Štýlové a módne vetrovky pre ženy na jar 2019 (s fotografiou)

Mnohé ženy si myslia, že vetrovka je výlučne športový odev, ktorý mladé dievčatá preferujú. V skutočnosti, dámske bundy vetrovky sú tak rozmanité, že ich možno nosiť aj v obchodnom štýle. Dnes, v móde nezvyčajné štýlové a módne štýly a najsofistikovanejšie modely, s ktorými môžete robiť obrázky pre každý vkus a pre každú príležitosť.


Štýlové vetrovky na fotografii ukazujú harmonické kombinácie a skutočné luky pre ženy na jar roku 2019, ktoré poradcovia stylistov pomôžu riešiť. Poďme sa naučiť, ako si vybrať ľahkú bundu a ako ju najlepšie poraziť. Medzitým sa pozrite na fotografie štýlových modelov a štýlov tohto oblečenia:

Módne a krásne vetrovky na jeseň a na jar 2019

S každou sezónou dizajnéri čoraz viac rozrušujú módy, aby spojili veci, ktoré sú na prvý pohľad nezlučiteľné. Napríklad, ľahké romantické šaty sú odporúčané nosiť s hrubými topánkami a nadrozmernými bundami. Krásne a módne vetrovky na jar 2019 a súčasná jeseň sú ľahké bundy, ktoré sa podobajú stierke zo športového obleku, ale takúto vec môžete kombinovať s krátkymi šaty a ceruzkou. Vhodná je kombinácia pleteného oblečenia, ľahkej semi-športovej bundy a športovej obuvi, ako sú klzáky, airmax alebo klínové tenisky.

- 29%
aliexpress.com
2016 Nové zimné dámske bundy Korea Shape Teplé bundy zimné kabáty ... \ t
1 897 .1 347 rub.
- 37%
Aliexpress.com
Dámske kabáty MS Vassa Spring Dámske ležérne vetrovky Patchwork ...
4 279trie.2 696 rub.
- 34%
Aliexpress.com
Bunda zimná bunda, dámska obuv nová zimná Dámska bunda park ...
1 417 .921 rub.

Pozrite sa na fotografiu, kde nájdete príklady módnych štýlov dievčat vo vetrovkách:

Krásne bundy by mali byť tiež praktické, pretože podľa mena je hlavným účelom takéhoto oblečenia ochrana pred vetrom, ako aj pred dažďom. Začiatkom jesene sa tento typ počasia vyznačuje a každý rok sú v plášti bundy z nepremokavej tkaniny so zipsom. Šiť tieto bundy z nylonu, pláštenky alebo moderné membránové materiály. Inovatívne technológie na výrobu textílií vám umožnia vytvoriť materiál, ktorý dokonale chráni pred zrážaním a vetrom a zároveň umožňuje, aby výpary išli von - koža „dýcha“ a cítite sa úplne pohodlne.

Tieto bundy sú najčastejšie vybavené vreckami a kapucňou na šnúrke, ktorá môže byť tiež umiestnená v páse alebo pozdĺž lemu. Viazanie oblečenia so sťahovacou šnúrkou vám poskytne úplnú ochranu pred poveternostnými vplyvmi a upraví veľkosť bundy. Podšívka -voliteľným prvkom takéhoto plášťa sú jednovrstvové výrobky. Dokonalá vetrovka je vec tenkej tkaniny s minimom objemných a tvrdých častí. Táto konštrukcia umožňuje navinúť bundu tak, aby sa zmestila aj do najkompaktnejšieho vaku. Veľmi pohodlný vynález, nemôžete sa starať o svoje zdravie, aj keď sa počasie náhle zhorší - vždy so sebou vezmite ľahkú bundu. Ak sa vám tento trend páči, je žiaduce vybrať si výrobok z látky, ktorá sa nemá nosiť.

Větrovky pre ženy - športové, klasické, pretiahnuté

\ t

Športové vetrovky pre ženy pre rok 2019 sú modely s kapucňou, hlavne v jasných farbách s kontrastnými elastickými pásikmi na manžetách, obľúbené sú aj biele športové bundy. Takéto veci sú dokonale kombinované s oblečením v športovom štýle, ako aj so športovou uniformou - teplákom, bicyklami, legínami. Ľahké bundy dokonale zapadnú do ležérneho štýlu, nosia ich odvážne s akýmkoľvek štýlom džínsov. Tu môžete použiť nielen skrátené modely, ale aj klasické - tie, ktoré pokrývajú zadok. Ľahká bunda ako khaki alebo pieskové parky je luxusným a funkčným doplnkom vojenského alebo safari štýlu.

Klasické podlhovasté modely ľahkých vetroviek na jar 2019 existujú v dvoch verziách - v spodnej časti sú dotiahnuté v nadrozmernom štýle so zníženým prierazom a vybavené, podobne ako pláštenky, ale bez pásu, ktorý sa dá nosiť s obchodným oblečením. Zámorské bundy sú skveléFit plné dievčatá, ale zároveň, oni dokonale zdôrazňujú krehkosť štíhlu postavu, hlavná vec je tu vybrať naozaj tenké mäkké tkaniny. Bundy-pláštenky, šijú hlavne v neutrálnych farbách, môžu byť bezpečne kombinované s nohavicami a prísnymi sukňami, ale pamätajte - lem sukne by mal byť viditeľný zospodu vetrovky a lem bundy - nie. Nebojte sa nosiť lode alebo oxfords na takýto plášť - táto kombinácia je viac než vhodná.

Větrovka nie je len ochrana pred poveternostnými vplyvmi, ale aj štýlový akcent vo vašom šatníku. Vyberte si vhodnú bundu a vždy sa cítite sebaisto!

- 29%
aliexpress.com
Dámska zimná bunda z roku 2016 - zimná zimná bunda ...
1 897trie.1 347 rub.
- 37%
aliexpress.com
Dámske kabáty MS Vassa Spring Dámske ležérne vetrovky Patchwork ...
4 279 .2 696 rub.
- 34%
aliexpress.com
Bunda zimnej bundy 2017, dámska obuv nová zima Dámska bunda park ...
1 417 .921 rub.Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené10.6.2018 Štítky: