Dámske barety 2018-2019

Berie, alebo ako to ľudia nazývajú, „francúzsky klobúk“ sa vrátil k módnemu podstavcu a stal sa jedným z hlavných trendov jesennej sezóny v roku 2018. A to je celkom prirodzené, pretože s ním môžete súčasne vytvoriť ženský a ľahký, bezohľadný obraz a zároveň sa chrániť pred počasím. Preto v tejto sezóne, slávny couturiers na výstavách predstavil aj klasické štýly a novinky, ktoré budeme diskutovať neskôr v článku.

Móda trvá na jeseň

Zaujímavé : Pletené barety - pletenie 2018-2019: popis, schémy, fotografie

Niekoľko slov o hlavných trendoch sezóny

Rok 2018 možno právom nazvať „baret“, pretože táto čelenka je dnes na vrchole módnych trendov. V móde absolútne všetky modely, od klasických cashmere až po pletené, plsťové, pletené, semišové a kožené výrobky.

Štýlový kožený baret

Pokiaľ ide o farebnú paletu, barety tejto sezóny sú povolené, a to ako z jasných pokojných tónov, tak aj z celkom jasných tónov, ako je modrá, azúrová, červená, ružová atď.

Módny červený baret

Dôležité! Stylisti odporúčajú vyhnúť sa opakovaniu farieb v outfite, takže by ste mali zvoliť len kontrastnú farbu vo vzťahu k oblečeniu.

A aký druh pokrývok hlavy preferujete?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Tiež nezabudnite na modely s rôznym dekorom. Napríklad výrobky zdobené všetkými druhmi kvetov, listov, kožušinových vložiek a aplikácií sú ideálne pre romantické osobnosti. Môžete kombinovať takéto barety s klasickými kašmírovými kabátmi a kabátmi z ovčej kože.

Štýlové barety s dekorom

Ale pre milovníkov extravagantných riešení dizajnéri ponúkli malé barety zdobené brošňami, gombíkmi a luky.

Štýlový baret s lukom

Dôležité! Pôvodná novinka jesennej sezóny bola prevzatá v khaki štýle, ktorý je kombinovaný najmä s trendom mládeže v oblečení.


Zaujímavé : Čiapka čiapky: ako spojiť ihly - schémy

Aktuálne modely

Napriek tomu, že módne trendy v segmente ženských baretov sú veľmi rôznorodé, medzi nimi sú najrelevantnejšie modely, ktoré sú uvedené nižšie v článku.

  • Plsť.Táto sezóna cítil barety sú považované za najobľúbenejšie, vzhľadom na jeho širokú škálu modelov, rovnako ako praktickosť tohto materiálu. V móde, ako výrobky klasickej čiernej farby, a dosť svetlé a dokonca "kričať" tóny. Ale v tomto prípade, stylisti odporúčajú venovať osobitnú pozornosť šedej farby baret, ktorý úplne opakuje modely, ktoré boli v renesančných umelcov.

Plsť trvá na jeseň

  • Kožušina.Kožušina je v tomto roku módnym materiálom, ktorý sa používa aj v krajčírskych baretoch. V podstate sa používa prírodná kožušina z karakul alebo umelá s krátkym zdriemnutím, tiger alebo leopard farbivo.

Štýlový kožušinový baret

Samotné barety môžu byť buď vo forme malých klobúkov s gumičkou, alebo skôr objemných predmetov ozdobených pompézami alebo koženými ozdobnými vložkami, ako v príkladoch fotografií z nášho výberu.

Chlpatý baret s dekorom

  • Tableta.Retro štýl sa nám vrátil a spolu s ním móda pre miniatúrne tabletové barety. Elegantné a veľkolepé zamatové alebo kožené výrobky harmonicky ladia s plášťom alebo plášťom. Pokiaľ ide o dekor, sú vítané prevažne jednofarebné alebo potlačené modely vyrobené v minimalistickom dizajne.

Užívá pilulku

  • Velvet.Toto je dokonalý doplnok nielen pre každodenný, ale aj večerný štýl, ktorý dodá obraz ženskosti a úctyhodnosti. Pre denný čas je lepšie zvoliť si jednoduché modely bez špeciálneho dekoru. Ale pre viac slávnostných podujatí sú najvhodnejšie výrobky zdobené kamienkami, korálkami alebo závojmi.

Trendy Velvet Beret

  • Pletené . V nadchádzajúcej jesennej a zimnej sezóne 2018-2019 sú módne vyrobené barety z jemnej čipky alebo hrubej vlnenej pleteniny. Môžu byť, ako malé veľkosti, tak a celkomhlasitosti. Ako dekor sa tu zmestia rôzne farebné pruhy alebo pom-poms.

Praktický a ženský pletený baret

Zaujímavé : Pokrývky hlavy pre ženy s okrúhlou tvárou po 50 rokoch

  • Suede.Tento baret môže byť nielen doplnkom k obrazu, ale aj jeho hlavným vrcholom. Perfektne sa hodí k vrchnému odevu akéhokoľvek štýlu a štýlu, od hrubých kožených kožených bund až po elegantné kabáty. Stylisti v tejto sezóne neodporúčajú zastaviť svoj výber len na produktoch s mono dizajnom a dávať pozor na kombinované modely s plsťou, vlnou alebo pleteninou. Pokiaľ ide o dekor, v tomto prípade je prípustná prítomnosť malej pozlátenej brošne alebo závoja.

Štýlový semišový baret

  • Tonak . Jedná sa o vlnené barety vyrábané firmou „Tonak“, ktoré sa vyznačujú jedinečným a jedinečným dizajnom. Ich hlavnou výhodou je univerzálnosť, pretože perfektne zapadajú do akéhokoľvek štýlu. Okrem toho sú vlnené barety považované nielen za módne v roku 2019 ako príslušenstvo, ale aj za praktickú čelenku, ktorá spoľahlivo chráni pred zimou.

Tonak Štýlové barety

  • Koža . Príslušenstvo, ktoré sa nám vrátilo zo vzdialených 90. rokov a rýchlo sa stalo jedným z najobľúbenejších predstaviteľov klobúkov, ktoré nosili hviezdy ako Rihanna a Bella Hadid. Kožený baret je perfektný vo všetkom: je praktický a všestranný na nosenie as nímS pomocou môžete vytvoriť mnoho veľkolepých a nezabudnuteľných obrázkov.

Trendy kožené barety

  • Klasické . Toto je štýl baretu, ktorý je vždy relevantný. Táto sezóna v módnych výrobkoch s 5 alebo 8 klinmi, vyrobená v jednoduchom monofónnom dizajne. Stylisti odporúčajú v tomto prípade nevyniknúť s príliš honosnými farbami a dávať prednosť klasickým modelom čiernej, vínovej, bielej alebo červenej.

Ako vidíte, dnes sa stala jedným z najmódnejších trendov jesennej zimnej sezóny 2018-2019, ktorý by mal byť v šatníku každej módnej ženy. Okrem priameho funkčného „poslania“ sa táto hlavová časť tiež výstižne hodí do obrazu, ktorý jej dodáva nádych francúzskeho šarmu a elegancie.


Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené10/21/2018Štítky: