimochodom, takéto modely vytvoria trendové súbory s podlhovastým tričkom - to vytvorí viacvrstvový efekt.

Medzi trendmi sú pevne zakorenené aj nadrozmerné tričká - široké a dlhé modely. Tieto tričká dávajú skutočný komfort a pohodlie jeho majiteľa a bonus k tomu vytvorí módny efekt nedbanlivosti. Najdôležitejšou vecou nie je preháňať ho dohľadom. Plus 1-2 veľkosti budú dosť dosť. Mimochodom, takýto módny štýl tričiek dokonale koriguje tvar a je vhodný pre obézne ženy.

Niektoré extra dlhé tričká vyzerajú ako skutočné športové šaty. Takéto modely sú kombinované so zúženým dnom (džínsy, legíny), alebo dokonca nasadené ako samostatná jednotka. Táto možnosť je vhodná najmä pre vysoké a štíhle dievčatá, ktoré zvýrazňujú krásu nôh.

Zaujímavé:Módne dámske oblečenie 2019

Polokošele, ktoré k nám prišli z pánskej módy, nenechávajú trendy. Majú veľmi stručné prevedenie, doplnené len niekoľkými tlačidlami na hrudi a otočným golierom inej farby. V polokošele nenájdete módnu asymetriu, otrhanie ani množstvo aplikácií - maximálnu značku značky

Módni návrhári tiež prezentovali rôzne možnosti asymetrie a pridali k nim poznámky o originalite a sexualiteobrazmi. Tričkové modely môžu flirtovať na jednom ramene alebo hravo vyzliecť chrbát. Tiež spodná časť trička môže byť asymetrická - vpredu skrátená a predĺžená v zadnej časti.

Farby a výtlačky

Farby tričiek v roku 2019 nie sú vo svojej rozmanitosti obmedzené - módne trendy vítajú svetlé a pokojné tóny. V trende burgundskej, olivovej, koralovej, fialovej, khaki. Veľmi dôležité sú aj dvojfarebné modely - v iných farbách je možné vyrobiť rukávy, golier a spodnú časť trička.

Medzi klasickými a pastelovými farbami megapopulárnej bielej farby, ako aj svetloružovej, svetložltej, mäty, sivej. Čierna je tiež nezanecháva rad módnych trendov, ale majte na pamäti, že v lete takéto tričká priťahujú slnečné svetlo.

Zaujímavé:Módne obrazy - jar 2019

Výtlačky zvierat a kvetinové motívy sú obzvlášť významné medzi tlačami v tejto sezóne. Napríklad, Leopard škvrny, aby obraz odvážny a oko-lov. Naopak, kvetinová potlač dodá lúk nehu a krehkosť. Aj v trende puntíky a geometrické vzory. Napríklad pásik v rôznych variantoch - horizontálne, vertikálne, vo forme cikcakov.

Medzi novými výrobkami vo výtlačkoch boli identifikované umelo vyblednuté tričká - ozveny z módnej varenej džínsy v tejto sezóne. Zvlášť relevantné modely vo všetkých odtieňoch modrej a modrej.

Výhľad trendu

Na leto 2019Svetoví dizajnéri prezentovali módne dámske tričká v najoriginálnejších a najodvážnejších variantoch. Toto bolo obzvlášť evidentné v rôznorodej výzdobe:

  • Žiadosti a fotografie.Medzi nimi nájdete kresby - ovocie, sladkosti, zvieratá, riasy, perie, morské motívy, postavy z populárnych filmov alebo animovaných seriálov, ako aj portréty hviezd svetového priemyslu. Niektoré z týchto výkresov vytvárajú skutočný 3D efekt! Môžu byť vyrobené vo forme nálepky alebo vyšívané na tričko.

Tričko sa stalo skutočným umením, pretože kresby v niektorých modeloch sú plnohodnotnými maľbami. Tropická krajina, vtáky z raja - čo by mohlo byť ešte vhodnejšie pre letnú sezónu?

  • Nápisy -sú jedným z najobľúbenejších dekorov na leto. Zvyčajne sú súčasťou mládežníckeho štýlu, ktorý umožňuje ženám vyjadriť sa. Môžu to byť slogany, slogany, citáty, komické poznámky - v ruštine alebo angličtine. Relevantné sú aj etikety a mená známych značiek.

  • Priehľadné vložky . Takéto modely vytvárajú efekt módnej priesvitnosti - áno, je to reálne aj v tričkách! Medzi novinkami nájdete aj povrch zo závoja, organzy, batista. Nemenej relevantné a krajkové volánky. Vyberte si ten, ktorý sa vám páči - od úplne transparentných modelov až po menej vzdornú priehľadnosť na bruchu, krku alebo rukávoch.

  • Fringedokonale zapadá do boho štýlu aTiež módny štýl ulice. Zložité tkanie z lán, z ktorého padajú tenké rovné stuhy, sa stalo novým riešením takejto úpravy. Táto možnosť je obzvlášť obľúbená pre skrátené modely.

Alebo môže niesť čisto dekoratívnu funkciu a zostúpiť z hrudnej línie alebo ozdobiť rukávy. Okraj módneho okraja je často zdobený malými uzlami alebo korálkami.

  • Sequins- táto dekorácia nielenže zdobí spoločenské košele, ale aj bežné modely. V minulej sezóne sa objavili matné flitre - menej chytľavé a svetlé prevedenie. Ale pre tento problém ako dno, môžete si vybrať nohavice s kovovým leskom. Ultra-cool!

Niektoré modely môžu ľahko priradiť aj originálne blúzky. V našej zbierke fotografií predstavíme najmodernejšie modely - aby ste sa v lete mohli cítiť neodolateľne a sebaisto.

Čo sa oblieka - rozhodnutia v skutočnom štýle

V roku 2019, s tričkami, môžete vytvárať obrazy nielen pre módny štýl ulice, ale aj pre mnohé iné oblečenie. Aj pre tie dievčatá, ktoré absolútne nedodržiavajú športový štýl. Módny priemysel naďalej zničí akýkoľvek štylistický rámec pre módne tričká.

V tejto sezóne návrhári dôrazne odporúčajú kombinovať ich s obchodnými odevmi - obleky, šaty nohavice a sukne akéhokoľvek štýlu. To môže byť ceruzka sukne, a trend culottes. Modely sú obzvlášť dôležité pre obchodné oblečenie.biela a pastelová farba bez nadmerného dekoru.

Zaujímavé:Módne sukne 2019: novinky, trendy

Kovbojský klobúk, chudé džínsy s vysokým pásom a lemované tričko sú ideálne pre boho štýl. Pre romantické mašle kombinujte tričká so sukňou zo slnka alebo z polovice slnečnej sukne a modernú skladanú sukňu midi alebo maxi.

Veľmi módnou možnosťou je kombinovať tričká s šaty v štýle spodnej bielizne, ktoré nasledujú po módnej vrstve. Sú tiež vždy vhodné pre letné sundresses a overaly.

No, to isté klasické - tričká s džínsy, šortky akejkoľvek dĺžky, orezané nohavice. Veľmi pohodlné a pohodlné mestské snímky. Pod nadrozmernými modelmi sú kratšie šortky, ktoré vyzerajú flirty z pod tričko, perfektné. Môžete tiež vždy zastrčiť vo vnútri prednej alebo bočnej časti trička. Alebo ich naviažte do štýlového uzla.

Takže nemôžete tvrdiť, že v lete bez tričiek - ako bez rúk! Aspoň 2-3 rôznorodé modely by mali byť v arzenále každej módy. Ich rozmanitosť je pozoruhodná - s módnymi tričkami v roku 2019 môžete vytvoriť desiatky funkčných a trendových odevov.


Aké tričká sa vám páči?

Zobraziť výsledky

Nahrávam ...

Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené03/12/2019Štítky: