Módna šatka Arafatka - úspešná akvizícia pre rok 2019

Arabská šatka Arafatka - to je jedna z mnohých odrôd šatiek. Čo je jeho hlavnou črtou? V rozoznateľnej kockovanej ozdobe, nezvyčajných vrkôčkoch vyrobených z okraja alebo orientálneho šarmu, ktoré dostane každý outfit, stačí, aby ste si tento doplnok upevnili okolo krku? Módna šatka Arafatka v roku 2019 bude dobrou akvizíciou a bude užitočná pre módne ženy, a to ako v chladnom období, tak aj v horúcom horúcom dni.


Učíme sa používať túto štýlovú a trendovú vec. Ako uviazať na hlave a krku, môžete sa z tohto materiálu naučiť. Medzitým ponúkame fotografie módnych šatiek arafatka pre ženy 2019 na mnohých fotografiách:

Trocha histórie a fotografií krásneho Arafatka

Trocha histórie a stáva sa jasným pôvodom názvu tohto príslušenstva. Bavlna kockovaná šatka má pôvodný názov - keffiyeh. V rôznych krajinách východu existujú ďalšie mená - shemagh, shemakh, mashad. Medzi rusky hovoriacou populáciou, meno Arafat prilepené - obrázok ukazuje vodcu Palestíny, Jásira Arafata, s keffiyeh na hlave. Tradične kufiyu sa zošíva z bavlnených tkanín, niekedy sa pridávajú vlnené vlákna. Moderné shemaghs môžu obsahovať syntetické vlákna vďaka tomu, čo prakticky nemajú rachot. Trocha histórie - vytvoril keffiyeh chrániť pred spalujúce slnko, silný vietor a piesok, ktorý je typický pre arabské krajiny. Pôvodne to bola mužská čelenka, ktorá sa nosila,hádzanie na hlavu a zabezpečenie špeciálnej obruče - rendel. Často shemag rana na hlavu, pokrýva nos a ústa. Počas silného vetra táto maska ​​chráni pred pieskom. Pozrite sa na fotky krásneho Arafata pre rok 2019 - medzi nimi sú aj tí, ktorí úspešne dopĺňajú každodenný obraz:

- 48%
aliexpress.com
Kvalita Kufiya Arab Scarf 100% bavlna pohodlná športová šatka ...
646rub.330 rub.
- 27%
Aliexpress.com
Špičková zimná šatka kockovaná šatka dizajnérka Unisex akrylátový ...
405trie.291 rub.
- 48%
Aliexpress.com
Nové dámske dámske módne šatky vysoko kvalitné deky mäkké cashmere ...
1 362 .695 rub.

Prečo potrebujeme Arafatku, ak máme k dispozícii veľa krásnych a originálnych šatiek, šatiek a palatínov? Nenapodobiteľné kúzlo východu, ktoré dodá vášmu obrazu použitie shemaga, sa nedá prirovnať k ničomu. Jedná sa o veľmi štýlový a funkčný doplnok.

Ako uviazať arafatku na krku a na hlave

Najbežnejším a najštýlovejším spôsobom nosenia kufiyu je zložiť šatku trojuholníkom a hodiť ho na krk vpredu, pričom uzly na koncochzadnej časti hlavy. Konce na zadnej strane môžete prekrížiť a kravatu vpredu ukryť pod veľkým rohom kufie. Ako uviazať arafatku na krku viac originálne? Otočte šatku do zväzku a zabaľte ju okolo krku dvakrát, upevnite ju do uzla na zadnej alebo bočnej strane. Môžete urobiť niekoľko uzlov v určitej vzdialenosti od seba a kravatu kravatu ako náhrdelník. Ďalšou možnosťou je hodiť vreckovku na jedno rameno a upevniť ju uzlom na druhom ramene. Môžete nosiť kockovaný šatku spôsobom priekopníckej kravaty, viazaním dvojitého uzla na hrudi a ponechaním veľkého uhla na chrbte.

Ako uviazať arafatku na hlave? Ak pôjdete v roku 2019 na exkurziu do jednej z krajín na východe, použite arafatku na svoj účel - noste ju, upevnite ju pomocou obruče, alebo ju naviňte cez hlavu ako turban. Môžete jednoducho hodiť kufiu na hlavu, ako kapucňu, otočiť konce do zväzkov a zabaliť každý koniec otočiť okolo hlavy, zabezpečiť ju uzlom na zadnej strane hlavy. Voľný koniec sa dá narovnať dopredu. Ak chcete vyzerať bližšie na uliciach svojho rodného mesta, oblečte si arafatku ako šatku. Stačí hodiť vreckovku na čelo a kravatu konce na zadnej strane hlavy. Pokúste sa zložiť šatku tak, aby sa získal prúžok tkaniny. Nasaďte si pás ako obväz na vlasy, okraje sú najlepšie voľné. Môžete použiť kufiyu ako čelenku a ako šál súčasne. Na to hodíte vreckovku na hlavu, prekrížite hrany pod bradou a upevnite ju na zadnú časť hlavy. Neexistuje žiadna všeobecná rada o tom, ako správne spojiť arafatku, všetko závisí od cieľa.použite príslušenstvo.

Ako a čo nosiť Arafatku v roku 2019

Kufia v lete je skvelý spôsob, ako sa chrániť pred spáleným slnkom. Použite šatku ako panamu, chráňte ramená, chrbát alebo dekolt. Arafatka v roku 2019 dokonale zapadne do etnického štýlu a eko-štýlu, ako aj do boho štýlu. Ako a s čím nosiť toto originálne príslušenstvo? Noste károvaný šál s dlhými vrstvami sukní, jednoduché topy, sundresses. Ak máte radi safari štýl, shemag môže byť vaše obľúbené príslušenstvo, nosiť ho s kraťasy, košele, bundy. Vojenský štýl tiež prijíma kockovaný šál, ak prestanete svoj výber nie na šaty kabát, ale na maskovacie nohavice a zápas košele. Cukor je vhodný na oblečenie z džínsových a kožených nohavíc. Ako nosiť arafatku na jeseň av zime roku 2019: kockovaný doplnok dokonale doplní obraz lakonickou srsťou alebo krátkou srsťou, môžete ho nosiť ako šatku s bundou alebo bundou v tlmených odtieňoch. Noste kufiyu a kožené bundy, rovnako ako kožené bundy alebo džínsy.

- 48%
aliexpress.com
Kvalita Kufiya Arab Scarf 100% bavlna pohodlná športová šatka ...
646 .330 rub.
- 27%
aliexpress.com
Špičková zimná šatka kockovaná šatka dizajnérka Unisex akrylová základná ...
405sa trie. 291 rub.
- 48%
Aliexpress.com
2016 Nové dámske módne šatky vysoko kvalitné deky mäkké cashmere ...
1 362 .695 rub.

Najčastejšie sa šamani vyrábajú čiernobielo, často je tu čierne a červené námestie, ale dnes môžete na predaj nájsť širokú škálu farebných arafatokov, ktoré budú vyhovovať vášmu oblečeniu.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené26.11.2018Štítky: