Ankle Boots 2019: módne trendy

Módne topánky na topánky - v roku 2019 to musí byť naozaj pre každú dámsku šatníkovú skriňu! Najmä bez nich nemôže robiť na jeseň a na jar. Ale napriek tomu, že tieto topánky sú určené na nosenie počas mimo sezóny, vo väčšine prípadov to vyzerá veľmi zvodne, elegantne a originálne. A napriek tomu, moderné dievčatá milujú členkové topánky, pretože robia nohu krajšiu, tenšiu a štíhlejšiu. A koľko zaujímavých modelov existuje - oči sa rozbehnú! Teraz budeme hovoriť o tom najlepšom z nich.


Módne trendy 2019 medzi členkami

Samozrejme, pri výbere členkových topánok by ste sa mali najprv pozrieť na skutočnosť, že sedia pohodlne na nohách tak, aby boli teplé, suché a ľahké. Ak sú splnené všetky tieto podmienky, potom môžete priamo venovať pozornosť vzhľadu topánok. A dizajnéri nám majú čo ponúknuť. Koniec koncov, módne zbierky doslova oplývajú originálnymi a niekedy aj neobvyklými modelmi členkových topánok, ktoré si v každodennom živote veľmi ťažko predstaviť. Avšak dopyt po nich z toho nie je menší. Začnime však s naším hodnotením a presvedčte sa sami.

Neobvyklá päta

Možno je to najjasnejšia novinka budúcej sezóny. A tu, bez preháňania, je možné stretnúť sa s takýmto neobvyklým tvarom a textúrou päty, že sa otázka nedobrovoľne vpláva do mojej hlavy: ako by na to mohli dizajnéri vo všeobecnosti myslieť?

  • Priehľadná päta . Veľmi zaujímavé a originálne riešenie pre topánky - transparentná päta. V zbierkach Fendia Roberto Cavalli tento neobvyklý trend vytvoril skutočný pocit. A predovšetkým skutočnosť, že taká päta sa zásadne líši od všetkého, čo sme predtým videli. Vyzerá to celkom krehké. Ale v skutočnosti môže celkom udržať rytmus života moderného aktívneho dievčaťa.

  • Bez päty na figurálnej podrážke . Znie to originálne? A vyzerá ešte originálnejšie! V súčasnej dobe je tento trend považovaný za najviac extravagantné medzi členkové topánky. Áno, a ženy s ňou zaobchádzajú s určitým znepokojením. Je to pochopiteľné, pretože je ťažké si predstaviť sami seba v takých topánkach dlhý pracovný deň. Nechápete, čo je v stávke? Potom sa pozrite na fotografiu. Tu je módny model členkových topánok 2019 bez päty as dôrazom na prednú časť nohy.

Samozrejme, musím priznať, že tieto topánky vyzerajú veľmi, veľmi zaujímavé. Je však nepravdepodobné, aby sa zmestili do každodenného života ruskej módy. Svetoví dizajnéri však trvajú na opaku, argumentujúc, že ​​tento trend sa čoskoro zakorení a stane sa neoddeliteľnou súčasťou obrazu každej ženy. Počkaj a uvidíš.

  • Neobvyklý tvar päty . Pri pohľade na niektoré päty, nedobrovoľne začnete myslieť, že sa zdá, že dizajnéri si navzájom konkurujú pri vytváraní najneobvyklejších foriem. Avšak, niektoré päty naozaj vyzerajú ako umelecké dielo a zaslúžia si venovať pozornosť.

Zaujímavý fakt! Podľa historického pozadiaPo prvý raz boli topánky na topánky vytvorené v Anglicku špeciálne pre kráľovnú Alžbetu II. A prišli s ich slávnym obuvníkom - Rogerom Vivierom. Ako bolo uvedené, bola to osobná žiadosť Jej Veličenstva. Takže k masám táto pohodlná a praktická obuv opustila kráľovský palác.

Zaujímavé : Členkové topánky - štýlové nápady na obrázky!

Kozačky

Vynikajúce riešenie pre teplú jar a jeseň. Aj keď, mnohí považujú za protichodné, pretože hlavným účelom členkových topánok je pokryť nohy od kašovitého, a tu toto pravidlo nie je vôbec pozorované. Väčšina takýchto modelov sa však stále páčila, pretože vám umožňuje v tejto štýlovej topánke chváliť sa aj v teplom období. Hlavnou vecou je vybrať správny vrchol.

Takže legíny budú ideálnymi nohavicami pre topánky na otvorené topánky. Takýto súbor vizuálne urobí vaše nohy štíhlejšie. Pokiaľ ide o sukne a šaty, mali by byť vybrané z ľahkých a tečúcich tkanín. Obraz bude veľmi sladký a ženský. Skúste to skúsiť!

Dôležité! Ale to, čo sa nedá nosiť s členkami topánky s otvoreným nosom, takže sú to pančuchy a vložky. Sú tu absolútne kontraindikovaní! Koniec koncov, vaše prsty by mali vyčnievať cez štrbinu na ponožky. Mimochodom, nenechajte sa zbytočne postarať o dokonalú pedikúru.

Zaujímavé : Pedikúra 2019: Módne trendy

Kotníkové topánky na podošve "traktor"

Možno tento názov hovorí sám za seba a tu budeme očakávať topánkyveľmi brutálne a dokonca trochu drsné. Ale ak sa ponoríte hlbšie, ukazuje sa, že tieto rustikálne vyzerajúce členkové topánky sú v skutočnosti vedúcim módnym trendom v roku 2019. A majú množstvo nepopierateľných výhod.

  • Pohodlie. Na tomto stabilnom a neuveriteľne pohodlnom modeli je to len raz, pretože sa s ním už nikdy nechcete zúčastniť.
  • Úmyselná drsnosť zdôrazňuje ženskosť a krehkosť. Okrem toho je možné kombinovať topánky na podošvu „traktora“ nielen s džínsami, ako mnohí veria, ale aj so šatami a sukňami. Výsledkom je veľmi kontrastný a netriviálny obraz, ktorý určite poteší každého okolo.
  • Jeden pohľad na túto topánku je dostatočný na to, aby ste pochopili, že takéto kotníkové topánky vám nebudú slúžiť.

Máte na jar módne topánky?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Na klin

Model klinových kotníkov je veľmi populárny. Samozrejme, toto už nie je novinkou, ale v mnohých ohľadoch sa opiera o módny Olympus práve preto, že sa naň ženy často obracajú, ktorí z jedného dôvodu alebo iného nemôžu nosiť päty alebo sa na ňom cítia nepríjemne. A chcete vyzerať štíhlejší a elegantnejší ako všetci. Je to pre tieto dámy, ktoré každoročne pridávajú všetci slávni dizajnériklinové topánky vo svojich zbierkach.

Dôležité! Ak sa známe modely zdajú nudné pre niekoho, potom môžete venovať pozornosť zaujímavejším dizajnovým riešeniam. Tam, kde napríklad môže byť klin ozdobený "pod stromom", má radikálne odlišnú farbu alebo úplne nepredstaviteľný tvar, ako je to na obrázku nižšie.

Zaujímavé : Dámske módne topánky - zima 2019

Klasická vlásenka

Možno, že ihlové topánky dodnes zostávajú najbezpečnejšou voľbou pre všetky príležitosti. Toto je uznávaná klasika, ktorá ma zatiaľ nenapadla, aby som odmietla návrhára. A päty na pätách sú rozhodne v šatníku každej sebaúcty ženy módy. A veľmi často na jar, na jeseň a dokonca aj v zime dámy dopĺňajú svoje večerné obrazy s nimi.

Športové členkové topánky

Módne topánky v športovom štýle - ďalší nový rok 2019. Presnejšie povedané, ide o veľmi pohodlnú topánku, ktorá je určená pre každodenné nosenie prívržencov športového životného štýlu. Prirodzene, pri nosení takýchto členkových topánok sú veľmi ľahké a neuveriteľne pohodlné, čo vám umožní stráviť celý deň bez pocitu únavy.

Kotníkové topánky s dekorom

Teraz sa pohovorme o tom, čo môžu byť v tejto sezóne zdobené členkové topánky. Tu nájdete niekoľko zaujímavých možností.

  • Šnurovanie.Toto je trend, ktorý trvávedúcu pozíciu na jar, v lete a na jeseň. Krajky vyzerajú veľmi atraktívne, najmä ak sú viazané nejakým neobvyklým spôsobom. A predsa, v poslednej dobe sa saténové stuhy často používajú namiesto šnúrok na vytvorenie štýlovejšieho a ženského vzhľadu.

  • Blesk . Ďalším známym a veľmi dôležitým prvkom výzdoby, ktorý je často zdobený členkovými topánkami. A zips môže nosiť a celkom praktickú funkciu - na rozopínanie a zapínanie topánok. Majte "had" podľa normy zo strany výrobku, vpredu, vzadu, alebo dokonca na päte.

  • Prvky rockerovho štýlu . Tieto brutálne prvky dekoru sa čoraz častejšie nachádzajú na dámskej obuvi. Tak, topánky topánky zdobené hrotmi, spony, reťaze, alebo nity sú používané mladými módy pre len bláznivý dopyt. Dievčatá ochotne vytvárajú s pomocou nich odvážne a niekedy provokatívne obrazy, ktoré šokujú a potešia všetkých okolo seba.

Kotníkové topánky s hrubými podpätkami

Toto je ďalšia klasika, ktorá sa stala módou a časom. Zo zrejmých dôvodov používajú štvorcové päty ženy, najmä tie nad 40 rokov, s vysokým dopytom. Je spravidla nízka a veľmi stabilná, čo umožňuje aj módnym ženám staroby pohybovať sa pohodlne a bez incidentov.

Dôležité! Pokiaľ ide oMateriál, z ktorého sa topánky vyrábajú, tu sú absolútne obľúbené koža, vrátane semišu, zamatu a kože. V tejto sezóne sa však objavila novinka - členkové topánky pod kožou plaza. A keďže motívy zvierat a exotiky sú teraz veľmi populárne, tento trend sa rýchlo stal populárnym. Na pódiu ho mohli vidieť v nových kolekciách Thakoon, Derek Lam a Louis Vuitton.


Súhlasím, že všetky topánky, ktoré budú v móde v roku 2019, sú skvelé. Okrem toho je to veľmi pohodlné a všestranné topánky, ktoré v offseason môže byť skutočný čarovný prútik pre každú ženu. A vybrať si niečo vo vašom štýle nebude vôbec ťažké. Takže, byť odvážnejší, na nové obrázky!


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené01/30/2019Štítky:
​​