Módny spech na zimu 2019: fotografie nových produktov a všeobecných tipových stylistov

Medzi možnosťami pre vrchné odevy, ktoré navrhli dizajnéri na zimu v roku 2019, je mnoho neobvyklých modelov, ktoré sa pravidelne vracajú na módnu scénu zo vzdialených 70. rokov. Dnes je to kombinácia vodotesného a fúkaného vrchného náteru a pohodlnej kožušiny. Módne ženy pikhor sa ukázali v mnohých módnych prehliadkach popredných svetových dizajnérov. V podstate boli vyrobené v tradičnom štýle. To je tesný top, ktorý môže byť použitý ako pláštenka alebo bunda v mimosezóne.

Na to stačí rozopnúť prírodnú kožušinovú podšívku, ktorá môže byť upevnená zipsom alebo špeciálnym nitovaním. V zime tento model dodáva prirodzenému kožušinu alebo ovčej srsti teplo, ale zároveň je lacný a vďaka použitiu špeciálnych materiálov je oveľa ľahší. Spravidla je tradičná kožušinová podšívka pre pihory králik.

Je to ľahká a zároveň veľmi teplá kožušina, ktorá sa vyznačuje nízkymi výrobnými nákladmi a obliekaním. Ako vrchný ochranný náter sa však používa špeciálna pláštenka so vzduchotesnými vlastnosťami a nie je namočená ani v silnom daždi. To vytvára efekt vákuového obalu. Vo vnútri je udržiavaný teplý a prebytočná vlhkosť je ľahko odstrániteľná.

O tom, ako by sa mali štýlové a módne samice pikhorské vybrať na zimu v roku 2019, poďme hovoriť o tomto materiáli. Medzitým Vám ponúkame možnosť pozrieť sa na inováciu dizajnu na fotografii:

Štýlový ženský pikhor s kapucňou a bez kapucne (s fotografiou)

Moderný štýlmóda ulice je demokratická v kombinácii s komfortom ponožiek všetkých vecí. tj všetko by malo byť čo najpohodlnejšie a relatívne jednoduché. A čo by mohlo byť jednoduchšie ako elementárne vrstvenie a teplejšie ako prírodná kožušina? Štýlové ženy pre rok 2019 sú k dispozícii v širokej škále modelov. Dĺžka týchto štýlov si zaslúži osobitnú pozornosť - môže sa líšiť od stredu kolena až po pás. Áno, nie je divu.

Módne čiapky s kapucňou a dĺžkou do pása sa stanú obľúbeným vrchným oblečením pre mladé dievčatá. To ide dobre s akýmkoľvek druhom džínsy, nohavice alebo sukne. Ale pre staršie ženy a vážnejšie, môžete ponúknuť štýly s dĺžkou do polovice stehna. Umožňujú vám vytvoriť si na svojej základni množstvo každodenných lukov.

Aliexpress.com
Doprava zadarmo; Novinka v roku 2017; dámska zimná bunda z prírodného ...
7 355 rub.
- 48%
Aliexpress.com
dámska bunda Natural Fur 2016 Zimná bunda Women Large Natural ...
6 314trieť.3,283 rubľov.
aliexpress.com
Nová zimná kolekcia MIEGOFCE 2016 Teplá zimná dámska zimná bunda ...
16 556 rub.

Napríklad by ste mali nosiť sveter s objemnými goliermi a širokými džínsami - a obraz na prechádzaniePark pripravený. A ísť do práce, môžete pridať luku s prísnou ceruzkou sukňu a plstený klobúk. Pozrite sa na fotografiu rôznych štýlov ženského Pichora pre rok 2019:

Ale bez toho, aby sa pichor často nachádzal vo forme dlhej srsti. Niektorí dizajnéri vo svojich zbierkach prezentovali podobné typy horného zimného oblečenia s dĺžkou podlahy. Aplikujú sa svetelné efekty a vloženie ďalších klinov. V kombinácii so vsadenou siluetou a širokým pásom zdobeným dekoratívnou vykladanou sponou to vytvára dojem šialenej elegancie a fantastického luxusu demokratického prvku hornej skrine.

Polovica s O-siluetou nie je o nič menej elegantná. Sú v súlade s módnym trendom v zámorskom štýle. Ale nosenie je odporúčané hlavne pre ženy krehké a vysoké. Pre dievča krátkeho vzrastu by najlepšou voľbou bol stredný kolenný pichor, ktorý by bol kompletný so širokým figurálnym alebo koženým opaskom.

Farby, štýly a povrchové úpravy štýlového Pichora

Farby nadchádzajúcej sezóny zahŕňajú mnoho fantastických odtieňov, ktoré môžu skrášliť každú ženu. Vrchné oblečenie bude vyrobené z látok v podobnej palete farieb. Najaktuálnejšie farby módnej pichory pre ženy pre rok 2019 sú červené s odtieňmi burgundskej a hnedej, bohatej tehly a hnedej, olivovej a zelenej, smaragdovo zelenej, fialovej, vyrovnanosti, všetkých odtieňov šedej, bielej a nahej. Čierny pichor môže byť prezentovaný len v kombinácii sKontrastný lem dlhej srsti. Navrhnuté štýly a štýlový pichor sú prezentované na fotografii nižšie:

Keď už hovoríme o štýloch, okamžite stojí za to urobiť malú lyrickú odbočku. Štýlová pikhora je maximálna rozumnosť detailov určených pre pohodlie. Ide o kapotu, ktorá je neodmysliteľne transformátorom. Má tiež zapnutú kožušinu. Ale toto už nie je králik, ale drahšie druhy kožušín. Takže presne v strede kapoty je blesk,

Po rozopnutí ho môžete otočiť do elegantného goliera s pohybom zápästia. Ale teraz, v závislosti od toho, či je kožušina upevnená alebo nie, golier bude kožušinou alebo vo forme šatky.

Všetky štýly majú jednu vlastnosť - je to pohodlné a pohodlné, neobmedzuje pohyby a nevyžaduje „držať chrbát rovno“. Módne a štýlové kožušiny sú preto predovšetkým demokratické ležérne oblečenie. Hoci v podnikovom klasickom štýle šatník nie je vylúčená prítomnosť takejto roztomilej maličkosti. Ale len v tomto prípade je lepšie zvoliť si štýl, ktorý sa podobá klasickému kabátu s jednoradovou sponou.

Vo všeobecnosti sa v pichore môžu používať všetky známe typy spojovacích materiálov. Môžu to byť peregrine slučky z kože, zips, gombíky, skrytý suchý zips, veľké gombíky a mnoho ďalšieho. Niekedy gombíky hrajú úlohu dekor, najmä v osadených modeloch s krásnou bohatou sponou na opasok.

Klasický štýlový štýlový pichory pre rok 2019 - to je kožušinaokrajové rôzne druhy kožušín. Často vidíte maľované arktické líšky, líšky, líšky strieborné, norky, astrakhan. Kvalita a cena kožušiny čalúnenie môže závisieť na cene tohto modelu vrchného oblečenia.

Aký je štýlový spôsob nosenia pikhor? (fotografia lukov)

To, čo je možné kombinovať, alebo to, že vrchné ošatenie je otázkou, ktorá žiada každé dievča v očakávaní chladného počasia. Koniec koncov, nechcete stratiť svoju individualitu. Čo môžete nosiť štýlovo pikhoru vyzerať úžasne a unavene? Po prvé, veľa závisí od štýlu a dĺžky tohto modelu.

aliexpress.com
Doprava zadarmo; Novinka v roku 2017; dámska zimná bunda z prírodného ...
\ t
7 355 rub.
- 48%
aliexpress.com
dámska bunda Natural Fur 2016 Zimná bunda Women Large Natural ...
6 314 .3,283 rubľov.
aliexpress.com
Nová zimná kolekcia MIEGOFCE 2016 Teplá dámska zimná bunda ...
\ t
16 556 rub.

Ak je to srsť s dĺžkou od polovice stehien a nižšie, potom sa topánky s vysokými vrcholmi stanú nepostrádateľným atribútom. Nepodliehajte vplyvu módnych trendov a nekupujte si čižmy a topánky pre tento typ vrchného oblečenia. Bude to vyzerať staromódne. Ale so slinkym členkomPančuchy topánky bude vyzerať nádherne akýkoľvek model kožušiny vo forme srsti.

Pozrite sa na fotografiu lukov - zobrazujú sa rôzne obrázky:

Druhým bodom je správny výber príslušenstva. Môžu to byť kožušinové čiapky a pletená čiapka, snoody a objemné šatky. Všetko, čo ponúka módnu zimu-2018, je vhodné v obraze tohto oblečenia.

A tu medzi našuchorenými rukavicami a koženými elegantnými rukavicami by ste mali dať bezpodmienečné prvenstvo druhému. To isté možno povedať o výbere kabeliek.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané09/15/2018Štítky: