Čo nosiť s tunikou: zima a jar

Dnes sa spoločne pozrieme na najobľúbenejší prvok ženského šatníka - tuniky a čo je najlepšie nosiť. Sme si istí, že každý z našich čitateľov nájde aspoň jednu takúto vec, a preto sa radšej zaoberáme tým, čo sa dá skombinovať, aby sme získali naozaj skvelý luk.


Pre koho sú dlhé tuniky?

Mnohí stylisti sú presvedčení, že tuniky sú všestranné oblečenie, ktoré by bolo vhodné pre dievčatá akejkoľvek konfigurácie, a preto bude tento článok užitočný pre každého.

Tento prvok šatníka je ideálny pre dievčatá v tele, pretože na úkor ich voľného strihu skrývajú kilá a nepokrývajú problémové oblasti tela.

Takéto výrobky tiež pomôžu „skryť“ najnaliehavejšie otázky žien pred tými, ktorí sú v ich okolí:

 • Malá busta.
 • Veľké boky.
 • Nízky pás.

Ak si kúpite tuniku s rukávmi, odvráti pozornosť od plných rúk.

Trendy 2019

Na módnych prehliadkach bola v zbierkach mnohých dizajnérov prítomná predĺžená tunika. Stojí za zmienku, že jeho štylistické smerovanie, ako aj farby boli prezentované v obrovskej rozmanitosti, a preto máme na výber.

Vo väčšine prípadov ide o výrobky určené na letnú sezónu. Boli vyrobené z ľahkých, tečúcich tkanín. Ani teplá pletená tunika na zimné a jarné obdobie nestratila svoju popularitu. Mimochodom, dnes o nich budeme hovoriť.

Štýlový zimný vzhľad

\ t

Zaujímavé: Módne teplé šaty na jeseň a zimu

V zimnom období ponúkajú dizajnéri teplých výrobkov nosenie s chudými džínsami a klasickým vrchným oblečením.

Pletené veci neboli preťažené dekorom, maximálne malou výšivkou alebo roztomilým dizajnom, a preto v obchodoch dávajte pozor na takéto tuniky.

Tunika s výrezmi po stranách

\ t

Tento štýl - hlavný trend roku 2019, pretože spĺňa všetky požiadavky dizajnérov - vyzerá elegantne a žensky. Okrem toho tunika s výrezmi na bokoch zvodne zvýrazňuje ženskú postavu.

Takýto výrobok je najvhodnejší pre dievčatá, ktoré vedú aktívny životný štýl, pretože nedrží pohyby.

V tejto sezóne je lepšie uprednostniť monochromatické tuniky. Napríklad dlhé čierne - ideálne pre slávnostné oblečenie. Zvlášť ak pridáte obraz krásneho a elegantného príslušenstva, ktoré zvýrazní vašu bezchybnú chuť.

Modely s tradičnými polka-dot alebo pruhovanými výtlačkami sú povolené, ale toto sú viac bežné voľby, ktoré vyzerajú s pravidelnými legínkami zaujímavo.

Dámske košieľky

Ak vo vašom šatníku prevláda náhodný štýl, odporúčame vám pozrieť sa na túto možnosť. Dizajnéri ponúkajú mierne prispôsobené tuniky a rozšírené lemy (môžu byť lichobežníkové), ktoré by sa skryliobrysy bokov.

Pás pomôže zvýrazniť pás. Niektoré značky naznačujú použitie širokého pásu vyrobeného zo základného materiálu tuniky. Ak však potrebujete elegantné súpravy, je lepšie dať prednosť tenkému koženému remienku.

Zaujímavé: Štýlové obrazy s bielou košeľou

V trende a prehriatej tunike so zníženou líniou ramien a širokými rukávmi. Takéto modely sú vhodné pre štíhle módy, ale plné dievčatá by si mali vybrať klasickejší štýl.

Tunické košele sú kombinované s takmer akýmkoľvek dnom, a preto tu máte úplnú slobodu.

Model s A-silueta

Takéto výrobky sú veľmi obľúbené u dievčat s neideálnou postavou, ktoré chcú skryť svoje zaoblené bruško a široké boky. Špeciálny strih tuniky zvýrazní postavu tej najlepšej strany.

Dizajnéri použili takúto siluetu na vytvorenie teplej tuniky hrubého úpletu. Takéto tuniky vás nielen vydesia v chladnom počasí, ale tiež vám umožnia vytvárať módne obrázky pre každý deň.

Tunické šaty s vysokým pásom dokonale ladia s pevnými farebnými legínkami, teplými pančuchami alebo chudými džínsami. V zime môže byť lukom doplnená krátka bunda, krátka srsť a kožušinová vesta.

Športová tunika

A teraz si povedzme o favorite mnohých dievčat. Výrobok je vyrobený z hustého a elastického úpletu, a preto dokonale dopĺňa obraz aktívneho športovca.

Zvláštnosťou takýchto tuník je, že majú stručný, jednoduchý dizajn, ktorý ich vôbec nepokazí, ale naopak im dodáva zvláštne čaro. Ako dekorácia sa použili jednoduché výtlačky:

 • Logá značiek.
 • Rôzne nápisy.
 • Pásy.
 • Čísla.

Športová tunika s kapucňou, ako je znázornené, je skvelá na nosenie na jar.

Zaujímavé:Očarujúci športový štýl oblečenia

Tuniky pre obézne dievčatá

Ak máte niekoľko kíl navyše, neznamená to, že sa musíte schovať v „čiernych vreciach“. Dnes môže každé dievča vytvoriť každý deň vlastné štýlové luky. Hlavnou vecou je vybrať šatníkovú skriňu a dlhé tuniky sa do nej perfektne zmestia.

Aby táto vec dokonale sedela na vás a zdôrazňovala len výhody vašej postavy, pri nákupe zvážte odporúčania profesionálnych stylistov:

 • Ak sú vaše ruky plné, pozrite sa na veci s netopierovým rukávom, pretože to pomôže skryť nadmernú plnosť.
 • Ženám s bruchom sa odporúča, aby si vybrali tuniku s vysokým pásom alebo s baskičtinou.
 • Široké ramená pomáhajú vizuálne redukovať V-krk.

  Tenký popruh pomáha sústrediť sa na pás

 • A čo je najdôležitejšie - zabudnite na stereotypy a tmavé odtiene. Biele tuniky budú môcť zdôrazniť vašu krásu, ak si ich vyberiete správne.

Ale džínsové tuniky pre nádherné dievčatá sú kontraindikované, pretože robia obraz stáleväčšie a ťažšie.

Zaujímavé: Krásne šaty pre plné módy!

Čo nosiť s tunikami?

Zdá sa, ako nosiť tuniku v zime (pozri foto), ak je táto vec úplne spojená s letom? Ale dizajnéri sa postarali, aby sme sa nemohli zúčastniť našej obľúbenej veci po celý rok.

V zime môžete tento výrobok kombinovať s rôznymi typmi nohavíc. Zaujímavé tandemy sa však získajú s chudými džínsy.

V tomto prípade je kontraindikovaný svetelný alebo voľný rez, pretože existuje riziko, že sa dostane preťažený obraz a niekedy dokonca beztvarý.

Tiež nestojí za experimentovanie s farbami. Ak si vyberiete svetlý vrch, potom spodná časť by mala byť pokojnejšia, dokonca neutrálna.

Na jar vyzerá tunika s krátkymi bundami. To vám umožní zdôrazniť celú ženskosť a sofistikovanosť dievčaťa.

Pre mladé dievčatá to môžu byť kožené bundy a džínsové bundy. Ale pre staršie dámy odporúčame bundy, bundy.

Páči sa vám tunika?

Zobraziť výsledky

Nahrávam ...

Tuniky sú kombinované s takmer všetkými vecami. Ale existuje jeden zákaz - rozšírené, široké sukne.

Dúfame, že naša zbierka fotografií vám pomohla rozhodnúť sa, čo máte na sebe.Módne tuniky v budúcom roku. Hlavná vec, nebojte sa experimentovať so zaujímavými štýlmi a jasnými farbami.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené01.03.2019Štítky: